X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • melonek Autorytet
    Postów: 276 178

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka,rozumiem, nigdy nie słyszałam o takiej sytuacji. Dobrze, że to ot taki przypadek, a nie jakiś głębszy problem. Na pewno się uda, nie ma nawet innej opcji :) Ja tam wierzę, że styczeń będzie już dla nas szczęśliwy :)

    thgf9n73vx4bobyi.png
    56505fea16.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się po weekendzie :) Sytuacja wyjaśniona, ciotka w całej okazałości się pojawiła ;) I to taka jakiej daaaaawno nie miałam, więc o endometrium winem zadbałam odpowiednio :) Kurację winno-migdałową powtarzam więc i w tym cyklu :) W styczniu będzie zielono :) Kiedyś w końcu musi :D U mnie np. dni płodne wypadają centralnie w święta, więc to będzie bożonarodzeniowy cud :)
    Testy przyszły, a jak mój małż je zobaczył, to aż się za głowę chwycił, że jest ich tak dużo.
    Ciężki tydzień przede mną, bo mamy kontrolę ze skarbówki, więc trzymajcie kciuki, żeby się obyło bez problemów i stresu, bo nie chcę żeby się przesunęło wszystko :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Witam się po weekendzie :) Sytuacja wyjaśniona, ciotka w całej okazałości się pojawiła ;) I to taka jakiej daaaaawno nie miałam, więc o endometrium winem zadbałam odpowiednio :) Kurację winno-migdałową powtarzam więc i w tym cyklu :) W styczniu będzie zielono :) Kiedyś w końcu musi :D U mnie np. dni płodne wypadają centralnie w święta, więc to będzie bożonarodzeniowy cud :)
    Testy przyszły, a jak mój małż je zobaczył, to aż się za głowę chwycił, że jest ich tak dużo.
    Ciężki tydzień przede mną, bo mamy kontrolę ze skarbówki, więc trzymajcie kciuki, żeby się obyło bez problemów i stresu, bo nie chcę żeby się przesunęło wszystko :)

    Witaj Oluchna, zastanawiałam się co u Ciebie, nawet próbowałam dostać się na Twój wykres żeby sprawdzić co i jak, ale jeszcze nie udostępniłaś.
    Wierzę, że dostaniecie najwspanialszy prezent pod choinkę:) U mnie z kolei dni płodne wypadają w moje urodziny, więc ja życzę sobie taki urodzinowy upominek!
    Ja już czuję jak moje jajniki zaczynają pracować, gin mi mówił, że pęcherzyki są wybierane 7 dnia cyklu, więc trzymam mocno kciuki, żeby znowu stał się cud i owulacja poszła z prawego jajnika...lewy właściwie mógłby już dla mnie nie istnieć:)
    Trzymam kciuki za Twoją kontrolę, takie stresy jeszcze przed świętami...ufff

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Witaj Oluchna, zastanawiałam się co u Ciebie, nawet próbowałam dostać się na Twój wykres żeby sprawdzić co i jak, ale jeszcze nie udostępniłaś.
    Wierzę, że dostaniecie najwspanialszy prezent pod choinkę:) U mnie z kolei dni płodne wypadają w moje urodziny, więc ja życzę sobie taki urodzinowy upominek!
    Ja już czuję jak moje jajniki zaczynają pracować, gin mi mówił, że pęcherzyki są wybierane 7 dnia cyklu, więc trzymam mocno kciuki, żeby znowu stał się cud i owulacja poszła z prawego jajnika...lewy właściwie mógłby już dla mnie nie istnieć:)
    Trzymam kciuki za Twoją kontrolę, takie stresy jeszcze przed świętami...ufff
    Weekend z siostrą i @ to weekend z winem :) Więc nawet czasu za bardzo nie miałam na forum. Posiedziałyśmy w sobotę chyba do 4 rano :)
    Suri, urodzinowe przytulanie musi się dobrze skończyć, nie widzę innej opcji. :) Będzie piękna owulacja z prawego jajnika :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • melonek Autorytet
    Postów: 276 178

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna, styczeń na pewno będzie szczęśliwy, ja w to wierzę :) zwłaszcza, że święta i w ogóle to nie ma inne opcji :)
    też mam nadzieję, że nowy rok będzie dla mnie szczęśliwy.

    thgf9n73vx4bobyi.png
    56505fea16.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melonek - ja o pustym jaju dowiedziałam się w zasadzie dopiero jak mnie to spotkało. Wprawdzie koleżanka z pracy coś mówiła, że zanim zaszła w ciążę to dwa razy poroniła a raz miała puste jajo, ale ja nie wiedziałam za bardzo o co chodzi. No ale już wiem.. I oby to był ostatni raz!! ;)

    Oluchna, to kiedy będzie testowanko??
    Trzymam kciuki za łagodną kontrolę :) Że też im się tak chce przed świętami..

    suri - mówisz, że w 7 dniu?? Hmm, u mnie od poronienia wczoraj był 8 i odezwał się delikatnie prawy jajnik. Może też coś się szykuje :P

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny prosze o wpisanie na 6go:)Nowy rok nowe szanse:)

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    melonek - ja o pustym jaju dowiedziałam się w zasadzie dopiero jak mnie to spotkało. Wprawdzie koleżanka z pracy coś mówiła, że zanim zaszła w ciążę to dwa razy poroniła a raz miała puste jajo, ale ja nie wiedziałam za bardzo o co chodzi. No ale już wiem.. I oby to był ostatni raz!! ;)

    Oluchna, to kiedy będzie testowanko??
    Trzymam kciuki za łagodną kontrolę :) Że też im się tak chce przed świętami..

    suri - mówisz, że w 7 dniu?? Hmm, u mnie od poronienia wczoraj był 8 i odezwał się delikatnie prawy jajnik. Może też coś się szykuje :P
    Testowanko na 10.01.2017 poproszę :) No już nie mieli kiedy tej kontroli robić tylko akurat teraz :D

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Testowanko na 10.01.2017 poproszę :) No już nie mieli kiedy tej kontroli robić tylko akurat teraz :D

    A to Ty już jesteś wpisana :P

    Początek miesiąca nam się zapełnił :) Ja cały czas nie wiem czy zdążę jeszcze w grudniu zatestować czy już na styczeń wpadnę. Więc czekam :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • melonek Autorytet
    Postów: 276 178

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, myślę, że limit takich sytuacji się u Ciebie już wyczerpał i teraz będzie już w 100 % zdrowa ciąża :) a jeśli testowanie w grudniu to kiedy?


    dziewczyny, ja jak zwykle się nie znam.. na co wino jest dobre? (oprócz tego, że na humor :D) bo widzę, że namiętnie pijecie na coś, dzisiaj tata ma urodziny więc może bym się trochę podleczyła :D

    thgf9n73vx4bobyi.png
    56505fea16.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:

    suri - mówisz, że w 7 dniu?? Hmm, u mnie od poronienia wczoraj był 8 i odezwał się delikatnie prawy jajnik. Może też coś się szykuje :P

    Takie otrzymałam ostatnio info:) byłam na początku cyklu, zaraz po @ i był to z tego co pamiętam właśnie 7 dzień. zapytałam czy widać już może z jakiego jajnika pójdzie owu, a gin. powiedziała, że właśnie 7 dnia selekcjonowany jest najdorodniejszy pęcherzyk, który będzie od teraz rósł:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melonek - wino czerwone wytrawne lub półwytrawne ponoć dobrze działa na wzrost endometrium :) Więc dziewczyny się nim raczą, żeby maluszek miał się gdzie zagnieździć :) Takie przyjemne z pożytecznym :)

    Ja to ostatnio z mężem kurację winem przeprowadzam prawie codziennie ;) Ale bardziej lubię różowe i białe niż czerwone :P Na szczęście moje endometrium samo o siebie dba, więc ja tylko dla rozluźnienia piję :P

    suri - oby tym razem organizm wybrał ten najlepszy pęcherzyk ;)

    A jeszcze muszę się ginekologa zapytać co w przypadku, gdy ja mam grupę krwi A- a mąż B+. Czy po poronieniu nie będę musiała jakiś antygenów dostać.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • melonek Autorytet
    Postów: 276 178

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, wytrawnych i półwytrawnych to ja nie lubię za bardzo :( No nic, będę sie kurować winem jedynie w celach relaksacyjnych :D

    Dzisiaj dopiero 10dc, ja chcę już owuu :D

    thgf9n73vx4bobyi.png
    56505fea16.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie lubiłam, ale polubiłam :P można się przyzwyczaić :)

    Oluchna lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Też nie lubiłam, ale polubiłam :P można się przyzwyczaić :)
    Ja teraz jak słodkie widzę, to aż mi źle. Tak się przerzuciłam na wytrawne i półwytrawne :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak komuś nie wchodzą wytrawne lub półwytrawne to zawsze można grzańca zrobić, my z M. od kilku dni robimy wieczorkiem i zawsze buteleczka pójdzie. Także zgodnie z naszymi wcześniejszymi rozmowami dziewczyny u nas pato pełną gębą:)

    kaha, Oluchna, Flowwer lubią tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri a byłaś teraz u tego lekarza?

    Mnie możecie wpisać na 31.12 (4 dni przed @ hihi)

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta wrote:
    Suri a byłaś teraz u tego lekarza?

    Mnie możecie wpisać na 31.12 (4 dni przed @ hihi)

    Ale to wątek styczniowy :p mogę wpisać na 01.01. ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Ale to wątek styczniowy :p mogę wpisać na 01.01. ;)
    wpisuj wpisuj to jak z datą @ na 4.01 :)

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta wrote:
    Suri a byłaś teraz u tego lekarza?

    Mnie możecie wpisać na 31.12 (4 dni przed @ hihi)

    w czwartek mam histeroskopię, a w poniedziałek 19.12 idę do mojego lekarza;) ale przez ostatnie 3 miesiące byłam 100 tys razy u lekarzy, dlatego cały czas jakieś historie przytaczam:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ