X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wez Agniechaaa nie kracz bo ja testuje z Toba. Zaden @ nie nadejdzie rozumiesz ^^

    Ale mnie korci zeby jechac na bete dzis, skoro mam wolny dzien. Ale trzyma mnie tylko to zeszkoda mi hajsu zeby zobaczyc 0,1. Oszczednosc rodowitej Poznanianki ze mnie wychodzi.

    Klara Wysocka, bertha lubią tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • sylvia94 Ekspertka
    Postów: 238 95

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na betę pojadę w poniedziałek jeśli do tego czasu nie pojawi się @ - troszke sknera jestem i szkoda mi kasy właśnie ;)

    m3sx3e3kjs2lipyv.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvia ale ty jiz jestes 13 dpo a ja dopiero 8 ^^

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri w grupie siła :D
    Mycha masz piekny wykres!!!

    Damy rade :)

  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ daje w kość...
    ...wtarłam sobie ciastka w twarz.. a miałam się odchudzać (przytyłam 6 kg od zeszłego roku, nie ćwiczę - chyba, że podnoszenie kieliszków, kocham fast foody). JAK ŻYĆ ?! :o

    Klara Wysocka, kaha, Oluchna lubią tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie zauwazylam plamienia, a temperatura 36,8 rano. Czy temperatura w pierwszy dzien @ nie powinna sie znacznie obnizyc?

  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula plamienia to jeszcze nie @

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia94 wrote:
    Ja na betę pojadę w poniedziałek jeśli do tego czasu nie pojawi się @ - troszke sknera jestem i szkoda mi kasy właśnie ;)

    To ja idę z Tobą w takim razie, o ile, no wiecie, nic się przez ten czas czerwonego nie wydarzy ;)

    sylvia94 lubi tę wiadomość

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    Jula plamienia to jeszcze nie @

    No u mnie zawsze było tak, że plamienia były rano a w południe już normalny @. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula91 wrote:
    No u mnie zawsze było tak, że plamienia były rano a w południe już normalny @. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.
    U mnie temp zaczela spadac na drugi dzien @. Ale miejmy nadzieje, ze @ sie nie pojawj a to tylko plamienia ;)

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba padnę. Rano jak spojrzałam w lustro, to patrzę, i wszystkie prychole poszły sobie w świat. :D Normalnie z potwora stałam się łabędziem, trochę z małą nadwagą, ale jednak. :) To jest na pewno dobry znak :D
    Agniechaaaa u mnie też byłaś prowodyrką założenia konta tutaj :)

    bertha, Klara Wysocka, Ewcia88 lubią tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obawiam się że cykl stracony bo objawów znów brak temperatura dziś niżej niż wyżej więc myślę że nie dotrwam do testowania.. trochę przykro ale co poradzić.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Ja chyba padnę. Rano jak spojrzałam w lustro, to patrzę, i wszystkie prychole poszły sobie w świat. :D Normalnie z potwora stałam się łabędziem, trochę z małą nadwagą, ale jednak. :) To jest na pewno dobry znak :D
    Agniechaaaa u mnie też byłaś prowodyrką założenia konta tutaj :)


    O matko :) ciesze sie, ze potrafie dodac otuchy :)
    Jak ja moglam zyc bez forum? :)

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Ja obawiam się że cykl stracony bo objawów znów brak temperatura dziś niżej niż wyżej więc myślę że nie dotrwam do testowania.. trochę przykro ale co poradzić.
    Więcej optymizmu. Ja też jestem bezobjawowa w tym cyklu :) Ale traktuję to jako dobry znak :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kobitkie proszę o sprawdzenie terminów i jeżeli kogoś nie ma o opieprzenie mnie abym dopisała :D
    To ja chcesz, to niniejszym przesyłam opieprzenie ;)
    Wpisz mnie prosze na 10.12. na testowanie (11dpo) mam nadzieje, ze pregnyl juz wyparuje bo to bedzie 12 dni po. Dzien wczesniej zrobie testowo czy jeszcze widac pregnyl.


    Samaramsa, gratulacje!! :):) jaka mocna druga krecha! :):)

    Jula91 wrote:
    Wczesniej Samsaramsa pisala:
    Przed owu było 36.6 później spadek do 36.4 w 18 dc a w 19 dc 36.8, 20 dc 37.0 a później na zmianę 36.9 i 37.0, raz się zdążyło 37.1 a wczoraj 36.8 i dzisiaj to samo

    Samsaramsa jaka mialas temperature dzisiaj?
    Jula, tylko wiesz, na wykres mozna w kazdej chwili wejsc i odswiezyc sobie pamiec. pisane temperatury ciezko sie czyta i analizuje, wykres troche wygodniejszy jednak.
    Samsaramsa wrote:
    Dzisiaj 36.9 niestety nie prowadzę wykresu, mierzył tylko dla siebie a teraz żałuję że niezapisalam
    chyba mozna jeszcze wstecz wprowadzic dane.. zobacz moze? od razu przeniesiesz sie z wykresem na fiioletowa strone mocy :)

    beatka_c wrote:
    A ja już co najmniej 3-4 dni po owulacji a OF się chyba na mnie obraził i nie chce jej zaznaczyć na wykresie :(
    troszke ci temperatura skacze, stad OF nie potrafi wywnioskowac kiedy byla owu.. Zaznacza owu po 3 czy 4 dniach podwyzszonej temp, a twoja dzisiejsza jest ponizej ostatnich czterech.
    Kaczorka wrote:
    Hehe, no tak już chwilę obserwuję to forum i zauważyłam taką tendencję, że najwięcej testujących i tym samym pozytywnych testów jest na początku miesiąca. Ale spokojnie - w dalszej części też są plusy ;) U mnie np. wyszedł 21.10. ;)

    A wigilia to taki magiczny czas, że nie ma prawa się nie udać :)
    ja tak szacuje ze statystycznie z 10 dziewczyn w miesiacu zachodzi na wątku. troche moze zimna kalkulacja, ale taka prawda, że niestety 100% nie zajdzie w danym miesiacu, bo by sie Einstein czy inny tam wielkomózgi przewrócił w grobie, że prawo statystyki łamiemy ;)
    Jula91 wrote:
    Wlasnie zauwazylam plamienia, a temperatura 36,8 rano. Czy temperatura w pierwszy dzien @ nie powinna sie znacznie obnizyc?

    u mnie czesto sie nie obniza w 1dc, dopiero w 2 lub 3dc.
    A może by... wrote:
    Ja obawiam się że cykl stracony bo objawów znów brak temperatura dziś niżej niż wyżej więc myślę że nie dotrwam do testowania.. trochę przykro ale co poradzić.
    Kochana, taki spadeczek o 0,06 to nie spadek, tylko kwestia mniej lub bardziej spokojnego snu. wiec temp sie nie przejmuj.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • sylvia94 Ekspertka
    Postów: 238 95

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara Wysocka wrote:
    To ja idę z Tobą w takim razie, o ile, no wiecie, nic się przez ten czas czerwonego nie wydarzy ;)
    Jeśli ma przyjść coś czerwonego to niech to w moim przypadku będzie dziś bo w sobotę mam małą imprezkę i jakiegoś wina bym się napiła.

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    m3sx3e3kjs2lipyv.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Więcej optymizmu. Ja też jestem bezobjawowa w tym cyklu :) Ale traktuję to jako dobry znak :)

    Może bym widziała w tym dobry znak gdybym nie miała złych doświadczeń z poprzedniego cyklu. Zero objawów i było jak było a jeszcze to że pierw mnie tak mega bolał ten biust a teraz mogłabym ugniatac i nic :/ u każdej jest inaczej ale myślę że u mnie niestety nie wróży to nic dobrego.

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha przyjmuje z pokorą :D jestes juz <3 <3

    bertha lubi tę wiadomość

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, dzięki.. chyba temp mniej by mnie martwiła gdyby nie wlasnie brak jakichkolwiek innych objawów. Sen faktycznie miałam nie spokojny i budziłam się w nocy koło 5. Z tego wszystkiego od razu chwyciłam termometr i wtedy miałam 36.9. Martwi mnie jeszcze to że w zeszłym cyklu miałam też spadek w tym samym dniu później sie podniosło i potem poszło w dół razem z @.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula91 wrote:
    Wlasnie zauwazylam plamienia, a temperatura 36,8 rano. Czy temperatura w pierwszy dzień @ nie powinna się znacznie obniżyć?
    Niestety nie zawsze tak jest jak spojrzysz na mój wcześniejszy cykl, to przez dwa dni miała plamienia i wysoką temperaturę dopiero na 3 dzień jak @się rozkręciła to temperatura poszła w dół

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ