X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Dziewczyny ja rownież melduję bobotest z bielą vizira, do tego temperatura na łeb na szyję w dół, także z pokorą czekam na @, jednak nie zapomniała o prezencie mikołajkowym dla mnie.

    Olis, cień widać od razu! Gratuluję, rośnijcie zdrowo:) Piękny poranek:)



    Nieeee :( Ty miałaś miec fasolkę!!!! No ale w takim razie siostrzyczki walczymy w grudniu dalej razem <3

    suri2016 lubi tę wiadomość

  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!
    jest!! a własciwie sa!! 2 kreski!!

    https://naforum.zapodaj.net/79fc01caa36c.jpg.html

    eMM, karm3lka, agnieszka1290, Flowwer, MamaFabianka, florida, AnnaManna, bertha, Jaguś_7810 lubią tę wiadomość

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    labamba wrote:
    Dziewczyny!
    jest!! a własciwie sa!! 2 kreski!!

    https://naforum.zapodaj.net/79fc01caa36c.jpg.html

    Ale ładne :) gratuluję :)

    labamba lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    labamba wrote:
    Dziewczyny!
    jest!! a własciwie sa!! 2 kreski!!

    https://naforum.zapodaj.net/79fc01caa36c.jpg.html
    Ale tłuste :) Soczyste krechy :) Gratulacje! :)

    labamba lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Nieeee :( Ty miałaś miec fasolkę!!!! No ale w takim razie siostrzyczki walczymy w grudniu dalej razem <3

    Niestety, nie wyszło..ale nastawiałam się już od wczoraj, więc jakoś dzisiaj nie zaskoczyłam się zbytnio.. Plan działania na grudzień również obmyślony. Czekam aktualnie aż @ zawita i dzwonię się umówić na histeroskopię. Pytałam i niestety nie robią podczas jednego zabiegu histeroskopii i HSG, mało tego, mówią, że nie można tego zrobić w jednym cyklu..:/

    Aguś damy radę, nasze fasolki lubią budować napięcie po prostu, a jak w końcu do nas zawitają to z wielką pompą:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    labamba wrote:
    Dziewczyny!
    jest!! a własciwie sa!! 2 kreski!!

    https://naforum.zapodaj.net/79fc01caa36c.jpg.html

    Piękne krechy:) Gratuluję Wam, to wspaniała wiadomość i piękny prezent mikołajkowy:)

    labamba lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    U Ciebie to chociaz na leb na szyje. Moja postanowila sie jeszcze ze mna pobawić.... ostatnio @ dostalam przy poziomie 36.22, a dzien przed byla 36.29 także jak bedzie tak spadac, to sobie jeszcze poczekam.
    Tuke mocno mała!

    Mycha, ja również tulę :*
    Niestety pokazuje to tylko, że nie mogę ufać swojemu organizmowi, bo lubi płatać figle:)

    Nie ma tego złego, silna ekipa na styczeń nam się zbiera:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się popłakałam jak zadzwonił mąż, że już poinformował moje naczelne w pracy, że poroniłam i wracam prawdopodobnie od przyszłego wtorku. Ponoć się przejęły i zdziwiły, że tak szybko wrócę.
    No nic, teraz muszę to przetrawić. Lekarz zalecił łykać magnez na nerwy i ewentualnie zioła na spokojność.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje, cudowny Mikołaj, reszta ma się nie poddawać

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bardzo mi przykro wszystko wskazywało jednak na zieloną kropeczkę :(
    Ale nowy rok, nowe wyzwania :)ale gratuluje tym co się udało :) wymarzone Mikołajki :D

    Ja od dzisiaj postanowiłam zacząć brać luteinę podjęzykowo, bo coś mi ta temperatura nie chcą podskoczyć :P więc obstawiam, że to progesteron bo w tamtym cyklu miałam 7 dpo miałam tylko wynik 9. WIec nie zaszkodzi a może jednak pomoże :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2016, 07:45

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A ja się popłakałam jak zadzwonił mąż, że już poinformował moje naczelne w pracy, że poroniłam i wracam prawdopodobnie od przyszłego wtorku. Ponoć się przejęły i zdziwiły, że tak szybko wrócę.
    No nic, teraz muszę to przetrawić. Lekarz zalecił łykać magnez na nerwy i ewentualnie zioła na spokojność.

    Kaczorka, tulę Cię <3

    Najgorsze już za Tobą, teraz już tylko z górki. Nie obejrzysz się i będziesz w upragnionej ciąży:) Pewnie jeszcze hormony Ci szaleją:*

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A ja się popłakałam jak zadzwonił mąż, że już poinformował moje naczelne w pracy, że poroniłam i wracam prawdopodobnie od przyszłego wtorku. Ponoć się przejęły i zdziwiły, że tak szybko wrócę.
    No nic, teraz muszę to przetrawić. Lekarz zalecił łykać magnez na nerwy i ewentualnie zioła na spokojność.
    Kaczorka, ty moja silna kobieto :* Tobie to wyczuwam ciążę najszybciej :* <3

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Kakariki Przyjaciółka
    Postów: 96 93

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    labamba super gratulacje!

    Kaczorka zobaczysz zanim się obejrzysz będziesz szła na kolejne ciążowe zwolnienie i przyjdziesz do pracy pochwalić się co najwyżej wielkim brzuszkiem :) Trzymam za Ciebie kciuki!

    labamba lubi tę wiadomość

    tb73qps6lg98j7jv.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic, zrobiłam kilka głębokich wdechów. Mam jeszcze tydzień na dojście do siebie.
    Najważniejsze, że już wiedzą Ci co powinni wiedzieć. Takie informowanie jest chyba najgorsze. Dobrze, że w tej kwestii mogę liczyć na męża.

    Dzisiaj z okazji Mikołajek testu nie zrobię, ale za to chyba sobie jakieś kupię :) I owulacyjne i ciążowe. Niech sobie czekają. Może takie mikołajkowe będą szczęśliwe??

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka ja wczoraj z okazji mikołajek kupiłam sobie 3 bobotesty, ale poczekają na noworoczne testowanie. Tak na prawdę nie wiem czy testować w ogóle będę w przyszłym cyklu, bo może się okazać, że owu będzie tym razem z jajnika bez jajowodu:/ też dziś kiepsko z humorem u mnie...

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • agnieszka1290 Ekspertka
    Postów: 238 74

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    labamba wrote:
    Dziewczyny!
    jest!! a własciwie sa!! 2 kreski!!

    https://naforum.zapodaj.net/79fc01caa36c.jpg.html
    Piękne kreseczki tylko pozazdrościć:-) Gratuluję ♥♥♥

    labamba lubi tę wiadomość

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Kaczorka ja wczoraj z okazji mikołajek kupiłam sobie 3 bobotesty, ale poczekają na noworoczne testowanie. Tak na prawdę nie wiem czy testować w ogóle będę w przyszłym cyklu, bo może się okazać, że owu będzie tym razem z jajnika bez jajowodu:/ też dziś kiepsko z humorem u mnie...
    A ja też sobie kupię. A co będę sobie żałować.:)
    Nerwicę mam jakąś dzisiaj. Normalnie jeszcze jedno słowo mojego szefa a zastrzelę go, albo uduszę. Potrzebuję coś mocnego na uspokojenie :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    A ja też sobie kupię. A co będę sobie żałować.:)
    Nerwicę mam jakąś dzisiaj. Normalnie jeszcze jedno słowo mojego szefa a zastrzelę go, albo uduszę. Potrzebuję coś mocnego na uspokojenie :)

    Nie ma co sobie żałować. Chociaż w ten sposób sobie humor poprawmy :P

    A co do szefa, to ja swojej czasami mam ochotę kupić bilet w jedną stronę na Marsa. Ale chyba bardziej bym posadziła całą bandę oszołomów z departamentu ZUS na swoim miejscu i kazała im zapieprzać przy tych normach, które oni nam narzucają. Patrzyłabym jak się przy tym pocą i poganiała jeszcze bardziej. No marzy mi się coś takiego!!

    Suri, musisz wierzyć, że owulacja będzie z tego jajnika, z którego być powinna. Albo że ten zdrowy jajowód przechwyci jajeczko w razie co :)

    Ja już nie wiem kiedy będę testować, bo najpierw mi wyliczyło, że na koniec grudnia, a teraz OF pokazuje już 1.01. Ciekawe czy w związku z tym poronieniem jeszcze bardziej mi nie przesunie.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Nie ma co sobie żałować. Chociaż w ten sposób sobie humor poprawmy :P

    A co do szefa, to ja swojej czasami mam ochotę kupić bilet w jedną stronę na Marsa. Ale chyba bardziej bym posadziła całą bandę oszołomów z departamentu ZUS na swoim miejscu i kazała im zapieprzać przy tych normach, które oni nam narzucają. Patrzyłabym jak się przy tym pocą i poganiała jeszcze bardziej. No marzy mi się coś takiego!!

    Suri, musisz wierzyć, że owulacja będzie z tego jajnika, z którego być powinna. Albo że ten zdrowy jajowód przechwyci jajeczko w razie co :)

    Ja już nie wiem kiedy będę testować, bo najpierw mi wyliczyło, że na koniec grudnia, a teraz OF pokazuje już 1.01. Ciekawe czy w związku z tym poronieniem jeszcze bardziej mi nie przesunie.
    Kaczorka, o to to to, mam o samo. Patrzy na mnie jak na głupka jak mu mówię, ze czegoś nie jestem w stanie zrobić na już, bo są pewne priorytety. I ładuje mi jeszcze jakieś dodatkowe rzeczy, bo myśli, ze siedzę i patrzę bezmyślnie w monitor. Nosz chole**. Ja to bym mu na Pluton ten bilet kupiła, bo w sumie to guzik wie o naszej pracy. A on chodzi i narzeka, że jak to mu źle, jak on to mało zarabia. Nóż mi się w kieszeni otwiera. Mam dzisiaj mord w oczach :)
    Kupię testy i będę się napawać wzrokiem moich przełożonych jak im powiem że jestem w ciąży i nie mogą mnie zwolnić :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    labamba wrote:
    Dziewczyny!
    jest!! a własciwie sa!! 2 kreski!!

    https://naforum.zapodaj.net/79fc01caa36c.jpg.html


    Piękne dwie krechy !!!! Zajadam wruski ;)

    Który dziś dpo ?

    A ja wyźione ducha tak brzuch boli aż się szczerze cieszę że następne 2 cykle będa bez stymulacji bo tylko mnie brzuch boli nerwowa jestem ogólnie to nie ciekawie się czuje przy tych stymulacjach. Ale teraz mój organizm przesadził ze tydz przed @ boli mnie dzień i noc mam skórcze

    labamba lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ