X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Alkoholizować to swoją drogą, oczywiście będę:)!
    Śnieg za oknem, święta za pasem, to i grzane wino może już wjeżdżać zamiast zwykłego czerwonego:)


    W Krakowie tez juz brak śniegu ale moze cos nasypie :D

  • aaniluap Autorytet
    Postów: 322 257

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam termin na 03.01 :)
    proszę o dopisanie

    02502cdf1c.png
  • melonek Autorytet
    Postów: 276 178

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dużo nas na 3 stycznia :D

    thgf9n73vx4bobyi.png
    56505fea16.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melonek wrote:
    Ale dużo nas na 3 stycznia :D

    W grupie raźniej ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje 25 urodziny muszą być szczęśliwe :)

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeśli dostanę @ jutro to też testuję 3.1 :) a jeśli dziś to wiadomo, dzień wcześniej:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Ja jeśli dostanę @ jutro to też testuję 3.1 :) a jeśli dziś to wiadomo, dzień wcześniej:)



    Ale było by super razem zatestowac :D

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobimy zbiorowe sikanie ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem nowa :) ale mam nadzieję, że mnie do siebie przygarniecie ;) i naprawdę wspólnymi siłami zaczarujemy styczeń, by był dla wszystkich nas szczęśliwym początkiem roku :) Proszę o wpisanie mnie na 5.01 :)To jest dopiero mój 3cs, ale mam nadzieję, że z waszym wsparciem szczęśliwy :)

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i zgodnie z zapowiedzią, jestem!;) testuję 3 stycznia. to musi być szczęśliwe testowanie skoro tyle nas testuje tego dnia! ;) w czwartek za tydzień mam histeroskopię i w końcu pozbędę się małego intruza. mam nadzieję, że to on po prostu stał mi na przeszkodzie w zajscie w ciaze. od dziś dbam również o endo;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 - witaj :) tutaj wszyscy są mile widziani :)

    suri - dacie czadu tego 3.01 ;) kto wie, jak mi się coś przesunie to może też wyląduje z Wami :P

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SURI znowu razem <3

    A ja dzis ide do gin :) zobaczymy jaki bedzie plan dokładnie :D

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, lepiej żeby nic Ci się nie przesuwało, czym szybciej będziesz testować tym lepiej:) Dziękuję za wpisanie mnie :*

    Aguś coś musi w tym być, nawet tego samego dnia testujemy:) ale jestem ciekawa co Ci lekarz powie, czy już teraz będzie jakieś przygotowanie czy co. na którą godzinę idziesz?

    Ja postanowiłam, że w tym cyklu zapytam mojego gin. o luteinę, ponieważ zauważyłam, że mam coraz krótsze cykle. Zaczynało się od 31 dni, a już od wakacji miałam ok 28-27 (zdarzył się 26 dni), a teraz mój cykl miał znowu 26 dni, z czego 2 ostatnie już były plamienia mocne. wg of dostałam @ 10 dpo, a wg moich wyliczeń 11-12. wygląda to tak jakby progesteron był niski i krótka faza lutealna prawda?

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Kaczorka, lepiej żeby nic Ci się nie przesuwało, czym szybciej będziesz testować tym lepiej:) Dziękuję za wpisanie mnie :*

    Aguś coś musi w tym być, nawet tego samego dnia testujemy:) ale jestem ciekawa co Ci lekarz powie, czy już teraz będzie jakieś przygotowanie czy co. na którą godzinę idziesz?

    Ja postanowiłam, że w tym cyklu zapytam mojego gin. o luteinę, ponieważ zauważyłam, że mam coraz krótsze cykle. Zaczynało się od 31 dni, a już od wakacji miałam ok 28-27 (zdarzył się 26 dni), a teraz mój cykl miał znowu 26 dni, z czego 2 ostatnie już były plamienia mocne. wg of dostałam @ 10 dpo, a wg moich wyliczeń 11-12. wygląda to tak jakby progesteron był niski i krótka faza lutealna prawda?
    Kochana ja mam faze lutealna ok 13dni a progrsteron powyzej normy.. takze moze niekoniecznie to jego wina?

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Kaczorka, lepiej żeby nic Ci się nie przesuwało, czym szybciej będziesz testować tym lepiej:) Dziękuję za wpisanie mnie :*

    Aguś coś musi w tym być, nawet tego samego dnia testujemy:) ale jestem ciekawa co Ci lekarz powie, czy już teraz będzie jakieś przygotowanie czy co. na którą godzinę idziesz?

    Ja postanowiłam, że w tym cyklu zapytam mojego gin. o luteinę, ponieważ zauważyłam, że mam coraz krótsze cykle. Zaczynało się od 31 dni, a już od wakacji miałam ok 28-27 (zdarzył się 26 dni), a teraz mój cykl miał znowu 26 dni, z czego 2 ostatnie już były plamienia mocne. wg of dostałam @ 10 dpo, a wg moich wyliczeń 11-12. wygląda to tak jakby progesteron był niski i krótka faza lutealna prawda?

    E tam, po tych ostatnich atrakcjach "porodowych" to ja jestem skłonna poczekać ile trzeba na testowanie :P Ostudziło to moje zapędy :P

    A co do cykli, poziomu hormonów itp. to ja jak zwykle nic nie wiem.. Kiedyś tego nie sprawdzałam. @ zawsze miałam co 30-31 dni. A jak już raz zaczęłam sprawdzać to zaszłam w ciążę i na jednym cyklu się skończyło :P Nawet nie mam do czego porównać.
    Ale myślę, że dobrze by to było skonsultować z ginekologiem :) W końcu od tego są, żeby nam pomagać ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jestem nieugięta, nawet ciąża pozamaciczna i laparoskopia nie ostudziły moich zapędów, co więcej dostałam kopniaka i zintensyfikowałam moje starania :)

    Wizytę u mojego gin mam dopiero po histeroskopii i wypytam o wszystko:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze co prawda czekam na @ grudniową, powinna być za ok. 3 dni ale zapisałam się już na styczeń, bo czuję niestety, że zbliża się wielkimi krokami :( a poza tym w okresie owulacji mieliśmy możliwość serduszkowania z mężem tylko raz, więc cykl z góry spisałam na straty. Dziś do tego coraz mniej bolą mnie piersi(a wczoraj nie mogłam się do nich dotknąć), czuję jedynie ból w podbrzuszu i śluz zrobił się taki wodnisty i lekko rozciągliwy, jakkolwiek to brzmi ;) Byłam parę dni temu u gina, żeby zbadać się ogólnie czy wszystko ze mną ok i dowiedziałam się, że mam tyłozgięcie macicy i może być mi trudniej zajść w ciążę. Nie wiem, czy faktycznie będzie trudniej, ale milej mi będzie w waszym towarzystwie przeżywać wzloty i upadki :) Mam jednak nadzieję, że już od stycznia u każdej z nas będą tylko wzloty! :)

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja - ale taki śluz jest całkiem możliwy w ciąży :) Ja taki miałam od samego początku - przezroczysty i jakby wodnisty. Więc jeszcze nie ma co przekreślać tego grudnia :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Maja,
    W ogóle się nie przejmuj tyłozgięciem macicy. Jest to w żaden sposób niepoparte badaniami twierdzenie, że tyłozgięcie utrudnia zajście w ciążę. Aktualnie mądrzejsi ginekolodzy już tak nie mówią. Ja mam dość duże tyłozgięcie, a w ciąży byłam 2 razy, raz niefortunnie w pozamacicznej, ale jednak do zapłodnienia doszło. Także głowa do góry:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za dobre słowa :) Moja gin jest już w dość podeszłym wieku, więc coś w tym może jest i dane w głowie ma przestarzałe ;) Mam taką nadzieję, bo przyznam, że trochę mnie zasmuciła. A co do śluzu to się tyle wszędzie naczytałam, że ma być kremowy, że od razu zwątpiłam. W każdym razie uczę się dopiero obserwować swoje ciało, więc wszelkie wasze rady i wskazówki będą na wagę złota :)
    Miłego dnia :)

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ