X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Anbel22 Znajoma
    Postów: 21 4

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, zrobiłam tak jak radzilyscie. 12 dpo (albo wiecej) - beta. wynik dosłownie zaraz. ciągle odświeżam...

    mam pytanie: jak myślicie, jakby nie był choć trochę podwyższony poziom w 12 dpo to odpuscic? z tego co czytałam (a czytałam sporo :) ) to raczej pewny, chyba, że kobieta źle wyznaczyła owu. u Was wyszło w 12 dpo? jaki mialyscie wynik?

  • Anbel22 Znajoma
    Postów: 21 4

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneska92 wrote:
    No ja dziś ciążowego nie robiłam, bo ostatnie negatywy mnie zniechęciły do testowania i stwierdziłam, że czekam do @, ale... właśnie zrobiłam owulacyjny no i jest dwie kreski, testowa słabsza i już nie wiem co to ma być :p
    9,10 dc też dwie kreski,
    potem do dziś jedna bez cienia cienia
    a dziś znów dwie...

    Oczywiście mam świadomość, że to nie pozytywne, bo przecież testowa ma być taka sama, albo ciemniejsza od kontrolnej, no ale są.
    Wtedy myślałam, że po prostu przegapiłam jakoś pik LH, bo i śluz wysoce płodny, i samopoczucie jak na owu, a teraz żadnych objawów na owu, a śluz wodnisty biało-kremowy.

    No i miałam czekać do @, ale ciążowy robie jutro rano :)


    Co o tym sądzicie? Skąd owulacyjny znów coś tam pokazuje? Myślicie, że jednak się udało?
    ja robiłam kiedyś nawet 5 dc (wiedząc że owu na pewno nie mam tak szybko), aby sprawdzić, bo zbyt czesto wychodziły mi pozytywne. i oto- wyszedł pozytywny. tak samo jak robię rano - nie ważne który dc zawsze pozytyw... :/

  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anbel ja w 13dpo bete miałam 505, ale nieważna wartość, grunt że potwierdza ciążę :)

    I zaraz dawaj znać, jaki wynik. 3mam kciuki! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 18:23

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneska92 wrote:
    No ja dziś ciążowego nie robiłam, bo ostatnie negatywy mnie zniechęciły do testowania i stwierdziłam, że czekam do @, ale... właśnie zrobiłam owulacyjny no i jest dwie kreski, testowa słabsza i już nie wiem co to ma być :p
    9,10 dc też dwie kreski,
    potem do dziś jedna bez cienia cienia
    a dziś znów dwie...

    Oczywiście mam świadomość, że to nie pozytywne, bo przecież testowa ma być taka sama, albo ciemniejsza od kontrolnej, no ale są.
    Wtedy myślałam, że po prostu przegapiłam jakoś pik LH, bo i śluz wysoce płodny, i samopoczucie jak na owu, a teraz żadnych objawów na owu, a śluz wodnisty biało-kremowy.

    No i miałam czekać do @, ale ciążowy robie jutro rano :)


    Co o tym sądzicie? Skąd owulacyjny znów coś tam pokazuje? Myślicie, że jednak się udało?

    aneska92, ja parę razy robiłam testy owu przed @ i wychodziły mi często raz ciemniejsze kreski testowe, raz słabsze, ale zawsze jakiś cień cienia mam. Jeżeli byłby pozytywny to można się zastanawiać, ale jak jest trochę tego lh to raczej nie sugerowałabym się tym.

    patrycja32 lubi tę wiadomość

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Anbel22 Znajoma
    Postów: 21 4

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cameline wrote:
    Anbel ja w 13dpo bete miałam 505, ale nieważna wartość, grunt że potwierdza ciążę :)
    a jeśli nie potwierdzi, to czy to już pewne i nie powtarzac...?

  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpierw zaczekaj na wynik ;) ale jeśli mniej więcej wiesz kiedy była owu to raczej wiarygodna beta

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • Anbel22 Znajoma
    Postów: 21 4

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam wynik. mniej niż 0.1... powtarzać za dwa dni? jestem pewna ze dziś 12 dpo, bo nie było pecherzyka dnia następnego, ale nie było też płynu. więc 50/50 że w ogóle owu była. jak myślicie? to pewny wynik czy za dwa dni powtórzyć? powinno być chyba chociaż kilka jednostek...?

  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie powtarzała. Przykro mi, to nie ten cykl ale życzę szybkiego zafasolkowania :)

    zubii lubi tę wiadomość

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anbel22 wrote:
    dziewczyny, zrobiłam tak jak radzilyscie. 12 dpo (albo wiecej) - beta. wynik dosłownie zaraz. ciągle odświeżam...

    mam pytanie: jak myślicie, jakby nie był choć trochę podwyższony poziom w 12 dpo to odpuscic? z tego co czytałam (a czytałam sporo :) ) to raczej pewny, chyba, że kobieta źle wyznaczyła owu. u Was wyszło w 12 dpo? jaki mialyscie wynik?

    Ja miałam 10/11 dpo 59. Ja bym nie powtarzała, chyba że @ nie przyjdzie. Za ile dnia wypada Ci @?

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anbel22 wrote:
    ja robiłam kiedyś nawet 5 dc (wiedząc że owu na pewno nie mam tak szybko), aby sprawdzić, bo zbyt czesto wychodziły mi pozytywne. i oto- wyszedł pozytywny. tak samo jak robię rano - nie ważne który dc zawsze pozytyw... :/

    O widzisz... Owu na pewno się teraz nie zbliża, bo zero objawów, a wcześniej wszystko właśnie na owu wskazywało. I tylko wtedy i dzis pozytywne powiedzmy a w inne dni zawsze negatywne, wiec tp nie jest tez tak ze zawsze pozytywne mam, bo wlasnie na nie wyczekije zawsze ;) a dzis sie zdziwilam...
    W ogóle odnoszę wrażenie, że moje testy są jakieś lewe :D

    No i dziękuję za odpowiedzi, bo ja świarować zaczynam ;) za bardzo chce a Wy mnie na szczescie sprowadzacie do pionu hehe ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 19:35

  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pojawiło się plamienie.. Więc @ się rozkręca. Martwi mnie tylko dlaczego tak szybko

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie OV chyba uznał ze gdzies teraz moge miec owulację bo szyjke miałam otwartą i miekką i sluz wodnisty. I z linni ciągłej na przerywaną zaznaczył, ale ja ogólnie mam jakiś zwichrowany wykres. Hihi

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Ja tak miałam wczoraj. A dziś śluz wodnisty i ciągle mam wrażenie, że mi mokro.

    Ja mam to samo,a zwykle w drugiej fazie byla susza

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Ja tak miałam wczoraj. A dziś śluz wodnisty i ciągle mam wrażenie, że mi mokro.

    Ja dziś to samo - kremowo wodnisty, mam wrażenie że zaczyna mi się okres tyle tego....

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • patrycja32 Koleżanka
    Postów: 44 63

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabel ja mam w 10 dpo niecałe 10

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 20:13

    12.2015 narodziny córeczki
    10.2016 Aniołek
    24.01.2017 2 kreski :)
    QgjOp1.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wpisz mi proszę w wolnej chwili @

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorek trzymam kciuki bardzo mocno

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro może skuszę sie na test Mam test o czułości 10 i pytanie czy robić test z rannego moczu czy popołudniu

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech to chudy byk zastrzeli. Pojechalam do tesciow i zapomnialam termometru jeszcze teraz kiedy czekam na skok temp.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katik wrote:
    Niech to chudy byk zastrzeli. Pojechalam do tesciow i zapomnialam termometru jeszcze teraz kiedy czekam na skok temp.
    A teściowa nie ma termometru

    w57vtqywo5hbv0t6.png
‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ