X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kurcze gdzie są testujące?

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    No kurcze gdzie są testujące?

    Dzisiaj będzie słaba frekwencja, bo wczoraj się wypstrykały :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy temp.mierzona przed czasem nie jest zazwyczaj niższa niż później, czy różnie. Ja mierzę zawsze o 6.40, dziś o 4.50 i była 37,3, a o swojej godzinie 6,40 było 37,5.
    Zerknijcie proszę na wykres i jest sens testować skoro nie mierzyłam w 1 połowie? Pytam bo nie mam testu w domu i mieszkam na wiosce, jutro nigdzie nie kupię tylko mogę dziś

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cameline wrote:
    Czy temp.mierzona przed czasem nie jest zazwyczaj niższa niż później, czy różnie. Ja mierzę zawsze o 6.40, dziś o 4.50 i była 37,3, a o swojej godzinie 6,40 było 37,5.
    Zerknijcie proszę na wykres i jest sens testować skoro nie mierzyłam w 1 połowie? Pytam bo nie mam testu w domu i mieszkam na wiosce, jutro nigdzie nie kupię tylko mogę dziś

    Testuj kochana dzisiaj!! Masz super wykres :D

    kaha, Cameline lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko czuję się bardzo okresowo. Może kupię dziś test i jutro zatestuję? nigdy nie testuję przed @ bo bym zbankrutowała ;)

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis test rano powtorzylam, ale nic nie sciemnial, nawet nam wrazenie, ze kreska jest nieco jasniejsza (z tym ze wczorajszy mocz testowy byl znacznie ciemniejszy). W poniedzialek zrobie bete, zobacze czy te cienie mnie nie oszukuja :)
    Karolina to jeszcze zaden spadek! Ja trzymam kciuki za Ciebie Kochana!
    Cameline rob tescik, czekamy na wyniki, powidzenia! <3

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cameline wrote:
    Tylko czuję się bardzo okresowo. Może kupię dziś test i jutro zatestuję? nigdy nie testuję przed @ bo bym zbankrutowała ;)

    Jak zaszłam w ciążę to też czułam się okresowo ;) nic się nie bój :)

    kaha - u mnie też test który robiłam na drugi dzień nie był ciemniejszy - mimo, że z porannego siusiania. Ale to pewnie z tego faktu, że beta przyrasta skokowo i jutro będzie lepiej widoczne :)

    Mi dziś od rana jeździ coś po brzuchu :p bulgocze i bulgocze! ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Jak zaszłam w ciążę to też czułam się okresowo ;) nic się nie bój :)

    kaha - u mnie też test który robiłam na drugi dzień nie był ciemniejszy - mimo, że z porannego siusiania. Ale to pewnie z tego faktu, że beta przyrasta skokowo i jutro będzie lepiej widoczne :)

    Mi dziś od rana jeździ coś po brzuchu :p bulgocze i bulgocze! ;)
    Mi tez bulgocze, ale u mnie na 100%soe skonczy biegunka- wirusek od corki <3 ehhh
    Juz sobie daje spokoj z tymi sikancami :) cos tam sie dzieje napewno, bete zrobie i bedzie bardziej jasne co i jak :)

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Mi tez bulgocze, ale u mnie na 100%soe skonczy biegunka- wirusek od corki <3 ehhh
    Juz sobie daje spokoj z tymi sikancami :) cos tam sie dzieje napewno, bete zrobie i bedzie bardziej jasne co i jak :)

    Kaha - a może jednak to nie wina wiruska :p i trzymam kciuki, żeby wszystko było super u Ciebie :)

    kaha lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaha najważniejsze że coś tam widać :-) a nie możesz dzisiaj zrobić bety? :-)
    Tak by było fajnie jakbyśmy miały podobny termin porodu :-P ja planuje testować we wtorek może bo to będzie mój 12 dpo :-)

    Mi dodatkowo odeszły wszystkie bóle - piersi mnie nie bolą i jakoś tak dobrze się czuje :-P a i jeszcze śniło mi się, że jestem w ciąży, ale to był sam początek bo miałam taki mini brzuszek. :-D

    Cameline czekam na Twój pozytyw! :-)

    Flowwer, Cameline lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey Dziewczyny. Podczytuje Was od wczoraj i tak niesmiało zapytam - co sądzicie?

    OF zmienił mi statystyke - po wpisaniu dzisiejszej tempki - wcześniej @ przewidywał na jutro (17 dc - 15.01) a teraz na 31dc - 19.01...

    do wczoraj miałam głupi pomysł testowania jutro (w koncu OF jest trochę bardziej zaawansowany niz inne apki) ale teraz zmienił prognoze na ten sam dzień, który wskazuje moja apka, której uzywam od lat (Mój kalendarz- ale ona opiera sie na czystej matematyce)

    średnio cykle mam 31 dniowe najczesciej 28-30,,, nie chce sie rozczarowac choc z drugiej strony to w sumie dopiero nasz 1 cs.

    OF ma dane dopiero z tego cyklu bo co prawda mierze tempkę i zapisuje ale dopiero od polowy zeszlego cyklu

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Kaha najważniejsze że coś tam widać :-) a nie możesz dzisiaj zrobić bety? :-)
    Tak by było fajnie jakbyśmy miały podobny termin porodu :-P ja planuje testować we wtorek może bo to będzie mój 12 dpo :-)

    Mi dodatkowo odeszły wszystkie bóle - piersi mnie nie bolą i jakoś tak dobrze się czuje :-P a i jeszcze śniło mi się, że jestem w ciąży, ale to był sam początek bo miałam taki mini brzuszek. :-D

    Cameline czekam na Twój pozytyw! :-)
    Mam Powiedzieć jak było u mnie czy aczejsiedziec cicho ? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Kaha najważniejsze że coś tam widać :-) a nie możesz dzisiaj zrobić bety? :-)
    Tak by było fajnie jakbyśmy miały podobny termin porodu :-P ja planuje testować we wtorek może bo to będzie mój 12 dpo :-)

    Mi dodatkowo odeszły wszystkie bóle - piersi mnie nie bolą i jakoś tak dobrze się czuje :-P a i jeszcze śniło mi się, że jestem w ciąży, ale to był sam początek bo miałam taki mini brzuszek. :-D

    Cameline czekam na Twój pozytyw! :-)
    W szpitalu, diagnostyce i przychodni u mnie w miescie robi sie badania pon-pt (chyba, ze nagly wypadek to w szpitalu zrobia na ratunkowym- ale ja sie raczej nie kwalifikuje :P).
    Ja tam mysle, ze razem ze mna dolaczysz do wrzesniowek :D mi w noc przed zrobieniem testu snil sie poród, takze tez dobrze :P
    Ten brak objawow moze byc dobry, mnie brzuch prawie nie boli (czasem cos tam czuje, ze sie dzieje), piersi przy dotyku ledwo, ledwo :) w ogole mam tylko 20pkt/100 "pozytywnego testu z objawow" ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka smiechcem, żartem ale razem testujemy :-)

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Mam Powiedzieć jak było u mnie czy aczejsiedziec cicho ? :D

    Tutaj możesz mówić wszystko :-) :-D

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    W szpitalu, diagnostyce i przychodni u mnie w miescie robi sie badania pon-pt (chyba, ze nagly wypadek to w szpitalu zrobia na ratunkowym- ale ja sie raczej nie kwalifikuje :P).
    Ja tam mysle, ze razem ze mna dolaczysz do wrzesniowek :D mi w noc przed zrobieniem testu snil sie poród, takze tez dobrze :P
    Ten brak objawow moze byc dobry, mnie brzuch prawie nie boli (czasem cos tam czuje, ze sie dzieje), piersi przy dotyku ledwo, ledwo :) w ogole mam tylko 20pkt/100 "pozytywnego testu z objawow" ;)


    O to dziwne bo u mnie w Grodzisku właśnie diagnostyka jest otwarta i ja właśnie najczęściej robie badania w sobotę :-P ale w sumie do poniedziałku tylko dwa dni :-) a skąd Ty w ogóle jesteś? Nie pisałaś chyba nigdy :-) :-)
    A jak Mąż? Zadowolony? :-D

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Ja dzis test rano powtorzylam, ale nic nie sciemnial, nawet nam wrazenie, ze kreska jest nieco jasniejsza (z tym ze wczorajszy mocz testowy byl znacznie ciemniejszy). W poniedzialek zrobie bete, zobacze czy te cienie mnie nie oszukuja :)
    Karolina to jeszcze zaden spadek! Ja trzymam kciuki za Ciebie Kochana!
    Cameline rob tescik, czekamy na wyniki, powidzenia! <3

    Nie przejmuj się ja też tak miałam nawet wam pisałam a po 2 dniach była już mocna kreska :)

    kaha lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    O to dziwne bo u mnie w Grodzisku właśnie diagnostyka jest otwarta i ja właśnie najczęściej robie badania w sobotę :-P ale w sumie do poniedziałku tylko dwa dni :-) a skąd Ty w ogóle jesteś? Nie pisałaś chyba nigdy :-) :-)
    A jak Mąż? Zadowolony? :-D
    Ja jestem spod Krakowa, niedlugo do Niepolomic sie przeprowadzamy ;) (poprzednia przeprowadzka byla jak bylam w 8 miesiacu ciazy- wiec to jest znak hehe). U nas diagnostyka sie otwarla kilka miesiecy temu, za duzego ruchu nie ma to i w soboty nie dzialaja.
    Mąż sie bardzo ucieszyl, ale tez jeszcze jest nastawiony, ze czekamy na potwierdzenie u lekarza. Ale nie zamartwiamy sie, bo nic nam to nie da, a na pewno nic dobrego ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Tutaj możesz mówić wszystko :-) :-D
    Mnie bolał piersi tak jak zawsze przed okresem od środka i od zewnątrz dwa dni przed okresem przestały, cisza.

    Mi się sniło że na łożkach szpitalnych leżały nagie kobiety z owłosionymi miejscami i mój syn zawstydzony musiał obok jednej takiej usiąść i to byla nauka płodności czy cos tam. :-/

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgłaszam @ :-(

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
‹‹ 173 174 175 176 177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ