X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Oluchna - no będziemy działać, będziemy ;) innego wyjścia nie widzę skoro na Walentynki mam mieć fasolkę :p

    A w ogóle to mam w pracy koleżankę, która o pierwsze dziecko starała się 10 lat. Na początku poroniła. Po 5 latach miała puste jajo i dopiero po 10 urodzla córkę. A za następne 5 drugą ;) więc nie wolno tracić nadziei :)


    Ja zaniżam statystyki bo właście zaczynam 11 rok starań ( w tym ok 4 lata luzu)o pierwsze dziecko.

    Ja powoli dochodze do tego że moja endo-gin pare lat temu miała racje że branie dupka w uparte mi zaszkodziło. Mój pierwszy gin w zaparte bez monitoringu przepisywał mi dupka od 16 dc co po bardzo długim czasie doprowadziło że cykle skróciły się do 20-16 dni. Pęcherzyki zostawały w jajnikach co doprowadziłod do otorbienia jajników i braku owu ( moje cykle to ok 34d). Ciekawe czy lapato to potwierdzi i naprawi.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    coś czuje że będziesz mieć ten cykl!!! choć mi wyzaczyła @ termin na 11.01 to wróżenie z fusów bez stymulacji a na tyłku siedzieć nie mogę. Bije się w myślach czy nie jechać w tym tyg na usg bo to wróży tylko torbielami.
    Nawet nie wiecie jak bardzo bym chciała. Na samą myśl mi się płakać chce. :) Nie wiem czy ze szczęścia, czy ze smutku, że jeszcze się nie udało. Z zewnątrz taka pozytywna, uśmiechnięta Oluchna, a w środku czasami taka deprecha i smutek, ze chyba nikt o tym nie wie. Ale uwielbiam dawać pozytywną energię i pocieszać, bo wiem, ze bycie dobrym dla innych czasami wraca :)
    Ale co to moje jeszcze (4cs), skoro niektóre z was starają się znacznie, znacznie dłużej.
    Monika uda się w tym cyklu, uda na pewno :)
    Flowwer, ja już ci napisałam, ze to będzie z zaskoczenia :D

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Nawet nie wiecie jak bardzo bym chciała. Na samą myśl mi się płakać chce. :) Nie wiem czy ze szczęścia, czy ze smutku, że jeszcze się nie udało. Z zewnątrz taka pozytywna, uśmiechnięta Oluchna, a w środku czasami taka deprecha i smutek, ze chyba nikt o tym nie wie. Ale uwielbiam dawać pozytywną energię i pocieszać, bo wiem, ze bycie dobrym dla innych czasami wraca :)
    Ale co to moje jeszcze (4cs), skoro niektóre z was starają się znacznie, znacznie dłużej.
    Monika uda się w tym cyklu, uda na pewno :)
    Flowwer, ja już ci napisałam, ze to będzie z zaskoczenia :D[/QUOTCI

    CIUMKAM I ŚCISKAM :-) Starac się będe ale ten cykl zostawiam męzowi niech on decyduje kiedy trzeba sie kochać, juz wczoraj dostałam opierdzile że nie było wieczorem :D zobaczymy moze on ma lepszą intuicję :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2017, 16:21

    Oluchna lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna w niedziele ma być pozytywny test i nie ma innej opcji w twoim przypadku.
    Mój optymizm w tych sprawach już dawno wygasł jak do końca roku nie zajde w ciąże to kupie sobie drugiego psa nawet zaczynam się rozgląać ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciezko Was nadrobic kochane kolezanki :)

    Zrobilam ten test z soda dla picu haha tylko uzylam proszku do pieczenia bo nie mialam zwyklej sody i sie pieniło :p ciekawe co to wrozy :p oczywiscie dla mnie to zabawa :)

    sara9555 lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna znam to podejście do życia. Jak poroniłam to wszyscy zdziwieni moja depresja przecież z moim harakterem powinnam sie pozbierać na drugi dzien i nadal uśmiechać od ucha do ucha. Bo zawsZe wszędzie mnie pełno i tylko uśmiechy rozsyłam

    Oluchna lubi tę wiadomość

  • gosiek25 Koleżanka
    Postów: 39 6

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta o<1. A @ dalej nie ma.

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Oluchna znam to podejście do życia. Jak poroniłam to wszyscy zdziwieni moja depresja przecież z moim harakterem powinnam sie pozbierać na drugi dzien i nadal uśmiechać od ucha do ucha. Bo zawsZe wszędzie mnie pełno i tylko uśmiechy rozsyłam
    Najgorzej... Ja na razie mam świnkę morską :) prze kochane zwierzę. I takie wbrew pozorom rozumiejące wszystko i bardzo wdzięczne :) A i nie śmierdzi jak się o nie odpowiednio dba :D
    Kto mnie poratuje kanapką z masłem i pasztetem, ewentualnie pasztetową? :) Tak mnie naszło :)
    Flowwer może zatestuję w niedzielę, ale sama nie wiem :)
    Gosiek udostępnij wykres :) Pospamuję ci tam trochę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2017, 16:48

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mega spadek, ból miesiączkowy na potęgę, ciągle chodzę i zaglądam czy @ już jest, a tu ani śladu. Wkurza mnie to strasznie..

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • gosiek25 Koleżanka
    Postów: 39 6

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olucha tem noe.mierzylam wczesniej zaczęłam jakis tydzień temu i ciagle jest 37.1 lub 37.2 nie maleje. @ miałam 3.12 więc beta sie nie.pomylila.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna ja mam kota i suczkę :) kocham wszystkie zwierzaki <3 one sa najlepsza częścią życia <3

    Gdziejestmieszko, Oluchna lubią tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zubii. Suri, mega gratulacje!! Bardzo sie cieszę ze wam sie udało :)

    zubii lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki nie sposób nie mieć zaległości w rozmowach mnie zaczął właśnie boleć brzuch i skronie pulsują... w dodatku śluz też się zmienia a za pol godz będę wiedzieć jak szyjka... zawsze badam o tej samej porze. Coś mnie dobre przeczucia opuszczają no i zasypiam dziś na stojąco ... Matko kochana do soboty to się będzie dłużyło w nieskończoność.

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Oluchna ja mam kota i suczkę :) kocham wszystkie zwierzaki <3 one sa najlepsza częścią życia <3
    haha to fakt ja mam 2psy, kota i papugę :D uwielbiam zwierzaczki :)

    Princesska lubi tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam ze nie w temacie ale może któras z Was robi hybrydy i poleci jakiś zestaw startowy chodzi mi o lamę czy taka za 40 zł jest dobra? bo te mostki podobno słabeeeee

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    U mnie mega spadek, ból miesiączkowy na potęgę, ciągle chodzę i zaglądam czy @ już jest, a tu ani śladu. Wkurza mnie to strasznie..

    Mnie też to wczoraj wkurzało.. Ból brzucha od rana, śluz ciemniejszy - jakby podbarwiony krwią, temperatura sięgała dna a @ nie było. Dopiero w nocy przylazła..

    Co do zwierząt, to ja jestem kociarą ;) Wyściskałabym wszystkie!! :D Mąż się kiedyś ze mnie śmiał i nazywał mnie Elmirką :P

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dziewczyny przepraszam ze nie w temacie ale może któras z Was robi hybrydy i poleci jakiś zestaw startowy chodzi mi o lamę czy taka za 40 zł jest dobra? bo te mostki podobno słabeeeee
    Moja siostra ma mostek i robiła sobie kilka razy, ja też sobie robiłam i byłam bardzo zadowolona :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Moja siostra ma mostek i robiła sobie kilka razy, ja też sobie robiłam i byłam bardzo zadowolona :)
    Kurcze nooooo :-/ czytałam że taki trochę nie bardzo, uhhhhhhh. Mam problem czytam dalej.

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff, uzupełniłam listę! :)
    Możecie sobie oglądać serduszka :P

    Oluchna, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Kurcze nooooo :-/ czytałam że taki trochę nie bardzo, uhhhhhhh. Mam problem czytam dalej.
    Ja zawsze trzymałam tam paznokcie trochę dłużej niż zalecali, więc może dlatego mi się elegancko trzymały :) U stóp to nie wspomnę, bo trzymałyby się dopóki by nie zrosły całkowicie :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ