X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    U mnie tak samo było w poprzednim cyklu okazał się bezowulacyjny :-( Ale u Ciebie jeszcze nic straconego może podskoczy do góry!
    Też myślę czy to czasem cykl bezowulacyjny, tylko że ja dosyć boleśnie odczuwam owulację a w tym miesiącu co już całkiem miałam dość mocne bóle owulacyjne i sadzę że owulacja była z prawego jajnika.

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatka_c wrote:
    Też myślę czy to czasem cykl bezowulacyjny, tylko że ja dosyć boleśnie odczuwam owulację a w tym miesiącu co już całkiem miałam dość mocne bóle owulacyjne i sadzę że owulacja była z prawego jajnika.
    U mnie właśnie nie było takich bóli ;-) Więc jest nadzieja!!!! :D

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie of też zaznaczył owulacje po 4 dniach i w zasadzie wiem, że owulacja była 1-2 dni wcześniej, więc nie ma co się do końca tym sugerować...

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri też mocno całuje <3 :******

    A ja stwierdzam, ze tem bez szalu, objswow jakichkolwiek brak. Wiec alno to fasol ninja :p albo dupa z tego roku :D

    Oluchna lubi tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może fasolki chcą nas zaskoczyć po prostu;) u mnie też raczej bez objawów, oprócz tego, że mam nieustanne ćmienie w brzuchu...ale nie nastawiam się.

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Suri też mocno całuje <3 :******

    A ja stwierdzam, ze tem bez szalu, objswow jakichkolwiek brak. Wiec alno to fasol ninja :p albo dupa z tego roku :D
    A jakieś przeczucia są? Wrażliwość na zapachy itp.? Ja w pierwszej ciązy czulam cebulę w restauracji jak kroją na kuchni, nikt poza mną nie czuł i wtedy sobie pomyślałam że coś jest na rzeczy.
    Wtedy nie pamiętam ile bylam przed okresem bo nie prowadziłam tych calych wykresów tylko normalnie bezstresowo czekałam na okres.

  • sylvia94 Ekspertka
    Postów: 238 95

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    może fasolki chcą nas zaskoczyć po prostu;) u mnie też raczej bez objawów, oprócz tego, że mam nieustanne ćmienie w brzuchu...ale nie nastawiam się.
    Fasolki chcą nam na pewno zrobić prezent niespodziankę- a takie są najlepsze prezenty

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 10:01

    m3sx3e3kjs2lipyv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri moze faktycznie takie z nich przyczajone tygryski, ukryte smoki :D

    Monika wielkie nic :/ cisza jak w grobowcu, zero boli brzucha, jajnikow czy piersi.
    Jedyne co to podczas zakladania lutki mam na paluchu sporo kremowego sluzu, dzis wiecej niz w poprzednich dniach, ale to dla mnie zaden znak. Lutkę przyjmuje do jutra i wielkie oczekiwanie na lub brak @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 10:11

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga musi się udać, jestem dobrej myśli ;) jak Tobie się uda to mi pewnie też, hihi;)

    u nas biało i mroźne, niedługo dojeżdżamy. cieszę się na ten weekend, bo się trochę zrelaksuję i wyluzuję w temacie ciazy mam nadzieję...

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Aga musi się udać, jestem dobrej myśli ;) jak Tobie się uda to mi pewnie też, hihi;)

    u nas biało i mroźne, niedługo dojeżdżamy. cieszę się na ten weekend, bo się trochę zrelaksuję i wyluzuję w temacie ciazy mam nadzieję...


    Zastanawiam sie czy testowac 6.12 czy nie troche pozniej bo niby termin @mam na 3.12 ale ovu mi sie przesunela i 14dni po ovu wypada na 7.12 :/ wiec moze potestuje dopiero ok 9.12 o ile zolza nie przyjdzie.


    Super taki wypad :) ja niestety weekend na uczelni :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Suri moze faktycznie takie z nich przyczajone tygryski, ukryte smoki :D

    Monika wielkie nic :/ cisza jak w grobowcu, zero boli brzucha, jajnikow czy piersi.
    Jedyne co to podczas zakladania lutki mam na paluchu sporo kremowego sluzu, dzis wiecej niz w poprzednich dniach, ale to dla mnie zaden znak. Lutkę przyjmuje do jutra i wielkie oczekiwanie na lub brak @
    Jesteś bardzo dzielna...
    W ogóle podziwiam dziewczyny ktore tyle czasu sie starają i jeszcze się trzymaja na nogach. Ja bym zwariowała.

    PS. To dzięki Tobie założyłam tutaj konto, spodobaly mi się Twoje wpisy i nastawienie :-)

    Klara Wysocka, bertha lubią tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się, że 6.12 to już powinno coś być widać, zobacz ja miałam owu po Tobie i zamierzam testować 6. a ile czasu utrzymuje Ci się pregnyl?

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Jesteś bardzo dzielna...
    W ogóle podziwiam dziewczyny ktore tyle czasu sie starają i jeszcze się trzymaja na nogach. Ja bym zwariowała.

    PS. To dzięki Tobie założyłam tutaj konto, spodobaly mi się Twoje wpisy i nastawienie :-)


    Ojej dziekuje :D jak miło!!!!

    A co do nastawienia to uwierz mnie tez nieraz dziewczyny tu zbieraly z podlogi i kopaly w tylek zeby dzialac dalej :)
    I teraz niby na nic sie nie nastawiam i pelen optymizm ale jak @nadejdzie to beda lzy i kolejne powstawanie z kolan. Ale to co mnie zawsze trzyma to fakt, ze nawet tenczy jest potrzrbny deszcz jak to Antek spiewal, wiec uda sie!!!!

    Ale się rozgadalam :D

  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a wiecie co się dzieje z Magoffi?
    Opuściła nas, czy jest aktywna na innych wątkach?

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    wydaje mi się, że 6.12 to już powinno coś być widać, zobacz ja miałam owu po Tobie i zamierzam testować 6. a ile czasu utrzymuje Ci się pregnyl?


    Jak udalo mi sie zajsc to 12dni po podaniu mialam dodatnia bete i byla to ciaza a nie pregnyl. Wiec teoretycxnie w niedzele powinnam byc juz "czysta" zabrzmialam jak ćpun na odwyku :D

  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtrące się do Was ale może Wam to troszkę pomoże ;)
    W tym szczęśliwym cyklu też myślałam, ze to cykl bezowulacyjny. Kłucie i ciagniecie w podbrzuszu i jajnikach, ból głowy a 9dpo wręcz nie mogłam wypić kawy. Po łyku tak mnie zemdlilo, ze szok.

    l22nhdgen92nqanl.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to śmiało testuj we wtorek, zatestuję z Toba w ramach sportu i żeby Ci raźniej było :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    to śmiało testuj we wtorek, zatestuję z Toba w ramach sportu i żeby Ci raźniej było :)


    No ok :p niech bedzie, miejmy to juz z glowy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale znając życie yo pewno @przyjdzie wcsesniej :D

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie kracz, ale rozumiem Cię, też wolę się ewentualnie pozytywnie zaskoczyć, więc się nie nakręcam.
    to jesteśmy umówione;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 10:45

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ