X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki witam sie po pracy z koleżanka @... nadeszła. Jak na razie spoko brzuch nie boli i jakos juz sie ogarnelam :) w środę 3dc ide do gin zaczynamy przygotowania do IUI

  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha przykro mi :(
    czekamy na wieści od lekarza :)

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Cześć kobitki witam sie po pracy z koleżanka @... nadeszła. Jak na razie spoko brzuch nie boli i jakos juz sie ogarnelam :) w środę 3dc ide do gin zaczynamy przygotowania do IUI

    Aga strasznie mi przykro, tulę <3 dobrze, że masz jakiś plan, mi to zawsze pomaga.
    u mnie @ też już za rogiem, także będziemy działać razem na styczniowym wątku, nie ma tego złego ;* nie możemy się poddawać

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Aga strasznie mi przykro, tulę <3 dobrze, że masz jakiś plan, mi to zawsze pomaga.
    u mnie @ też już za rogiem, także będziemy działać razem na styczniowym wątku, nie ma tego złego ;* nie możemy się poddawać


    Kochana Ty to juz tylko na fioletową stronę :) innej opcji nie ma :)

  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeh dziewczyny nie wierze ze tak sie to konczy w tym miesiacu :/ bardzo Wam kibicowalam....

    U mnie dopiero rozpoczynamy dzis dzialania choc jakos cisnienia nie mam :)

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha trzymaj się ... Tez byłam pewna ze to już ten miesiąc dla Ciebie. Wierzę, ze teraz Wam się od razu uda i trzymam mocno kciuki.

    A ze mną nie wiem co się dzieje... Okres spóźnia się drugi dzień 32 drugi dzień cyklu. Testy tak jak Wam pokazywałam wychodza. Brzuch od kilku dni pobolewa jak na @. Dziś już byłam pewna ze dostałam, poleciałam do łazienki i nic i tak w kółko. Dodatkowo piersi dziś mnie normalnie piekły... Test przecież w takim dniu cyklu powinien wyjść ładny, a mi jakieś widma. Nie wiem co robić.

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Cześć kobitki witam sie po pracy z koleżanka @... nadeszła. Jak na razie spoko brzuch nie boli i jakos juz sie ogarnelam :) w środę 3dc ide do gin zaczynamy przygotowania do IUI
    oj, szkoda.. :( Dobrze ze jest plan! kciuki za IUI!!

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Cześć kobitki witam sie po pracy z koleżanka @... nadeszła. Jak na razie spoko brzuch nie boli i jakos juz sie ogarnelam :) w środę 3dc ide do gin zaczynamy przygotowania do IUI
    Agnoechaaa, tyle cie najmocniej. Z całych sił. :* mam nadzieję że IUI będzie udane i wkroczyła w nowy rok z wielkim halo:)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kochana Ty to juz tylko na fioletową stronę :) innej opcji nie ma :)

    dobra dobra, ja już czuję, że idę na styczniowy, już jedna noga tam jestem. właśnie pisałam dziewczynom, że też obmyslam już plan działania na kolejny cykl, bo takie małe cele i zadania ułatwiają przetrwanie...

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny :) dzis zacztnam cwiczyc :) zaraz otwieram winko i robie generalne oorzadki w niedziele przyjezdza rodzinak M na imlreze urodzinowa wszystko musi byc idealne niech M wie jaka ma cudna zonke :D

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś, normalnie ciężko uwierzyć.. już na 99,5% byłam przekonana, że będziesz nas w styczniowym wątku odwiedzać gościnnie.
    No ale jak nie wyszło to teraz trzeba wziąć się w garść i do dzieła :)

    CzeresniowaMama - a jakie testy Ci wychodzą?

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej wrzucałam zdjęcie. Takie cienie, nie wiadomo jak to interpretować.

  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny <3
    Nie było mnie tu trochę - próbowałam się zdystansować, oczywiście wcale mi to nie wyszło więc wracam - postaram się nadrobić zaległości, poczytać co u Was, której się już udało...

    Agniecha, możesz dopisać na liście, że @ u mnie się zjawiła (w sobotę). ALE dopisz też proszę następne testowanie - na zamknięcie miesiąca, 31.12. To będzie ciężki cykl - po pierwsze, skończy się tuż przed moimi urodzinami, po drugie - jakąś durną granicę sobie postawiłam kiedyś, że do końca 2016 się uda..
    Edit: właśnie przeczytałam, że u Ciebie też okres się zjawił... przykro mi :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2016, 16:43

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha przykro mi :( bardzo mocno trzymałam kciuki! Ale jak nie teraz, to w nowym, pięknym roku!
    Suri Ty sie tam nie poddawaj jeszcze!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Cześć kobitki witam sie po pracy z koleżanka @... nadeszła. Jak na razie spoko brzuch nie boli i jakos juz sie ogarnelam :) w środę 3dc ide do gin zaczynamy przygotowania do IUI
    Dałabym uciąć rękę że Ty jesteś w ciązy. No to jak Ty już nie jesteś to ja nie wiem o co temu siwatu chodzi. :-/

    Mnie bierze przeziębienie i to taka robota, trzeci cykl juz tak mam. Niech go gęś kopnie!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2016, 17:05

  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie ból owulacyjny, mam nadzieję że po serduszkowaniu przedwczoraj o 1 w nocy plemniki dotrwają...

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakos ten rok złe sie zaczął i jak widać źle sie kończy ale ja jakos wole te nie parzyste i liczę ze 2017 bedzie bardziej przychylny :)

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Oluchna i Suri kiedy testujecie ? Ja mimo no-spa dalej się zwijam z bólu na @ to stanowczo za szybko bo dopiero najwcześniej ma przyjść w niedzielę.
    Ja miałam takie bóle na tydzień przed miesiączką w cyklu w którym się udało. Trzymam kciuki!

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • olis87 Autorytet
    Postów: 264 480

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, bardzo mi przykro. A Ty Suri masz się nie poddawać! Jeszcze wszystko możliwe! Kakariki wielkie gratulacje!

    3jgx43r86566jdij.png

    Zosia 10.01.2019 <3
    Adaś 20.08.2017 <3
    [*]29. 09.2016
    Niedoczynność tarczycy: Letrox 100
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jem właśnie dorsza i popijam winem :) rośnijcie endo rośnijcie :)

    suri2016 lubi tę wiadomość

‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ