X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • mamusia2 Przyjaciółka
    Postów: 103 82

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka03 wrote:
    Kaczorek głowa do góry może za w zaśnie na II kreskę

    Dziewczyny a ile dni przed okresem szyjka się otwiera Ja jestem6 dni przed i jest bardzo zamknięta i mam wrażenie że taka bardzo zaśluzowana
    Temperatura z dnia na dzien rośnie :D
    To wszystko zalezy od kobiety. Ja czesto mialam zaknieta do @ i nagle sie otwierała i bach!!Za to zazwyczaj mialam zaknieta i miękką a teraz byla twarda :)

    zubii lubi tę wiadomość

    dev270pr___.png
    @ 17.01
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Było tylko białe miejsce gdzie pasek powinien się pojawić ;)
    Więc wiesz - słabo to wygląda :p
    Jedyny objaw jaki mnie zastanawia to brak wzrostu apetytu. Zawsze na kilka dni przed @ pochłaniałam wszystko a teraz jem dopiero jak głód poczuję. I właśnie jakiś katar mi się zaczyna.

    A na dobrą sprawę jeśli implantacja miała miejsce w 10 dpo to może jeszcze testy 25 tego nie wykrywają.

    No nic, pozostaje poczekać 2 dni..chyba, że skoczysz na betę, wtedy sprawa powinna już być jasna. trzymam kciuki żeby jednak fasol po prostu późno zaczął się gnieździć <3

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • melonek Autorytet
    Postów: 276 178

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, jakoś wczoraj gdzieś na ovu czytałam, że dziewczynie jeszcze z tydzień po planowanej @ test nie wychodził, a w ciąży była także nic straconego.

    zubii lubi tę wiadomość

    thgf9n73vx4bobyi.png
    56505fea16.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny! Ja tu liczyłam o poranku na dobre wieści a tu co.. będę czekać dalej. Temperatura w górze to dobry objaw myślę. Moje testy wychodziły szybko ale blade później nie chciały ciemnieć. Dziś już za to taka ładna gruba krecha. Zużyłam ostatni :)

    mamusia2, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • mamusia2 Przyjaciółka
    Postów: 103 82

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez chcialam jeszcze testowac..to tak mi sie opakowania pomieszaly ze wyrzucilam opakowanie z nowym ,dobrym testem a zostawilam puste haha :) no coz...

    dev270pr___.png
    @ 17.01
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, na żadną betę nie idę :p
    A z testami poczekam ;) albo i nie :p
    Niby do czwartku blisko, ale pewnie będzie się ciągnąć. Zwłaszcza, że nie mam weny do pracy.

    Aaa, i jeszcze nerwów przed @ nie mam. Wszystko na odwrót :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie testuje,dzisiaj 5 dzień spóźnienia. Dzisiaj mam wizytę i zobaczymy co się okaże ;)

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, temp na tym samym poziomie co wczoraj :( brzuch bardzo boli. Do @ teoretycznie 6/7 dni. Temp może przez dupka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 08:43

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, u mnie też w tym cyklu nietypowo i nie mam nerwa przed @. Najczęściej już tydzień wcześniej mnie nosi.. no i cycki w ogóle nie jak w drugiej fazie.

    Aktualnie siedzę w przychodni na badaniu krzywej.. glukoza to paskudztwo, przez tydzień słodkiego po tym nie ruszę :-p

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tylko się budzę, nawet w nocy, patrzę co tu się dzieje :) wciągacie jak nic ;)
    Kaczorka może za wcześnie, ja ram czekam na zielonego Kropa ;) wierzę i życzę bardzo! ;)

    Madzialenka daj znać jak po wizycie

    Suri - piękne zdjęcie (jak to się nazywa, ostatnio mi jakoś słowa wypadają z głowy, ehh ta starość ;) )

    suri2016 lubi tę wiadomość

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Kaczorka, u mnie też w tym cyklu nietypowo i nie mam nerwa przed @. Najczęściej już tydzień wcześniej mnie nosi.. no i cycki w ogóle nie jak w drugiej fazie.

    U Ciebie to akurat ładny spadek był ;) więc pewnie coś tam sobie wije gniazdko! :)
    A u mnie to ja nie wiem co to było w tym 10 dpo..

    Hehe, dzięki dziewczyny, że we mnie wierzycie ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Kaczorka, u mnie też w tym cyklu nietypowo i nie mam nerwa przed @. Najczęściej już tydzień wcześniej mnie nosi.. no i cycki w ogóle nie jak w drugiej fazie.

    Aktualnie siedzę w przychodni na badaniu krzywej.. glukoza to paskudztwo, przez tydzień słodkiego po tym nie ruszę :-p

    Doskonale Cie rozumiem. Na samą myśl mnie zemdlilło! Fuuu!

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • patrycja32 Koleżanka
    Postów: 44 63

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny80 wrote:
    Hej kobietki.Dziś jest mój 23 dzień cyklu.Od ovulacji czuje jajniki,a przodujący w bólach jest ten z którego była owulacyja.Dziś temperatura spadła nieco ,a kilka dni była prazie na tym samym poziomie.Nie nakręcam się. Martwię się bo w Pl zrobiłam morfologie i wyniki nie zachwycają.Mam podwyzszone limfocyty i neurocyty.A przy badaniu śluzu znaleziono bardzo duże ilości erytrocytow.Napisałam do lekarza bo martwię się czy w ogóle jest możliwe zajscie w ciąże.Co myślicie?
    hej może masz poprostu infekcje dróg moczowych ? wtedy w moczu mogą być erytrocyty ale też limfocyty powinny wtedy być
    same erytrocyty zaś mogą świadczyć o złogach w drogach moczowych, miałaś kiedyś kamicę nerkową?

    co do morfologii to nie przejmuj się tak bardzo może to być obraz infekcji, może miałaś jakieś przeziębienie czy zapalenie gardła i stąd podniesione białe krwinki i wtedy też typowo wzrastają neutrocyty. Możesz podać ewentualnie ile powyżej normy masz te wyniki

    12.2015 narodziny córeczki
    10.2016 Aniołek
    24.01.2017 2 kreski :)
    QgjOp1.png
  • AgaH26 Znajoma
    Postów: 25 38

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Czytam Was już od dłuższego czasu i chciałabym dołączyć do testowania. Jest to mój pierwszy cs, pierwszy raz mierzę temperaturę i prowadzę obserwacje - jest to dla mnie, jak na razie, czarna magia.

    Ja będę testować w piątek, będzie to mój 10dpo:)

    Amy333 lubi tę wiadomość

    ckaiflw1zxek7xa9.png
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy dziewczyny z nerwów czy co,ale dzisiaj to już w ogóle nie bolą mnie piersi ani brzuch tylko lekko krzyż. Nie wiem co się ze mną dzieje :(

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • patrycja32 Koleżanka
    Postów: 44 63

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i nie wytrzymałam zrobiłam test 10dpo negatywny
    i na dodatek pojawiła się mega ochota na słodkie co jest dla mnie typowe przed okresem. :(

    12.2015 narodziny córeczki
    10.2016 Aniołek
    24.01.2017 2 kreski :)
    QgjOp1.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sakota wrote:
    Bardzo mozliwe! Mnie niedawno sie snilo ze jestem na weselu jako gosc. Oznacza to dla samotnych milosc, a dla malzenstw dzieci. No i prosze bardzo, jak tu nie wierzycz w senniki. Trzymam kciuki i wysylam wiruska :*


    Dziękuję, wirusa wciągam z całych sił mhmmmm;-))

    Sakota lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaH26 wrote:
    Hej dziewczyny! Czytam Was już od dłuższego czasu i chciałabym dołączyć do testowania. Jest to mój pierwszy cs, pierwszy raz mierzę temperaturę i prowadzę obserwacje - jest to dla mnie, jak na razie, czarna magia.

    Ja będę testować w piątek, będzie to mój 10dpo:)

    Trzymamy kciuki i witamy:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • patrycja32 Koleżanka
    Postów: 44 63

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest cień cienia- wiem że po przepisowym czasie, ale może .....
    Nie wytrzymam, jadę na betę.
    Trzymajcie kciuki

    Kaczorka, Amy333, Sakota, A może by..., zubii, suri2016, gosiek25, Mamma-mia, Flowwer lubią tę wiadomość

    12.2015 narodziny córeczki
    10.2016 Aniołek
    24.01.2017 2 kreski :)
    QgjOp1.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja32 wrote:
    Dziewczyny jest cień cienia- wiem że po przepisowym czasie, ale może .....
    Nie wytrzymam, jadę na betę.
    Trzymajcie kciuki


    o jaaa, czekamy!:-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
‹‹ 233 234 235 236 237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ