X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... ja dzisiaj całą lampkę poświęcę tobie :* Byleby te nasze winne święcenia i inne wizualizacje przyniosły wymarzone efekty :)

    A może by... lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    Dziewuszki trzymam mocno teraz za Was kciuki :). Mi się nie udało tym razem, ale to znaczy, że Wy macie większą szansę (biorąc pod uwagę statystykę) ;)
    Samsaramsam odwiedzaj nas i dawaj znać jak beta/dzidzia rośnie i czy wszystko ok :)

    Ja póki co walczę z okropnymi bólami @, czasami mam wrażenie, że zemdleję.
    Dzisiaj pierwszy dzień na nowym mieszkaniu (jeszcze wynajmowanym, na swoje czekamy do końca 2017 r.). Trochę popłakuję czasem i zastanawiam się czy ze mną wszystko ok. :'( :) Mimo wszystko cieszę się, że jeszcze łapię się na grudniowe testowanie bo zostaję z Wami :)

    Ewcia ja też się cieszę i w tym własnym smutku pocieszenie że jak u mnie @ będzie w sobotę to będziemy testować razem na nowy rok. Mam nadzieję jednak że jak coś to tylko poczekam na Ciebie :) i razem wylądujemy na ciążowej stronie.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Ewcia ja też się cieszę i w tym własnym smutku pocieszenie że jak u mnie @ będzie w sobotę to będziemy testować razem na nowy rok. Mam nadzieję jednak że jak coś to tylko poczekam na Ciebie :) i razem wylądujemy na ciążowej stronie.
    Mam nadzieję, że jednak kochana Ty będziesz musiała czekać na mnie :) jedną nogą po fioletowej stronie mocy :) Potem będziemy razem wybierały porodówkę :D Wrocław rulez :D Całuję Cię i trzymam kciuki za testowanie weekendowe :)

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    A nie chciałabyś nam może udostępnić wykresu co by można było popatrzeć na ten szczęśliwy.

    Wczesniej Samsaramsa pisala:
    Przed owu było 36.6 później spadek do 36.4 w 18 dc a w 19 dc 36.8, 20 dc 37.0 a później na zmianę 36.9 i 37.0, raz się zdążyło 37.1 a wczoraj 36.8 i dzisiaj to samo

    Samsaramsa jaka mialas temperature dzisiaj?

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    A może by... ja dzisiaj całą lampkę poświęcę tobie :* Byleby te nasze winne święcenia i inne wizualizacje przyniosły wymarzone efekty :)

    To co - dziś pijemy dalej za kolejne pozytywy?? ;)
    Po wczorajszej lampce tak mi się faaaajnie zrobiło - od razu zasnęłam :P

    Heh, a tak w ogóle to teraz będę się coraz bardziej niecierpliwić, żeby też móc do Was dołączyć już tak na dobre i testować. I troszkę Wam zazdroszczę :P

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    To co - dziś pijemy dalej za kolejne pozytywy?? ;)
    Po wczorajszej lampce tak mi się faaaajnie zrobiło - od razu zasnęłam :P

    Heh, a tak w ogóle to teraz będę się coraz bardziej niecierpliwić, żeby też móc do Was dołączyć już tak na dobre i testować. I troszkę Wam zazdroszczę :P
    KOchana, jak Ty w pierwszym cs zaciążayłaś (pechowo ale jednak) to Ty nie dość, że zaraz będziesz testować z nami to jeszcze II od razu zobaczysz :D ZOBACZYSZ! :D

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 36.9 niestety nie prowadzę wykresu, mierzył tylko dla siebie a teraz żałuję że niezapisalam

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    KOchana, jak Ty w pierwszym cs zaciążayłaś (pechowo ale jednak) to Ty nie dość, że zaraz będziesz testować z nami to jeszcze II od razu zobaczysz :D ZOBACZYSZ! :D

    Może to było takie szczęście początkującego. Ogólnie to się boję, bo ja mam potwierdzoną endometriozę a ta cholera potrafi skutecznie utrudnić zajście w ciążę. No ale nie tracę nadziei :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samsaramsa, gratulacje! <3
    Wniosłaś świeży powiew na forum i rozbudziłaś niejedną nadzieję, tak bardzo potrzebną :)
    Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje Maleństwo <3

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :*

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Może to było takie szczęście początkującego. Ogólnie to się boję, bo ja mam potwierdzoną endometriozę a ta cholera potrafi skutecznie utrudnić zajście w ciążę. No ale nie tracę nadziei :)
    Nie będę wymieniać co ja mam/może mam bo nie chcę nadawać mocy tym rzeczom... Idę do ginekologa niebawem jak skończy się @ i zacznę porządne badania.
    Będzie dobrze, zobaczysz :)

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeezu, ale produkujecie tych postów, człowiek nie nadąża :D Samsa ogromne gratulacje!! Rozpoczęłaś pięknie miesiąc- także otwarcie grudnia super! Oby tylko dalej było tak pozytywnie!
    Ewcia, trzymam kciuki, żebyś jeszcze w grudniu dołączyła do pozytywów! <3
    Ja prawdopodobnie dziś mam owu, wstałam w super humorze, aż promienieję hihi. Wykorzystam to, ale totalnie się nie nastawiam na ||, moje endometrium jest do dupy, więc pokorzystamy poprostu dla przyjemności. Pozostałym życzę powodzenia! <3

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    Nie będę wymieniać co ja mam/może mam bo nie chcę nadawać mocy tym rzeczom... Idę do ginekologa niebawem jak skończy się @ i zacznę porządne badania.
    Będzie dobrze, zobaczysz :)

    Ewcia, może masz rację, że jak się nie będzie za dużo myśleć o swoich przypadłościach to na lepsze nam to wyjdzie :)

    kaha - korzystaj z dni płodnych :) owocnych starań! :)

    Jak ja bym chciała, żeby do mnie wróciło moje libido z ostatniego cyklu przed ciążą!! Teraz mam wrażenie, że nie mam go wcale. Aż mi mojego męża szkoda.. :P

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już co najmniej 3-4 dni po owulacji a OF się chyba na mnie obraził i nie chce jej zaznaczyć na wykresie :(

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Skoro już zaczął się grudzień to i pewnie zacznie się wysyp pozytywów :)
    A ciekawe jest to, że kumulacja jest z reguły na początku miesiąca :p

    Ewcia, na koniec grudnia się uda :)

    U mnie dziś już temp. poszła w dół :)
    Nie pocieszyłaś mnie tym wysypem dwóch kreseczek na samym początku grudnia :P Może dlatego że testuję na wigilię :D
    Szczere Gratulację Kochane, niech Małe Brzdące rosną w Waszych brzuszkach.
    cmok cmok :D

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Nie pocieszyłaś mnie tym wysypem dwóch kreseczek na samym początku grudnia :P Może dlatego że testuję na wigilię :D
    Szczere Gratulację Kochane, niech Małe Brzdące rosną w Waszych brzuszkach.
    cmok cmok :D

    Hehe, no tak już chwilę obserwuję to forum i zauważyłam taką tendencję, że najwięcej testujących i tym samym pozytywnych testów jest na początku miesiąca. Ale spokojnie - w dalszej części też są plusy ;) U mnie np. wyszedł 21.10. ;)

    A wigilia to taki magiczny czas, że nie ma prawa się nie udać :)

    beatka_c - spokojnie, daj mu chwilę czasu :) może jak dłużej pomyśli to tak wyznaczy, że pozytyw będzie jak nic :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samsaramsa wrote:
    Dziękuję :*
    A serduszkowanie było przy spadku czy już nie pamiętasz? :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatka_c wrote:
    A ja już co najmniej 3-4 dni po owulacji a OF się chyba na mnie obraził i nie chce jej zaznaczyć na wykresie :(
    U mnie tak samo było w poprzednim cyklu okazał się bezowulacyjny :-( Ale u Ciebie jeszcze nic straconego może podskoczy do góry!

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grudzień zaczął się pięknie, tchnal we mnie trochę nadziei... trzymam kciuki za dalsze testy;)
    Ewcia głowa do góry, wiem, że przykro, ale przynajmniej będziesz testować jeszcze
    raz w grudniu, więc zostajesz z nami;)
    u mnie z temp tez jakoś szału nie ma, no ale cóż, nic na to nie poradzę.. może mimo wszytko uda mi się załapać na zielone plusy na poczatku grudnia.
    Aga przejeżdżam właśnie przez Kraków i ślę calusy;*

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w sumie co drugi dzień dzialalismy i wypadło akurat w dzień spadku, a później dzień po podwyższonej. Trzymam kciuki za Was dziewczyny <3

    3jgxyx8dvoujfeze.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ