X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kania85 wrote:
    dziewczyny myślicie że z tego proga może coś się urodzić?
    :-D
    dziś mam 7dpo
    4dbyds2qrdtw_t.jpg

    taki progesteron świadczy po prostu o odbytej owulacji, niestety do terminu @ nie da się nic wyczytać z poziomu progesteronu...ale jak owulacja była to i coś się urodzić może ;)

    kania85 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Dziewczyny, nie odzywałam się na forum bo po grudniowym staraniu złapałam doła i nie mogłam się pozbierać. Natomiast jestem w tej chwili pełna euforii... bo dziś jest test pozytywny!

    https://zapodaj.net/936fe71216843.jpg.html

    <a href=https://zapodaj.net/936fe71216843.jpg.html>Test 18-01-2017.jpg</a>

    Nie mogę w to uwierzyć. Od kilku dni czułam, że coś jest na rzeczy. Dwa dni temu moja temperatura zaczęła rosnąć. Test jest z przed chwili więc linia blada ale nie pozostawia cienia wątpliwości, że jest tam. Za chwilę jadę po kolejny test. Bo brak innych w domu. Życzę Wam wszystkim takiej radości bo mimo załamania nie poddawałam się i dziś otrzymuję nagrodę!
    gratki :* a na kiedy wychodzi Ci termin? Jeszcze wrzesień czy już październik?

    Mi teoretycznie już październik ale licząc według 25dniowych najkrótszych cyklow to jeszcze 30.09

    f5b59272af.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    on niemcy a ja pl, nie ma jak zjechąć, zresztą finansowo się nie opłaca a czuję że i tak dupa by była...widocznie nie jest mi dane 2 dziecko

    Ewi, przykro mi... na początku stycznia też byłam z wizją zaprzestania starań na kilka miesięcy, bo myślałam, że jestem w kolejnej cp i czeka mnie laparoskopia itd. przyznam, że nie było mi łatwo...

    Muska lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Muska Autorytet
    Postów: 2322 5037

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanko.Bromergon sie bierze od razu pierwszego dnia cyklu? Bo mam przypisany i nie pamietam co endo mowila.Chyba od razu i do pozytuwnego testu?Dobrze pamietam?

    9f7j3e5e06vngc0g.png
    961lgu1rd0kaje2g.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muska wrote:
    Dziewczyny mam pytanko.Bromergon sie bierze od razu pierwszego dnia cyklu? Bo mam przypisany i nie pamietam co endo mowila.Chyba od razu i do pozytuwnego testu?Dobrze pamietam?
    ja nie miałam powiedziane kiedy zacząć, po prostu jak wykupiłam receptę i cały czas a po pozytywnym teście odstawia się stopniowo, tylko brać na noc

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Muska Autorytet
    Postów: 2322 5037

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za lajka.Telefon mi fiksuje a odlubic nie potrafie...

    9f7j3e5e06vngc0g.png
    961lgu1rd0kaje2g.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimmy wrote:
    gratki :* a na kiedy wychodzi Ci termin? Jeszcze wrzesień czy już październik?

    Mi teoretycznie już październik ale licząc według 25dniowych najkrótszych cyklow to jeszcze 30.09

    Kimmy i Tobie gratki :) Mi licząc 25 dniowy cykl to właśnie na 30.09. Więc tak jak Tobie.


    Dziewczyny! Dzięki Wam wielkie! Zupełnie nie chciałam odpoczywać od Was, ale od tego stresu w oczekiwaniu na testowanie. Ostatnio miałam tyle nadziei, że później naprawdę czułam się okropnie. Tylko dlatego nie pisałam, żeby siebie nie nakręcać, ale dzielnie śledziłam co u Was słychać. Ciągle nie mogę uwierzyć. Widzicie na tym teście tą drugą kreskę prawda :D? Nie mam zwidów?

    Przed chwilą powiedziałam mężowi bo przyszedł i pyta czemu taka czerwona siedzę i dał mi termometr żeby sprawdzić czy mam gorączkę. Nie mogę się opanować i chętnie bym pobiegła wszystkim powiedzieć. To jest niesamowite. 5 miesięcy starań i jest ;)

    Kimmy, kaha, Flowwer lubią tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by.. - widzimy ;)
    Ciesz się, ciesz - masz do tego prawo :)
    Ale radzę póki co się jeszcze nie chwalić - poczekajcie spokojnie aż pojawi się zarodek i serduszko.

    A może by... lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A.. no i u mnie jest 11 dpo czyli dzień spodziewanej @. Test robiłam zwykłą 25 o godzinie 17 więc skoro jest krecha to chyba jest to jednak pewny wynik. Czy nie?

    Progesteron dziś robiłam i wyszedł 19,34 więc chyba też wysoko jak na dzień spodziewanej @?

    Wykres już udostępniam :)

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A może by.. - widzimy ;)
    Ciesz się, ciesz - masz do tego prawo :)
    Ale radzę póki co się jeszcze nie chwalić - poczekajcie spokojnie aż pojawi się zarodek i serduszko.

    Rodzicom nie powiem. Natomiast myślałam czy Babci nie powiedzieć. Ona jest dla mnie taką przyjaciółką! Jednak wiem, że powinnam poczekać tylko co zrobić skoro serce mi szaleje. Nie wyobrażałam sobie, że można się tak cieszyć. Łzy mi się cisną do oczu z radości.

    Flowwer, Bocianiątko, kaha lubią tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Rodzicom nie powiem. Natomiast myślałam czy Babci nie powiedzieć. Ona jest dla mnie taką przyjaciółką! Jednak wiem, że powinnam poczekać tylko co zrobić skoro serce mi szaleje. Nie wyobrażałam sobie, że można się tak cieszyć. Łzy mi się cisną do oczu z radości.

    Rodzice czy babcia to co innego :) Zawsze wspierają i szczerze się cieszą :)
    Zwłaszcza jak masz taką fajną babcię ;)

    A może by..., Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez trudno trzymac buzie na kludke :) staram sie jak moge

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2017, 18:52

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde! Ale mam kłucia w okolicach prawego jajnika!! Ze 3 razy tak mnie zabolało, że aż światełka przed oczami zobaczyłam .. Masakra!
    Mam tylko nadzieję, że to dobry objaw.

    suri2016 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    on niemcy a ja pl, nie ma jak zjechąć, zresztą finansowo się nie opłaca a czuję że i tak dupa by była...widocznie nie jest mi dane 2 dziecko

    Ewi28 man to samo moj m tez pracuje w Niemczech niestety :/ ....właśnie stara się wyprosić wolnego kilka dni końcem lutego aby przyjechać w okolicy owu...tylko czy uda nam się wstrzelić ??
    Później nawet nie chcę myśleć kiedy będzie następna okazja na <3 chyba maj/czerwiec ..no jeszcze będzie miedzy czasie w kwietniu ale to bedzie akurat początek mojego cyklu wiec dupaaa na dzien dory....no ale poki Co mam nadzieje z ten luty bedzie owocny :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2017, 19:10

  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Ok, dzisiaj wieczorem uzupełnię naszą listę :) wczoraj nie miałam już siły do kompa siadać. Może dzisiaj nie padnę :p aczkolwiek już teraz mi się ciężko siedzi w pracy.
    I w ogóle głowę mam taką ciężką, że nie mogę jej utrzymać w górze - aż mnie boli!

    Czekam trochę jak na szpilkach na weekend na efekty działań owulacyjnych :p
    Póki co tylko z rana jakieś dziwne lekkie bóle - niby jak na @, ale bardzo słabe. I znikają zaraz. No i pić mi się ciągle chce.

    Suri - trzymam kciuki za owulację ;)
    Kochanie dopisz mnie na testowanie w piątek 20go stycznia w 10 dpo

    ckai9n73kv974yz0.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Kurde! Ale mam kłucia w okolicach prawego jajnika!! Ze 3 razy tak mnie zabolało, że aż światełka przed oczami zobaczyłam .. Masakra!
    Mam tylko nadzieję, że to dobry objaw.
    Mnie Też!! Oby dobrze wrozylo

    ckai9n73kv974yz0.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej ale się posypały pozytywy ! Gratuluję :*

    A może by..., Bocianiątko lubią tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie nici że złotego strzału w dniu jutrzejszym, daliśmy się z M. ponieść chwili dzisiaj, hihi :) no nic, jutro powtórka..

    Bocianiątko, zubii, Asiek1214 lubią tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    u mnie nici że złotego strzału w dniu jutrzejszym, daliśmy się z M. ponieść chwili dzisiaj, hihi :) no nic, jutro powtórka..

    Moze to byl wlasnie zloty strzal bo zadzialal Twoj wabik? Niby ludzoe nie maja ruji, ale badz co badz we wlasciwym momencie podobno robimy sie pociagajace nie do odparcia.

    kania85, suri2016 lubią tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    u mnie nici że złotego strzału w dniu jutrzejszym, daliśmy się z M. ponieść chwili dzisiaj, hihi :) no nic, jutro powtórka..
    No masz Ci los :P

    suri2016 lubi tę wiadomość

‹‹ 204 205 206 207 208 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ