X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka30 – dziękuję, mam w domu to zaraz wypróbuję, bo już nie mogę

    Princesska – a możesz powiedzieć, czym leczyłaś? Pewnie jakieś maści na receptę? Będę w piątek u dentysty, może mi coś przepisze. Ciągle liczę na to, że jestem w ciąży, więc będzie musiał zachować szczególną ostrożność:)

    Cameline – dzięki, to do kupienia w aptece? A może lekarz powiedział, z czego się to dziadostwo bierze? Bo mnie uderzyło nagle jak hiszpańska inkwizycja.

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    I u mnie to samo ! W tym cyklu drugi dzien spóźnienia @. Juz to wszystko zaczyna denerwować. Ta złośliwość organizmu :/

    testujesz jutro?

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka03 wrote:
    A jakiego polecasz Ja jestem z okolic Katowic imzastanawiam się nad zmianą

    Provita ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    I u mnie to samo ! W tym cyklu drugi dzien spóźnienia @. Juz to wszystko zaczyna denerwować. Ta złośliwość organizmu :/

    No to jedziemy na tym samym wozie a juz chce zacząć nowy cykl !!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 781

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia ja miałam apthin. :) nie jest na receptę.

    Flowwer a moze to nasze szczęśliwe cykle :D chociaz u mnie bardziej uwierzę w zaburzenia hormonalne :/

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 781

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    testujesz jutro?
    W piatek spróbuje, ale myśle ze jutro @ przyjdzie bo brzuch juz boli :/ dam jej jeszcze czas zeby sama sie ujawniła a nie jak zawsze pare godzin po testowaniu :P

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    W piatek spróbuje, ale myśle ze jutro @ przyjdzie bo brzuch juz boli :/ dam jej jeszcze czas zeby sama sie ujawniła a nie jak zawsze pare godzin po testowaniu :P

    A tak, to norma, albo jakaś nawet złośliwość organizmu, który wie, że robimy test i za chwile sprowadza na nas okres. Mam bardzo podobnie. Ale wiesz, że dopóki nie ma @, wszystko się może zdarzyć? :)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:

    Flowwer a moze to nasze szczęśliwe cykle :D chociaz u mnie bardziej uwierzę w zaburzenia hormonalne :/
    Dokładnie raczej liczę ze jutro przyjdzie choc temp u mnie jakoś wysoko 37.8 i nie spada

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    A tak, to norma, albo jakaś nawet złośliwość organizmu, który wie, że robimy test i za chwile sprowadza na nas okres. Mam bardzo podobnie. Ale wiesz, że dopóki nie ma @, wszystko się może zdarzyć? :)
    Ja dziś testowałam ale z wieczornego moczu biel.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja dziś testowałam ale z wieczornego moczu biel.

    A jesteś w którym dpo?

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis juz 15 dpo

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnie może być, może miałaś później owulację lub może faza lutealna jest nieco dłuższa. Póki bielizna śnieżnobiała - trzeba mieć nadzieję.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Różnie może być, może miałaś później owulację lub może faza lutealna jest nieco dłuższa. Póki bielizna śnieżnobiała - trzeba mieć nadzieję.

    Ja raczej nadziei nie mam i psychiczne przygotowuje się do in-vitro. To już 11 rok starań i raczej optymistycznie mnie to nie nakręca

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja raczej nadziei nie mam i psychiczne przygotowuje się do in-vitro. To już 11 rok starań i raczej optymistycznie mnie to nie nakręca

    Och, to masz za sobą naprawdę trudną historię:( Współczuję! A udało Ci się zaobserwować jakieś prawidłowości swojej fazy lutealnej? I czy na obecna jest np. dłuższa niż standardowa?

  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 781

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    A tak, to norma, albo jakaś nawet złośliwość organizmu, który wie, że robimy test i za chwile sprowadza na nas okres. Mam bardzo podobnie. Ale wiesz, że dopóki nie ma @, wszystko się może zdarzyć? :)
    Im bliżej @ tym mam większy stres, czy sie udało czy nie, a to ze nie przychodzi jeszcze bardziej mnie psychicznie wykańcza. :(

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 781

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Dokładnie raczej liczę ze jutro przyjdzie choc temp u mnie jakoś wysoko 37.8 i nie spada
    Wiesz, człowiek nie zna dnia ani godziny. Ale po 11 latach starań wcale Ci sie nie dziwie ze nie masz nadziei. Mimo to zawsze warto ją miec. Jestes dla mnie przykładem mega wytrwałości i cierpliwości. I ostatnio jak myslalam ze panikuje i narzekam po 2 cs to ogarnia mnie pusty śmiech. I powiem to szczerze - wiem ze Ci sie uda. Nieudaje sie tylko tym co odpuszczają ❤

    Anna Stesia, Maja84 lubią tę wiadomość

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    Im bliżej @ tym mam większy stres, czy sie udało czy nie, a to ze nie przychodzi jeszcze bardziej mnie psychicznie wykańcza. :(

    Każda historia jest inna, a my sobie robimy trochę krzywdę porównując się do innych. Z drugiej strony dzięki temu się wiele uczymy, ale jednocześnie narzucamy sobie też jakieś prawidła, które wcale nie muszą się u nas sprawdzać tylko dlatego, że sprawdzają sie u większości dziewczyn na forum.

    Princesska, Maja84, Kasiulka03 lubią tę wiadomość

  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 781

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Każda historia jest inna, a my sobie robimy trochę krzywdę porównując się do innych. Z drugiej strony dzięki temu się wiele uczymy, ale jednocześnie narzucamy sobie też jakieś prawidła, które wcale nie muszą się u nas sprawdzać tylko dlatego, że sprawdzają sie u większości dziewczyn na forum.
    Zgadzam się z Tobą w 100% ! :D mądrze powiedziane.

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 01:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nocy jesteśmy tytanami intelektu ;) Choć jak dla mnie mottem tego wieczoru jest to, co napisałaś Flowwer: "Nie udaje sie tylko tym, co odpuszczają". Warto to sobie wydrukować i gdzieś przewiesić, żeby zerkac w chwilach zwątpienia.

    Maja84, Flowwer, Princesska lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 04:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    Wiesz, człowiek nie zna dnia ani godziny. Ale po 11 latach starań wcale Ci sie nie dziwie ze nie masz nadziei. Mimo to zawsze warto ją miec. Jestes dla mnie przykładem mega wytrwałości i cierpliwości. I ostatnio jak myslalam ze panikuje i narzekam po 2 cs to ogarnia mnie pusty śmiech. I powiem to szczerze - wiem ze Ci sie uda. Nieudaje sie tylko tym co odpuszczają ❤

    Ja się pogodziłam z bezdzietnoscią pare lat temu, wróciłam na ring tylko ze względu na mojego M.Czas mnie już postawił pod scianą daje czas do końca roku.
    Tyle lat a powiem nie świrowałam jak teraz z wami ;) razem się nakręcamy ale teraz mi raźniej. W tłumie kobiet myślących podobnie wiem że nie zwariowałam i nie jestem samotną wyspą na oceanie.
    W myśl książki Secret mam przy łóżku kartkę z napisem "uda się "i z tą optymistyczną myślą wstaje.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ