X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też dziś masakra z macicą Kaczorka, jestem z Tobą:)

    Od rana wzięłam się dziś za świąteczne porządki, czas szybciej zleci.

    Cieszę się, że dni płodne mam zaraz przed świętami, więc potem czas do testowania zleci nie wiadomo kiedy. Święta, sylwester itd. :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    U mnie też dziś masakra z macicą Kaczorka, jestem z Tobą:)

    Od rana wzięłam się dziś za świąteczne porządki, czas szybciej zleci.

    Cieszę się, że dni płodne mam zaraz przed świętami, więc potem czas do testowania zleci nie wiadomo kiedy. Święta, sylwester itd. :)

    Lacze sie z wami bo moja tez przypomina o swoim istnieniu.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, i jeszcze tak coś mnie ciągnie po prawej stronie - zupełnie podobnie jak wtedy gdy w ciąży byłam :p
    Dziewczyny - może dziś jest dzień wściekłej macicy :p

    Suri - ja właśnie świeżo wypraną firanę powiesiłam ;) ogarnęłam ogólny rozgardiasz i nawet kwiatki wody się doczekały :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja póki co ukończyłam misję kuchenne szafki, jadę dalej z tym koksem:) będę sobie teraz dni wypełniać po brzegi, niech mijają błyskawicznie...a to dopiero pierwszy dzień cyklu a ja już chcę znowu testować:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    ja póki co ukończyłam misję kuchenne szafki, jadę dalej z tym koksem:) będę sobie teraz dni wypełniać po brzegi, niech mijają błyskawicznie...a to dopiero pierwszy dzień cyklu a ja już chcę znowu testować:)

    Hmm, też bym mogła się czymś zająć, ale nie odkryłam nic co by mnie mogło wciągnąć na dłużej. Chyba że kolorowanki antystresowe :p mam też puzzle, ale są tak duże, że nie mam ich gdzie układać.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tak ciągnie/ćmi/boli w jajnikach i ogólnie w dole. Tak śmiesznie, że jakby mnie w pachwin ie w sumie polało. Dziwne to :)
    Zazdroszczę wam tego czasu, bo ja gniję w pracy. Nie chce mi się tu przychodzić w góle.

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróciłam od lekarza i plan jest taki od dzis albo jutra biorę letrazol do 7lub 8dc (Zalerzy czy dopadne dzis w aptece ten lek) i w 10dc monitoring i wtedy juz będziemy patrzyć co do dnia kiedy i co, gin jest dobrej mysli :) ja tez :)

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia83 wrote:
    Witam w piękny grudniowy poranek :-)

    Dziewczyny może pomyślicie, że nienormalna jestem ale przeczytałam o tym teście z sody i robię od niedzieli codziennie z porannego moczu. W niedzielę nie pienił się, w pon. takie bąbelki były ale też się nie pienił, wczoraj lekko bardzo, ale zaliczyłabym do nie pienił się. Ale dziś to normalnie piana była, ale to dopiero mój 6 dpo na test ciążowy stanowczo za późno, ale chyba do 15.12 nie wytrzymam i w niedzielę zatestuję.

    Co myślicie?

    Kurczę zainteresował mnie ten test z sody hehe :) dziewczyny co wy na to? Może warto poeksperymentować;)

    5cs
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Natka* wrote:
    Kurczę zainteresował mnie ten test z sody hehe :) dziewczyny co wy na to? Może warto poeksperymentować;)
    Natka, jak wpiszesz w neta stare metody na sprawdzenie czy jest się w ciąży, wyskakuje mnóstwo stron :) Najbardziej podobał mi się sposób na wyczytywanie ciąży z oczu :D Soda pomysł ni głupi, aż sprawdzę jak przyjdę do domu :D hahaha :D Jak to mówią tonący brzytwy się chwyta :)

    *Natka* lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Mnie tak ciągnie/ćmi/boli w jajnikach i ogólnie w dole. Tak śmiesznie, że jakby mnie w pachwin ie w sumie polało. Dziwne to :)
    Zazdroszczę wam tego czasu, bo ja gniję w pracy. Nie chce mi się tu przychodzić w góle.

    Oluchna, te testy to na serio Ci nie wychodzą? Bo objawy jakieś takie ciążowe ;) może też na betę powinnaś iść ;)

    Agniechaaaa - po takim przygotowaniu to ciąża będzie na 100%!! :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zrobiłam test 11 dpo i biel vizira :( to teraz na minimum 2 mies uciekam ze starań bo cykl następny bez stymulacji, naturalnej owulacji nie mam.
    Mam nadzieje że jak w lutym wrócę to was dziewczyny nie będzie tutaj !!!!

    bertha lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Oluchna, te testy to na serio Ci nie wychodzą? Bo objawy jakieś takie ciążowe ;) może też na betę powinnaś iść ;)

    Agniechaaaa - po takim przygotowaniu to ciąża będzie na 100%!! :)
    No serio mówię, biel vizira jak normalnie śnieg w górach :) Poczekam jeszcze trochę. Jak faktycznie jej nie dostanę, to pójdę. Poskromię moje skąpstwo i zrobię betę. :) Ale w sumie jak do 15.12. nie dostanę, to akurat idę na kontrolne badanie TSH i przy okazji mam anty TPO zrobić, to i machnę ciążowe badane :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    ja póki co ukończyłam misję kuchenne szafki, jadę dalej z tym koksem:) będę sobie teraz dni wypełniać po brzegi, niech mijają błyskawicznie...a to dopiero pierwszy dzień cyklu a ja już chcę znowu testować:)
    dołączam z tym 1dc...ehh
    porządki mówisz?chyba też się skuszę..nie mogę tkwić w takim stanie zawieszenia..

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i znów toczy się sprawa patoli... 4-latek nie zyje aż mi się płakać chce ludzie są bez serca :(

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna - cierpliwa jesteś :p

    Arleta - o jakim zawieszeniu mówisz?

    Flowwer - słyszałam o tym dziecku. Nie wiem w ogóle jak można być takim bydlakiem i skatować malucha.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta wrote:
    dołączam z tym 1dc...ehh
    porządki mówisz?chyba też się skuszę..nie mogę tkwić w takim stanie zawieszenia..

    Nic innego nie przyszło mi na dziś do głowy, a przynajmniej będę miała dom wylizany przed świętami :)
    Zaraz wstawię jeszcze obiadek do piekarnika.

    Ja teraz w piątek badam hormony lh, fsh, testosteron i zrobię jeszcze FT3 i FT4, chociaż nie wiem, czy jest sens to badać jeśli TSH 1,5? Jak myślicie?

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, nie jestem zbyt cierpliwa :) Te testy o tym świadczą :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało sie dopaść lek lametta zawiera 2,5mg letrazolu czyli tyle ile lekarz zalecał ;) ale muszę Wam powiedzieć cos dziwnego. Wczoraj po wizycie na cmentarzu powiedział sobie, ze ten cykl trochę zadedykuje i bede sie wspierać religijnie, znalazłam sobie nawet modlitwy specjalne, kupiłam sobie aniołka na Polkę który ma symbolizować mojego aniołka <3 a teraz idąc do apteki znalałam różaniec do noszenia na rękę :) od tak leżał sobie na chodniku pod kupką śniegu ;) właściwie to wywąchał go mój piesek ale dziwne mi sie to wydaje :p

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Udało sie dopaść lek lametta zawiera 2,5mg letrazolu czyli tyle ile lekarz zalecał ;) ale muszę Wam powiedzieć cos dziwnego. Wczoraj po wizycie na cmentarzu powiedział sobie, ze ten cykl trochę zadedykuje i bede sie wspierać religijnie, znalazłam sobie nawet modlitwy specjalne, kupiłam sobie aniołka na Polkę który ma symbolizować mojego aniołka <3 a teraz idąc do apteki znalałam różaniec do noszenia na rękę :) od tak leżał sobie na chodniku pod kupką śniegu ;) właściwie to wywąchał go mój piesek ale dziwne mi sie to wydaje :p
    Aga... To są ewidentne znaki na to, ze to będzie udany cykl :*

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś - może faktycznie to jakiś znak :)

    Oluchna - ale na betę chcesz czekać :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ