X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zubi trzymam kciuki za mocne krechy <3

    Dziewczyny 16.01 zostanę ciocią, i bardzo sie z tego powodu cieszę ale tez jest mi bardzo przykro bo po mojej bratowej miałam być ja i mój aniołek serce mi pęka. Rozumiecie mnie??

    Jedyne co mnie trzyma w kupie to fakt ze nakręciłam sie na totalna zmianę w życiu, odchudzanie na maxa duzo sportu, stylu włosów i tego wszystkiego. Chyba potzrbaowalam czegoś zeby sie zająć i odciążyć glowe

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Zubi trzymam kciuki za mocne krechy <3

    Dziewczyny 16.01 zostanę ciocią, i bardzo sie z tego powodu cieszę ale tez jest mi bardzo przykro bo po mojej bratowej miałam być ja i mój aniołek serce mi pęka. Rozumiecie mnie??

    Jedyne co mnie trzyma w kupie to fakt ze nakręciłam sie na totalna zmianę w życiu, odchudzanie na maxa duzo sportu, stylu włosów i tego wszystkiego. Chyba potzrbaowalam czegoś zeby sie zająć i odciążyć glowe

    To zrozumiale kochana :*

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym chciała coś zrobić z włosami, ale jakoś tak mi ich szkoda. Mam bardzo długie takie do pupy :) a przy okrągłej twarzy nawet grzywka nie wchodzi w grę. Ostatnio zmieniłam kolor (przyciemniłam i czuję się lepiej).
    Ma któraś jakiś fajny pomysł co mogę z nimi zrobić ?

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katik wrote:
    Też bym chciała coś zrobić z włosami, ale jakoś tak mi ich szkoda. Mam bardzo długie takie do pupy :) a przy okrągłej twarzy nawet grzywka nie wchodzi w grę. Ostatnio zmieniłam kolor (przyciemniłam i czuję się lepiej).
    Ma któraś jakiś fajny pomysł co mogę z nimi zrobić ?


    Bez Twojego zdj trudno bedzie cokolwiek doradzić :)



    Dziewczyny chce schudnąć do 54 kg :) przez hormony mam 64... czyli 10kg w dół potrzebuje :p oj bede na to cieżko pracować ;D jest moc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga a ile masz wzrostu? 54kg to malutka masa ciala :)
    Doskonale Cie rozumiem- moja siostra jest w ciazy i ciesze sie jej szczesciem, ale sama powinnam juz miec drugiego maluszka i z bylo mi bardzo przykro jak sie z nia ostatnio widzialam (a widzimy sie rzadko, bo mieszka za granica)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Bez Twojego zdj trudno bedzie cokolwiek doradzić :)



    Dziewczyny chce schudnąć do 54 kg :) przez hormony mam 64... czyli 10kg w dół potrzebuje :p oj bede na to cieżko pracować ;D jest moc
    Mi też przydałaby się jakaś dieta ważę z 67-68 przy wzroscie 172, niestety idzie w brzuch i jak zjem co kolwiek to od razu wywala mi taki ciążowy.
    Wczesniej nie przywiązywalam do tego jakiejś wielkiej uwagi bo sądziłam ze zaraz zajde w ciaze, no ale niestety, lato się zbliża wkoncu trzeba się na plaży pokaźać.

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Aga a ile masz wzrostu? 54kg to malutka masa ciala :)
    Doskonale Cie rozumiem- moja siostra jest w ciazy i ciesze sie jej szczesciem, ale sama powinnam juz miec drugiego maluszka i z bylo mi bardzo przykro jak sie z nia ostatnio widzialam (a widzimy sie rzadko, bo mieszka za granica)

    A ile sie juz staracie o drugie ?

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczelismy we wrzesniu 2015, w marcu 2016 sie udalo, ale poronilam i ponownie od wrzesnia 2016 sie staramy. Za 3 tyg ide na histeroskopie i mam nadzieje, ze po niej zaskoczy..

    zubii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyna ja malutka 164 niby jeszcze złe nie wyglądam ale dawniej trenowałam taniec i miałam kaloryfer na brzuchu teraz mam spore konpleksy

  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyna ja malutka 164 niby jeszcze złe nie wyglądam ale dawniej trenowałam taniec i miałam kaloryfer na brzuchu teraz mam spore konpleksy
    Czyżby dopadła Cię kontuzja czy czas na taniec się skończył?
    Mam podobny problem. Jeszcze trochę walczę z kontuzją ale w zasadzie się już poddałam, mocno utrudniła mi aktywne życie.

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyna ja malutka 164 niby jeszcze złe nie wyglądam ale dawniej trenowałam taniec i miałam kaloryfer na brzuchu teraz mam spore konpleksy
    Masz ten sam wzrost co ja a ja ważę 51 kg.
    Tak mnie naszlo ze jutro musze zrobić badania przed laparoskopia bo jak przyjdzie w przyszłym tygodniu @ to czasu nie będzie

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Masz ten sam wzrost co ja a ja ważę 51 kg.
    Tak mnie naszlo ze jutro musze zrobić badania przed laparoskopia bo jak przyjdzie w przyszłym tygodniu @ to czasu nie będzie
    Pocieszyłaś koleżankę z tą wagą:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czasami chciałabym nałożyć jakąś obcisłą sukieneczkę, no ale mi brzuch nie pozwala. Jak zrobi się cieplej to ćwiczenia+dieta teraz nie mam motywacji. :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2017, 23:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katik wrote:
    Czyżby dopadła Cię kontuzja czy czas na taniec się skończył?
    Mam podobny problem. Jeszcze trochę walczę z kontuzją ale w zasadzie się już poddałam, mocno utrudniła mi aktywne życie.


    Kontuzja... :( niestety ;( .....


    Flowwer to i ciebie waga cacy!!!!

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 64 kg przy 177 cm.a chce do 60 kg zejść bo tyle rok temu ważyłam.

    Ja chyba mam cykl bezowulacyjny :-/

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Ja mam 64 kg przy 177 cm.a chce do 60 kg zejść bo tyle rok temu ważyłam.

    Ja chyba mam cykl bezowulacyjny :-/

    Ewi a udostepnisz wykres?

    Jak ja nienawidze sie budzic z bolu....glupi @. A dzis do pracy na 14 wiec mialam w planach dospac....

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim. Tak się cieszę, że jutro już wolne, muszę odespać ten tydzień. Przed pracą lecę na wyniki, zobaczymy jak tam moje hormony i tarczyca się mają. Wyniki pewnie dopiero w poniedziałek będą do odbioru.
    Miłego dnia! :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha mam nadzieję że to ostatnia @ bo im stanowczo mówimy NIE !!
    Summer pochwal się później wynikamo a d3 i homocysteine robisz ? Ja tez dziś biegne do laboratorium.

    A ja cierpie na bezsenność całą noc nie spałam ból podbrzusza narasta, ani siedzieć ani leżeć na dodatek piersi kłują od środka. Na deser czuję wypieki na policzkach i nadchodzącą opryszczke. Już nie wiem czy heviran brać odrazu.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się śniegu przestraszyłam i wyszłam szybciej z domu a tu drogi czyste :p no ale jak szybciej dojadę to i szybciej wyjdę ;)

    Powiem Wam, że dobrze być po @ :) do owulacji daleko, nie ma żadnych emocji - cisza i spokój :p
    Tzn. czuję prawy jajnik i myślę czy to nie torbiel. Ale teraz by wypadało, żeby owulacja była z lewego.. Bo ostatnie 2 razy pracował prawy. No nic - zrobią jak zechcą :p

    Jakoś mi odpuściło parcie na ciążę.. Może dlatego, że tyle przykrych przypadków dookoła. I niech się dzieje wola nieba tym razem ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez juz jadę do pracy i jakoś tak zimno w tej Warszawie :-P

    Aga Ty malutka? Ja mam 160 cm czyli jestem jeszcze mniejsza :-D i ważę 47 kg ale też mam brzuch - to moja zmora bi czasami jestem w ciąży ale spożywczej hahaha :-D
    Kurde widzę ze jakieś kontuzje są dość częste, ja też kiedyś dużo biegalam i ćwiczyłam dopóki nie wypadła mo rzeka z kolana i od tamtej pory, pp dłuższym wysiłku niestety pobolewa :-(

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ