X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    U mnie sytuacja się rozkręca, znowu było małe plamienie, więc już nie mam złudzeń co do tego cyklu. Z pokorą czekam na nadejście @, niech przyjdzie szybko, żebym mogła wkroczyć w nowy cykl z nowymi nadziejami...


    Ej ej ej ja dalej u Ciebie czekam na fasola ;)

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ej ej ej ja dalej u Ciebie czekam na fasola ;)

    Byłoby cudnie kochana, ale wiesz sama jak jest...nie ma sensu robić sobie nadziei jak już wiadomo jaki będzie finał. Czuję to już dzisiaj po prostu...Niech @ przyjdzie jak najszybciej, bo już mam czarne myśli, że może to plamienie to kolejna pozamaciczna w drugim jajowodzie..:/ takim plamieniem się u mnie wtedy zaczęło. Zazwyczaj miesiączka przychodzi do mnie znienacka bez żadnych plamień, tylko od razu krwawienie...

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Byłoby cudnie kochana, ale wiesz sama jak jest...nie ma sensu robić sobie nadziei jak już wiadomo jaki będzie finał. Czuję to już dzisiaj po prostu...Niech @ przyjdzie jak najszybciej, bo już mam czarne myśli, że może to plamienie to kolejna pozamaciczna w drugim jajowodzie..:/ takim plamieniem się u mnie wtedy zaczęło. Zazwyczaj miesiączka przychodzi do mnie znienacka bez żadnych plamień, tylko od razu krwawienie...


    Suri nie dołuj się tak i nie myśl aż tak negatywnie.
    Wszystko będzie dobrze :-)

    suri2016 lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri - bez czarnych myśli! ja dopiero odkąd zaczęliśmy się staraać zauważyłam,różne dziwne objawy mojego organizmu, których wcześniej w ogóle nie zauważałam!

    Kakariki - GRATULACJE!! rozsiewaj wiruski :)

    Agniecha - obyśmy wszystkie miały takie nastawienie!

    U mnie ból krzyża...Oczywiście wydaje mi się,że wczesniej takich obajwow nie miałam nigdy i że może to jakiś znak ;-)

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra, przywołuję się do porządku, bo inaczej zwariuję. jeszcze tylko kilka dni i wszystko będzie jasne. jutro oczywiście zatestuję aby zachować konsekwencję i ciągłość;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    dobra, przywołuję się do porządku, bo inaczej zwariuję. jeszcze tylko kilka dni i wszystko będzie jasne. jutro oczywiście zatestuję aby zachować konsekwencję i ciągłość;)

    No masz farta! Balam sie ze jutro sama bede testowac!

    U mbie sladow @ brak, za to toczą sie duze ilosci bialego, wodnistego sluzu. Wtf!?

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Dobra przyznam się,bo komu jak nie wam. Zrobiłam dzisiaj test quixx. Ale biel wizira :) w ogóle jakiś dziwny był, bo kreska kontrolna była na środku, nawet bliżej tej testowej. Ale szczęśliwego nie zrobiłam, bo on jest przeznaczony na inny dzień cyklu :)

    Skoro kontrolna nie byla tam gdzie miala byc, to rozwal test i sprawdz czy testowa sie gdzies nie schowala:-)

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Kakariki Przyjaciółka
    Postów: 96 93

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 nie myśl w taki sposób. Wszystko na pewno będzie dobrze. U mnie wszytko było inne w tym cyklu. Zatem póki @ brak to trzeba mieć nadzieję.

    Przesyłam Wam całą masę wirusków aby każda po kolei spodziewała się fasola :)

    kaha lubi tę wiadomość

    tb73qps6lg98j7jv.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Skoro kontrolna nie byla tam gdzie miala byc, to rozwal test i sprawdz czy testowa sie gdzies nie schowala:-)
    Rozwalił. Biel wizira wszędzie :) ale ten test był jakiś dziwny. :) uważam go oficjalnie za zepsuty :) suri do pionu i jutro będzie krecha.
    Mucha u mnie też śluzu dużo, zwłaszcza kremowego.

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha i Oluchna dobrze zwiastuje ten wodospad śluzu kremowego. Trzymam mocno kciuki. Suri ja mam nadzieje, ze @ nie przyjdzie, a zielony kropek sie pojawi! <3

  • Milageros Koleżanka
    Postów: 42 16

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po całym dniu czekania przyszły wyniki bety, ale jakoś dalej nie jestem pewna bo wyszło tylko 7,72 . Grrrrr

    Milageros
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio? To dobrze ten bialy sluz?
    No dzisiaj w pracy sie czulam jak na owulke. Az na papierze mi zostalo...

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • olciabos Autorytet
    Postów: 504 533

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha91 u mnie dzisiaj podobnie rano masakra..nie pamiętam czy kiedyś tak miałam, ale innych objawów brak..trochę nie wierzę w powodzenie tego cyklu, przed nami jakby co jeszcze jedna iui..

    3i49roeqvtlfpy4s.png
    Mala gwiazka 02/2019 *
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tak obficie to pierwszy raz mam. I te mdłości śmieszne. :) ale test biały jak moje spodnie po ostatnim sprzątaniu domestosem, to już w sumie nie ma się co nakrecac :) ale wiem że test może nie wyjść jeszcze bo to dopiero 10 dzień po obu, na dodatek po południu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2016, 21:31

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Tolik123 Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponownie prosze o wpisanie mnie:) tylko moze szybciej na 16 grudnia:* Dzieki kobitki ze jestescie bo bym sie chyba zalamala:)

    PCOS, tylozgiecie, wysoka insulina, MTHFR++
    rfxgqqmztlcuyju7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny caly dzien mam b. jasny mocz mimo nie picia wody pewnie nie ma juz sensu robić dzisiaj testu owulacyjnego?

  • florida Znajoma
    Postów: 28 24

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo a ja mam 18 dpo, tempka wysoka i @ wciąż brak. Testy robiłam parę dni temu, niby jakieś bladziochy wyszły, ale nie przywiązywałam do tego wagi, ale teraz... Mam nadzieję! Jutro beta, trzymajcie kciuki!

    Flowwer lubi tę wiadomość

    thgf43r8nxxsjspb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    florida wrote:
    Noo a ja mam 18 dpo, tempka wysoka i @ wciąż brak. Testy robiłam parę dni temu, niby jakieś bladziochy wyszły, ale nie przywiązywałam do tego wagi, ale teraz... Mam nadzieję! Jutro beta, trzymajcie kciuki!
    Bedziemy trzymać :D

  • Maggoffi Nowa
    Postów: 2 7

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Wracam, żeby podzielić się z Wami wiadomością i dać nadzieję...wynik nie kończy się na teście aptecznym! Kochane, byłam wpisana na 1 grudnia na testowanie. Wieczorem napisałam Wam, że nici...Test dzień po spodziewanym terminie @ negatywny...od czwartku czułam bóle na @, ale ta nie przychodziła. Dziś pojechałam do szpitala, zrobiłam laboratoryjne hcg z moczu i...wynik dodatni! Na usg jeszcze nic nie widać, ale ucieszyłam się. Po wyniku testu domowego przeżyłam natomiast załamanie, usunęłam konto zakładając, że odpuszczam na kilka miesięcy, a tu niespodzianka. Musiałam wrócić, podzielić się z Wami tą wiadomością. Zachowuję umiarkowany i ostrożny optymizm, bo to bardzo wczesna ciąża i wszystko się zdarzyć może, ale jedno wiem: nie łamcie się po negatywnych wynikach testów! Walczcie do końca <3

    Gratuluję wszystkim, którym się udało i trzymam kciuki za wszystkie Starające się, wizualizujcie swoje szczęście, Kochane,jestem bardziej niż pewna, że niedługo Wam się uda. Całym <3 Wam tego życzę!

    Ataga12, Kaan, kaha, olciabos, MamaFabianka, Maja84 lubią tę wiadomość

    Cuda się zdarzają:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawooooooo i po co bylo się obrażać. :-) :D

    Maggoffi lubi tę wiadomość

‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ