X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    labamba i olis !! dziewczyny gratulacje!! jaki prezent mikołajowi, czad :) zazdroszczę i ściskam :*

    suri, mycha i oluchna - jestem z Wami :*

    Oluchna, suri2016, labamba lubią tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Kaczorka, o to to to, mam o samo. Patrzy na mnie jak na głupka jak mu mówię, ze czegoś nie jestem w stanie zrobić na już, bo są pewne priorytety. I ładuje mi jeszcze jakieś dodatkowe rzeczy, bo myśli, ze siedzę i patrzę bezmyślnie w monitor. Nosz chole**. Ja to bym mu na Pluton ten bilet kupiła, bo w sumie to guzik wie o naszej pracy. A on chodzi i narzeka, że jak to mu źle, jak on to mało zarabia. Nóż mi się w kieszeni otwiera. Mam dzisiaj mord w oczach :)
    Kupię testy i będę się napawać wzrokiem moich przełożonych jak im powiem że jestem w ciąży i nie mogą mnie zwolnić :)

    Fakt, lepiej na Pluton, bo Mars za blisko i jeszcze za szybko wrócą.
    A na uspokojenie proponuję melisę :) Mi pomagała w pracy jak się stresowałam i wkurzałam.

    Flowwer - a te bóle to na pewno na @?? Może jednak coś tam się rozwija??

    Oluchna lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kufa ej. No juz sil nie mam. @ ani sladu. Zostaly tylko bolace piwrsi i negatywny test w koszu na smieci...
    Gdyby @ nadeszla to dolowaloby mnie to mniej niz oczekiwanie na nia. A tak to podswiadomi nie umiem z siebie tego wyrzucic...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2016, 09:20

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliś, labamba gratulacje :)

    labamba lubi tę wiadomość

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Emciaem Znajoma
    Postów: 22 25

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety - jak to któraś z dziewcząt ładnie ujęła "biel vizira" z rana. Nie wytrzymałam co prawda do planowanego testowania jutro i zrobiłam dziś i jeszcze mogę się łudzić że 11 dpo to za szybko, ale niby robiłam ten ultra czuły bobo test więc chyba pokazałby się już jakiś "cień szansy" :-(

    Gratuluję dla szczęśliwych przyszłych mam :-) wymarzone mikołajki :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2016, 09:56

    87f927d575.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Kufa ej. No juz sil nie mam. @ ani sladu. Zostaly tylko bolace piwrsi i negatywny test w koszu na smieci...
    Gdyby @ nadeszla to dolowaloby mnie to mniej niz oczekiwanie na nia. A tak to podswiadomi nie umiem z siebie tego wyrzucic...
    Właśnie mnie Mycha uświadomiłaś, że mój negtywny został na pralce :D Dobrze, ze sami z mężem mieszkamy :D

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Kufa ej. No juz sil nie mam. @ ani sladu. Zostaly tylko bolace piwrsi i negatywny test w koszu na smieci...
    Gdyby @ nadeszla to dolowaloby mnie to mniej niz oczekiwanie na nia. A tak to podswiadomi nie umiem z siebie tego wyrzucic...

    Chyba wiem co czujesz. Też się lepiej poczułam, jak już zaczęło się coś dziać. Takie czekanie i trwanie w zawiesinie jest najgorsze.
    Oby jak najszybciej się ruszyło w jedną lub w drugą stronę :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Chyba wiem co czujesz. Też się lepiej poczułam, jak już zaczęło się coś dziać. Takie czekanie i trwanie w zawiesinie jest najgorsze.
    Oby jak najszybciej się ruszyło w jedną lub w drugą stronę :)
    Najgorsze właśnie jak już wiesz, ze nici z cyklu a ta wredna @ nie chce się pojawić :) a ty już czekasz, żeby zacząć nowe starania :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOTE=Kaczorka

    Flowwer - a te bóle to na pewno na @?? Może jednak coś tam się rozwija??[/QUOTE]
    ja i gin od samego początku spisaliśmy ten cykl na straty tylko że jedynie męczą mnie te skórcze które są stanowczo za szybko...
    Flowwer wrote:
    Dziś 13 dc
    Lh- 8.3
    Estradiol - 105
    Pęcherzyk 17mm podany 10.000 pregnylu
    Ehh i to pierwszy cykl co zerowe szanse. Kolejny cykl grudniowy bez stymulacji a w styczniu laparoskopia.
    Z mojego pieca chleba nie będzie

    więc nie miałam rewelacji ...dlateggo nie mam co testować w sobote

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Najgorsze właśnie jak już wiesz, ze nici z cyklu a ta wredna @ nie chce się pojawić :) a ty już czekasz, żeby zacząć nowe starania :)
    ja to bym chiała żeby był już luty to już będe po laparo i innych badaniach. Wiedząc na czym stoje będę mogła mieć nowe nadzieje

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Najgorsze właśnie jak już wiesz, ze nici z cyklu a ta wredna @ nie chce się pojawić :) a ty już czekasz, żeby zacząć nowe starania :)

    Oluchna mam to samo, póki co po prostu plamienie, mam nadzieję, że rozkręci się do wieczora, najpóźniej do jutra rana... najgorsze takie czekanie właśnie, już bym się chciało wejść w nowym cykl i planować kolejne starania. Ja już przynajmniej zaczęłam wiesiołek łykać znów, skoro już wiem, że @ nadejdzie.

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    ja to bym chiała żeby był już luty to już będe po laparo i innych badaniach. Wiedząc na czym stoje będę mogła mieć nowe nadzieje

    Też rok temu czekałam na laparo :) Miałam 17.12. Później aż do końca sierpnia hormony wstrzymujące owulację. Miesiąc przerwy i w październiku pierwszy cykl starań.

    Heh, moja macica chyba dzisiaj się wzięła w garść i wraca do swojego poprzedniego stanu. Tylko czemu to musi tak boleć?? Jak rosła to aż tak tego nie czułam.. :P

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Oluchna mam to samo, póki co po prostu plamienie, mam nadzieję, że rozkręci się do wieczora, najpóźniej do jutra rana... najgorsze takie czekanie właśnie, już bym się chciało wejść w nowym cykl i planować kolejne starania. Ja już przynajmniej zaczęłam wiesiołek łykać znów, skoro już wiem, że @ nadejdzie.

    U mnie tylko jakies takie pociaganie w brzuchu. Nic mocnego ani bolesnego. Nic naocznego ze juz po cyklu.Wkufic sie idzie bo to mimo negatywa strach brac tego wiesiolka...
    Az se poloczylam czy owu sie nie kropnal z spodxiewana data. Ale noe w ostatnim polroczu poza jednym cyklem ( tym po snierci mamy) wszystkie 26 dniowe. No nic..pozostaje czekac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2016, 10:31

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    U mnie tylko jakies takie pociaganie w brzuchu. Nic mocnego ani bolesnego. Nic naocznego ze juz po cyklu.Wkufic sie idzie bo to mimo negatywa strach brac tego wiesiolka...
    Az se poloczylam czy owu sie nie kropnal z spodxiewana data. Ale noe w ostatnim polroczu poza jednym cyklem ( tym po snierci mamy) wszystkie 26 dniowe. No nic..pozostaje czekac.
    U mnie tak samo nic. No moze po negatywie takie pseudo bóle jak na okres, ale takie delikatne, że nawet bym nie zauważyła. No dosłownie bezobjawowo. Może tylko sutki delikatnie bolą, a tak to nic :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje kolejnych 2kresek :)

    Życzę szczęśliwych Mikołajek!!!

    Ja kupiłam mojemu Aniołkowi, Aniołka i piękny znicz w serducho i po pracy jadę na pomnik dzieci utraconych zostawić prezent :( ale cieszę sie, ze znalazłam to miejsce bardzo mi to pomaga :) <3

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna i Mycha, u Was jeszcze nic straconego:) Jeszcze tak na prawdę chwilę do terminu @, wszystko może się zmienić.
    Ja już biorę wiesiołka, bo wiem, że na 100% zbliża się @, a wiesiołek może jeszcze jej w tym pomoże:)

    Agniechaaa tulę <3

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Oluchna i Mycha, u Was jeszcze nic straconego:) Jeszcze tak na prawdę chwilę do terminu @, wszystko może się zmienić.
    Ja już biorę wiesiołka, bo wiem, że na 100% zbliża się @, a wiesiołek może jeszcze jej w tym pomoże:)

    Agniechaaa tulę <3


    <3 <3
    Moja
    <3 <3

  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Gratuluje kolejnych 2kresek :)

    Życzę szczęśliwych Mikołajek!!!

    Ja kupiłam mojemu Aniołkowi, Aniołka i piękny znicz w serducho i po pracy jadę na pomnik dzieci utraconych zostawić prezent :( ale cieszę sie, ze znalazłam to miejsce bardzo mi to pomaga :) <3
    Aguś <3

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Oluchna i Mycha, u Was jeszcze nic straconego:) Jeszcze tak na prawdę chwilę do terminu @, wszystko może się zmienić.
    Ja już biorę wiesiołka, bo wiem, że na 100% zbliża się @, a wiesiołek może jeszcze jej w tym pomoże:)

    Agniechaaa tulę <3

    Nie no mam termin @ na dzis. Ale jeszcze jest 13 godzin dzis wiec spokojnie na bank przyjdzie. Chocoaz temka jak na nia dosc wysoka.

    Agniechaaa ja tez przytulam mocno.

    Dziewcxyny czy jesli mam regularne cykle i brak plamien w srodku to niskie temperatury w cyklu zwalac na specyfike organizmu czy na niski poziom jakis hormonow?

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha raczej taka Twoja uroda, ważne, że temperatura skacze po owulacji, sam poziom nie jest tak istotny..
    Ja postanowiłam sobie w tym cyklu co będzie jeszcze raz zbadać wszystkie hormony, żeby mieć pewność, że wszystko z nimi ok.

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ