X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, chętnie cię prześwietlę. Z resztą już ci mówiłam, ze to po raz kolejny Twój cykl :)
    Tusiek, chyba każda z nas tak ma. Na twarzoksiążce non stop jakaś koleżanka, albo koleżanka koleżanki wyskakuje z dobrą nowiną :) Ale nie ma co się smucić. W naszej grupie znajomych jest koleżanka, która się właśnie spodziewa i ja jestem bardzo szczęśliwa, że już niedługo będą we trójkę :) Bo w końcu zostanę przyszywaną ciocią dla młodej :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Maniaaa Znajoma
    Postów: 20 13

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wokół mnie też pełno zafasolkowanych dziewczyn- chyba taki wiek:)))jak tak sobie myślę o tych objawach to stwierdzam że i tak się wcześniej niczego nie dowiemy bo każda z nas jest inna - zwariować można:) moja przyjaciółka ostatnio pytała się jak tam nasze starania(ona sama też jest w ciąży) ja jej na to że raczej nic z tego bo nic nie czuję nie mam żadnych objawów to mnie wyśmiała, bo mówi że ona do końca drugiego miesiąca nie wiedziała że jest w ciąży, nie miała żadnych objawów także reasumując jak są objawy - jest dobrze, jak ich nie ma- nie musi to wcale oznaczać że nie będzie happy endu:)) musimy wierzyć !:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamia taka prawda ja w ciazy odrazu czułam piersi które polały okropnie a sutki ała ból okropny i teraz tez sie tego doszukuje a wszyscy mi mówią żelazna ciaza jest inna i muszę czekać bo tym razem moze być z zaskoczenia :p

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie sutki bolały a teraz nie :p i sobie myślę, że będzie lipa ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Mnie sutki bolały a teraz nie :p i sobie myślę, że będzie lipa ;)
    Nie zapeszaj kobieto :) <3
    Aga, ciebie z zaskoczenia na bank weźmie :)
    Mnie przed chwilą ciągnęło w pachwinie :D Hahaha, temperatura skoczyła, to i objawy urojone się nasilają :D

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna żadne urojone :p fasol sie zadomawia

    Oluchna lubi tę wiadomość

  • melonek Autorytet
    Postów: 276 178

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uważam, że sobie wyolbrzymiam albo boli mnie na okres albo z całkiem innego powodu ;/

    thgf9n73vx4bobyi.png
    56505fea16.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uh ja z kolei zaliczylam dzis spadek - minimalny ale spadek. Wykres jest poobny do tego z poprzedniego cyklu wiec i pewnie koniec bedzie taki sam.
    Ale nic,nie poddaje sie. Z pozytkwow mam to ze jak pobolewa jajnik to ten z ktorego byla owulka, a nie ten drugi, a w zeszlym miesiacu bolal szybko lewy. Bolow okresowych nadal brak, piersi nie bola, takze jutrzejsze testy to tylko czysta proforma.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna, Suri, a ja do was na grudniowym wątku napisałam, bo mi sie pomyliło ;)

    U mnie jakies choróbsko, tzn chyba ciągnie sie grypa żołądkowa. Co chwile coś kręci w żołądku lub jelitach. A dzisiaj dodatkowo zatoki sie zaczynaja, głowa ciężka... temp wyskoczyła jeszcze wyżej, ale to wlasnie z choroby raczej, bo nigdy takiej nie miałam w 2dpo, a cała noc sie pociłam, wg mnie tak chorobowo wlasnie..

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Maniaaa Znajoma
    Postów: 20 13

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jazdy pierwszym razem to nawet mdłości i osłabienie czułam :) więc tym razem nie dam się nabrać ;) u mnie trudno rozpoznać te objawy bo jajniki mnie bolą często, brzuch i pachwiny ciągną, piersi przed okresem czasami bolą więc obiecuję sobie, że tym razem nie dam się nabrać:) tylko dziwi mnie fakt, że 5 dni z rzędu testy owulacyjne mi pozytywne wychodzą -miałyście tak może?

  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w cyklu w którym zaszłam podczas serduszkowania bolał mnie prawy jajnik i pewnie z niego była owu.
    Gin stwierdził ze owu musoała być już prawdopodobnie w 6 dc wiec jak seduszkowalismy codziennie od 10-15 dc to już zagnieżdżenie było i dlatego mnie pewnie bolało...
    wiec dziewczyny różnie to bywa z ta owu... co ma wisieć nie utonie :)

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Oluchna żadne urojone :p fasol sie zadomawia
    Kochana jesteś :) <3 Na ciebie zawsze można liczyć z pocieszeniem :) <3
    Kotek nich się wlepia fasola w to endometrium, bo oszaleje :D

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Kochana jesteś :) <3 Na ciebie zawsze można liczyć z pocieszeniem :) <3
    Kotek nich się wlepia fasola w to endometrium, bo oszaleje :D
    będzie dobrze :)

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga, uwaga - właśnie przed chwilą poczułam jakby mi ktoś jajnik prawy chciał urwać :p identycznie było w październiku. Bo jeszcze uwierzę, że coś się dzieje.. :p

    Maniaaa, Oluchna, melonek lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) można się dołączyć :) u mnie od dziś urojenia zaczynają działać bo książkowo temp wskoczyła na wyższy poziom :D
    Czekam z testem do 01.01 ale termin @ mam później więc pewnie zrobię dwa jak zawsze :D

    Oluchna lubi tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisuję się na testowanie! Termin nie wiem dokładnie kiedy - od 1 do 4 stycznia.
    Cykle się jeszcze nie wyregulowały po ciąży i karmieniu.
    Około 20 dc była owulacja, sprawdzałam sobie szyjkę plus to jest pierwszy cykl na Clo .
    Cycki trochę bolą, są większe ( mieszczę się w za duży stanik, który kupiłam przez pomyłkę :O ), brak objawów PMS - po ciąży zawsze przed okresem strasznie mnie obsypuje, wyglądam jakbym dojrzewała, a teraz czyściutko.
    Dylemat co zrobić przed sylwestrem? Szykują mi się dwie imprezy - pierwsza jutro. Zastanawiam się czy jutro rano nie iść na betę, żeby mieć już jasność ... no i potem sylwester ...

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy, witamy OjMaryś :) Uwielbiam urojenia :D

    OjMaryś lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Witamy, witamy OjMaryś :) Uwielbiam urojenia :D
    haha dobrze ze jest ktos kto je uwielbia :D

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coccolina wrote:
    Zapisuję się na testowanie! Termin nie wiem dokładnie kiedy - od 1 do 4 stycznia.
    Cykle się jeszcze nie wyregulowały po ciąży i karmieniu.
    Około 20 dc była owulacja, sprawdzałam sobie szyjkę plus to jest pierwszy cykl na Clo .
    Cycki trochę bolą, są większe ( mieszczę się w za duży stanik, który kupiłam przez pomyłkę :O ), brak objawów PMS - po ciąży zawsze przed okresem strasznie mnie obsypuje, wyglądam jakbym dojrzewała, a teraz czyściutko.
    Dylemat co zrobić przed sylwestrem? Szykują mi się dwie imprezy - pierwsza jutro. Zastanawiam się czy jutro rano nie iść na betę, żeby mieć już jasność ... no i potem sylwester ...
    podsunelas mi ekstra pomysl z ta Bhcg :D moze i ja pojde i bede miala pewnosc na Sylwestra :)

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym miesiącu nie wmawiam sobie żadnych objawów, taki mam cel :) jedyne co faktycznie mam i sobie tego nie wymyślam, to takie uczucie gorąca na policzkach i wypieki. Wczoraj całe popołudnie wierciło mi coś z prawej strony w podbrzuszu, ale równie dobrze może być to konsekwencja pozabiegowa w tym cyklu. Piersi też takie gorące mi się wydają i nabrzmiałe...ale to wszystko mogą być objawy przed @, więc nie nakręcam się. Myślę, że do poniedziałku wszystko się wyjaśni.

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ