Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniu, proszę skromnie 🙏— daj dwie kreski, bo już po mnie 🫠
Odpowiedz

Styczniu, proszę skromnie 🙏— daj dwie kreski, bo już po mnie 🫠

Oceń ten wątek:
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16453

    Wysłany: 24 stycznia, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropek już na pokładzie 💚 Podano zarodek klasy 5.1.1, dwa mrozaczki i jeden czeka do 6 doby 🥰

    snieżka, Minia000, clara, Aksandra, Olcykowa, Marisol2025, Kingus 1, Nitka96, PaulinKA, Zielone.Słońce, kałamarnica 11, Jaszczureczka, Loraa, Biochemiczka, Księgowa, Aaagaa, nick nieaktualny, Ann35, Bajka92, Lisik, Liora , HimalayanDream, Vergeet, BuBu90, Anett9300, Julia24 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1822 2131

    Wysłany: 24 stycznia, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin, cudownie! <3 Jak się czujesz?

    aszin lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2598 4345

    Wysłany: 24 stycznia, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin, piękny wynik i piękny zarodek Ci podali. 😍😍😍

    aszin lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Piret Autorytet
    Postów: 539 1347

    Wysłany: 24 stycznia, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszinku kciuki na pokładzie 🍀🍀🍀 wracasz do domu z kropusiem w brzuszku 🥹🥹🥹 cudowna informacja ❤️ smacznych fryteczek hehe 🍟

    Aaagaa moj mąż też od wczoraj chory 😷 mam nadzieje ze tylko podziębiony, ale w ruch poszły już wszelkiego rodzaju witaminy i tabletki ehhh spał dzisiaj w salonie …

    Lisiku bardzo mi przykro, że ta wizyta okazała się kolejną klapą…. 🫂 Ta lekarka w ogóle nie powinna być w tym programie, zwykły ginekolog bez wiedzy ds. niepłodności. Nie będę brzydkimi słowami już operować, ale ja również nie zostawiłabym na nich suchej nitki wystawiając jakąś opinię. Zraziłabym się totalnie.

    Paulinko kciuki za betę 🍀 jak się czujesz? Wczoraj właśnie pomyślałam, ze będziemy w podobnym czasie szykować się do porodów, będzie z kim powymieniać się wskazówkami i obawami, super 🙌 🤗 bo oczywiście innej opcji nie biorę pod uwagę 💚
    I ale się złożyło z byciem chrzestną, podwójna mamuśka hihi 🤭🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia, 12:40

    aszin, Vergeet lubią tę wiadomość

    👩🏼 35 🧔🏻‍♂️ 37

    cp 💔 2x cb 💔

    💊 wit. B12, C, wit. D3, kwas foliowy, omega-3, magnez+b6,

    ✅ MUCHa, zespół antyfosfolipidowy, białko C i S, ANA1, ANA2 < 1:100; ASA, test CBA, immunofenotyp, homocysteina 7 📉 SonoHsg; fragmentacja DNA 6% ✔️
    ❌ Kir AA, mutacja MTHFR A1298C, antytrombina III, 06-09.25 r. walka z e.coli.
    ~ monitorowane cykle

    21.12 ⏸️ 🌟 ktoś tu chce być 🥹
    9dpo beta 53, prog 37
    11dpo beta 179, prog 47, 13dpo beta 461
    21dpo beta 13682 🌱prog. 40
    7.01- jest🐣 CRL 0,4 cm i bije❤️
    27.01 - 2,40 cm Gumisia 🧸
    20.02 - 5,90 cm wiercipiętka 👣
    3.03 - prawie 8 cm szczęścia 🐥
    31.03 - ok. 230 g bobaska 😍
    17.04 - połówkowe, 310 g ❤️
    26.05 - 780 g cudu 🥹🙏

    preg.png
  • Aaagaa Ekspertka
    Postów: 123 219

    Wysłany: 24 stycznia, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżko, mam nadzieje, że nie rozkręci się to bardziej. Wygrzewaj się i zdrówka! 😊

    Pireciku, dobrze że się izolujesz, chociaż wiem, że nie jest to łatwe 😞

    Aszin, niech kropek się zadomawia 😊

    snieżka, aszin, Piret lubią tę wiadomość

    Starania od 4.2025

    PCOS
    Nieregularne cykle
    Cykle bezowulacyjne
    ❌️ferrytyna 28 ➡️ 40
    💊inozytol, foliany, D3,magnez,Omega,laktoferyna, sanprobi IBS

    ❌️Morfologia 2%
    ❌️Ruch postępowy a+b 23,77
    💊D3, Omega, cynk, l-karnityna, Q10, foliany

    5 cykli stymulowanych ❌️
  • Lisik Autorytet
    Postów: 794 1946

    Wysłany: 24 stycznia, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Marisol ja do miesiąc temu też myślałam że mam niewielką, łagodną endometriozę ale z rezonansu wyszło po konsultacji z czatem gpt 2/3 stopień. Dużo było na tyn wątku dyskusji co z tym zrobić ale ostatecznie doszłam do wniosku że zaufam mojemu lekarzowi i podejdę do laparoskopii 1 kwietnia. U mnie jest taki plus że nie ma zrostow na jajnikach, jajowodach i jelitach. Nie mam za bardzo dolegliwości bólowych ale tak, mój doktor twierdzi że nawet niewielkie zrosty mogą mieć spory wpływ na płodność.
    @Biochemiczka niestety tylko ten szpital we Wrocławiu prowadzi ten program..
    @Bubu no wiem wiem, oczywiście masz rację, spróbuję się umówić do Paśnika na kiedy się będzie działo i do Pani immunolog z luxmedu z którą już miałam teleporade rok temu, zleciła mi trochę badań, nie wszystkie wykonałam bo niestety cena ale bardzo była kompetentna i mówiła że leczy pacjentki z niepłodnością i w opiniach też to widać. (Jakby ktoś miał blisko to ona jest z Bydgoszczy).
    @Slava dzięki, zapytam go o acco przy okazji operacji, bo też już o tym wspominał w grudniu 😉 będę próbować się do Paśnika dodzwonić w takim razie. A na patyk sikałam w 12 dpo, biało. Wczoraj plamienie dziś już okres.
    @Vergeet aż się trochę zastanawiałam czy nie za dużo nasmarowałam w tym mailu ale no cóż. Zobaczymy co odpisze. Bo na razie cisza 😅 Brawo twoje komórki 🥰ale to już wiedziałyśmy że są zajebste.
    @Loraa lekarka stwierdziła że problem leży w immunologii.
    @PaulinKA oczywiście że bo mogła zaproponować inseminację. Ale ma mnie gdzieś 🙃 trzymam kciuki za betę, ale coś myślę że będzie kosmiczna 😏🚀
    Tak zmarnowała baba mój czas... A pracuje w Ginemedica i jest napisane że się specjalizuje w niepłodności i endometriozie i ma fantastyczne opinie. 🤦‍♀️ szkoda że na nfz tak nie pracuje. Jeszcze cała wizyta była na stojąco, na poczekaniu, ja wszystkie rzeczy w rękach ona dającą mi do zrozumienia żebym już sobie poszła ech...Nie, na chwilę obecną nie mam siły zgłaszać do organizatorów programu ani pisać opinii. Może jeszcze ta położna coś zaproponuje albo chociaż wyciągnę te skierowania na badania immuno.
    @Bajka gratulacje, jesteście w programie, teraz już musi pójść w górki! 💖
    @Aszin jesteś w ciąży!! 💕🫶

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia, 15:30

    aszin lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 24 stycznia, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszinku 😍😍😍 🍀

    aszin lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 24 stycznia, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin ale wspaniałe to musi być uczucie wracać z kropusem w brzuchu 🥹 pięknej klasy zarodek! I cudnie, że masz jeszcze conajmniej 2 a może i 3 ❄️Jak się czujesz? Trzymam kciuki i już odliczam do testowania czy tam betowania 🤞🏼🩷

    Paulinko czekam na Twoją kosmiczną betę 🤞🏼🩷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia, 16:51

    clara, aszin lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3275 8753

    Wysłany: 24 stycznia, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @aszin🍍🍍🍍

    @piret, no przetrzesz szlaki na porodówce mam nadzieje ;)
    Czuje sie dobrze, jedynie spanko mnie łamie a tak poza tym jest ok :)

    Beta sie uspokoiła i dzis przyrost jest po prostu poprawny :))
    927 :)
    Robione w innym labie😅
    Zbadam jeszcze w środę i czekam na usg❤️

    kałamarnica 11, Aaagaa, Jaszczureczka, Biochemiczka, aszin, clara, snieżka, Piret, nick nieaktualny, Melka96, Loraa, Ann35, Jupiter, Wiosenka123, Motylek93, Bajka92, Marisol2025, Lisik, Liora , Vergeet lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16453

    Wysłany: 24 stycznia, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet, ogólnie to jest takie dziwne uczucie, bo niby jesteś w ciąży, a niby nie. Przepełnia Cię takie szczęście i nie możesz uwierzyć, że masz tego kropka w sobie 😁 A i myślę, że będę testować baaardzo szybko, żeby obserwować jak się ovi wypłukuje 🤭

    Paulinko, beta piękna! 🤩

    clara, snieżka, Wiosenka123, Motylek93, Bajka92, Marisol2025, kałamarnica 11, Lisik, Vergeet lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • clara Autorytet
    Postów: 462 951

    Wysłany: 24 stycznia, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesamowite, dziewczyny <3
    Aszin🍍🍀🤞🏼
    Paulinko 😍

    aszin lubi tę wiadomość

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1822 2131

    Wysłany: 24 stycznia, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka, to naprawdę piękna beta! <3

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 24 stycznia, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    @aszinku, ja trzymam kciuki za dzisiejszego wybrańca i za całą resztę ekipy zarodeczkow! 🍍 proszę, niech Twoj bałwanek dotrzyma towarzystwa mojemu na tej 1 stronie 🙏✨️🍍
    czy idziecie potem na fryteczki? My po transferze zamówiliśmy sobie z takiej fajnej knajpki bao i frytunie batatowe 😅 no i mialam gar rosolu😅

    Przelewam heparyne, chlodze przed wkuciem, nie uciskam, nie masuje, czasem pójdzie ok, czasem siniak. Prolutex tez mi robi krwiaczki, czasem mam wrażenie ze bardziej niz heparyna. Ja mam ogolem mega sklonnosc do zasinień wiec "taka moja uroda". Pewnie nie mam jeszcze w tym za dużej wprawy po prostu, aczkolwiek wydaje mi sie ze wszystko robię ok- zdecydowane ruchy itd.

    @kalamarniczko, dobrego dnia✨️ zaraz dogonisz ekipę IVF, zobaczysz! Rozruszamy wilczki na nowo niebawem 🤣😘

    Ja juz po becie, popijam Inkę i biore sie zaraz do pracy- wykańczam dzis ciasta na chrzciny slodkiego Bąbelka, bede chrzestna , takze poważna rola :)) ❤️
    Co znaczy, że przelewasz heparynę?

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 24 stycznia, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin mocne kciuki za kropeczka ♥️🤞

    aszin lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3275 8753

    Wysłany: 24 stycznia, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Co znaczy, że przelewasz heparynę?

    Ze strzykawki neoparin wystrzykujedo jałowej strzykawki insulinowej i nią podaje;) cieńsza igiełka, lepiej wchodzi :)

    Piret lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Wiosenka123 Znajoma
    Postów: 22 72

    Wysłany: 24 stycznia, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Aaagaa przesyłam Tobie dużo cierpliwości, a mężowi szybkiego powrotu do zdrowia 😁

    @snieżka dziękuję za polecenie, zapisuję nazwisko w razie wu. Cieszę się, że pomógł Wam poprawić parametry, ale jednocześnie mocno przytulam, że ta historia nie trwała dłużej. A co do choróbska, to chyba jakiś sezon na grypę jest, paru znajomych choruje i każdy wspomina o bardzo wysokiej gorączce, więc mam nadzieję, że u Ciebie to nie to, wygrzewaj się ile się da😊 jak poszło kolokwium?

    @aszin @PaulinKA fantastyczne wieści! 😍

    Miłego wieczoru!

    Aaagaa lubi tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏻 29l. + 🐩
    starania od 09.2024 r.

    🙍🏻‍♀️: potwierdzone owulacje, hiperprolaktynemia czynnościowa (dostinex), reszta hormonów w normie, MUCHa ✅, oba jajowody drożne ✅, histero ✅
    11.2025 cb

    🙍🏻badania nasienia
    objętość: 4.1, pH: 8.1, ruch postępowy: 54%, koncentracja: 76 mln/ml, morfologia 0%--> 2%, stres oksydacyjny: 1,56 mv (norma <1,34 mV), HBA: 81%, zdefragmentowane: 16%
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 24 stycznia, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    Ze strzykawki neoparin wystrzykujedo jałowej strzykawki insulinowej i nią podaje;) cieńsza igiełka, lepiej wchodzi :)
    Pierwsze słyszę dlatego się zdziwiłam 🙈 bo ogólnie nie wiem jak to jest z tą dawką później, no ale masz lekarza i na pewno to ogarnia 🥰

    PaulinKA lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2556 3459

    Wysłany: 24 stycznia, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin, jesteś oficjalnie P.U.P.O. ! Niech kropek ładnie się wgryza

    PaulinKa, piękna beta!

    aszin lubi tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 795 1610

    Wysłany: 24 stycznia, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @paulinka piękna beta ❤️ to jutro lub w pon okruszek już powinien być widoczny na usg 🥹☺️
    @brilka mam nadzieję ze wskoczysz do nas nagle z dobrymi informacjami i że leczenie immuno cię nie dojeżdza ☺️
    @kinguś o tobie tez myślę i tak samo czekam na pozytywne informacje ☺️

    Loraa, Kingus 1, aszin lubią tę wiadomość

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • Marisol2025 Koleżanka
    Postów: 34 54

    Wysłany: 24 stycznia, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Aszin gratulacje i trzymam kciuki za Twojego Kropusia 🤞
    @PaulinKa super że beta tak książkowo przyrasta!
    @Lisik a czy po histeroskopii którą miałaś powiedziano Ci, że Twoja endometrioza jest lżejsza niż to co wyszło na rezonansie? Pytam bo teraz się zastanawiam, może też powinnam to rozważyć, ja miałam tylko histero i laparoskopię diagnostyczną, oni to robią „kamerką”, dałaś mi do myślenia czy rezonans nie wyłuszczy problemu dokładniej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia, 21:54

    aszin lubi tę wiadomość

    ⏳2023
    Endometrioza,PCOS
    2024: 💔7tc, 2xcb
    2025: 💔8 tc

    ✅wit B, kwas foliowy, homocysteina, TSH, wit D, ceruloplazmina, prolaktyna, estradiol, androstendion, DHEA-S
    ❌ferrytyna 31, testosteron wolny, niski progesteron w fazie lutealnej
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ