X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie;)

    no i ja już, dziś rano @ zawitała do mnie w całej swej okazałości i z całym swym hardcorem. na grudniowe testowanie już się nie zalapie, ale będę na wątku i będę kibicować reszcie dziewczyn.
    czekam dziś na test Oluchny i Mychy, dawajcie dziewczyny 2 kreseczki;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U każdego są chyba takie momenty załamania. U nas taki najgorszy moment był w okresie wakacji, cały czas kłótnie o byle co i czepianie się. A wszytsko to zakończyło się płaczem. Mi się wydawało ze brak ciazy to moja wina, miałam wrażenie ze on się nie interesuje i nie stresuje tym a jednak coś w pewnym momencie pękło. Ale ja uważam, że wszystko jest po coś. I takie upadki tez da potrzebę , żeby coś zrozumieć i próbować zrozumieć druga osobę. Od tamtej pory wspieramy się jak nigdy dotąd.

    A wczoraj zrobiłam mężowi Mikołajkowa niespodziankę - kupiłam sexowna bieliznę i zrobiłam mu występ wieczorem :-D w końcu działo się coś bez myślenia o dziecku. Nie chce żeby seks kojarzył mu się tylko z poczęciem dziecka.
    Było warto!

    kaha lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri - czyli jednak dzisiaj przylazła ta paskuda.. No nic, za tydzień zrobisz sobie zabieg i kolejna owulka już będzie pięknie kiełkowała :)

    Karolina - wow, to super niespodziankę miał Twój mąż!! :)
    A facetom to czasami lepiej nie mówić, że ma się dni płodne :P Tylko po prostu zaciągnąć do łóżka ;) będą się wtedy mniej spinać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2016, 07:06

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri tule mocno:* Mycha i Ola czekam na testy :)

    U mnie temp odrobinę odbiła. Nie mogę się doczekać kolejnego mierzenia :p

    suri2016 lubi tę wiadomość

    Kaan
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję posłusznie biel vizira po raz trzeci w tym cyklu :D
    Suri :* Przytulam cię z całych sił :* <3
    Mój chłop wczoraj miał chyba jakieś załamanie, bo siedział taki smutny i pyta cały czas czemu nam się nie udało, a przecież już trzeci cykl. I tak cały czas. W końcu nie wytrzymałam i powiedziałam mu, że nie wiem czemu się nie udaje. Moze dlatego, ze nie jesteśmy patologią i nie możemy się mnożyć jak chomiki, bo nas nawet 500+ nie chwyci. :) W sumie mu chyba humor poprawiłam trochę.

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna to dopiero 12 dpo, jeszcze może się wykluć kropek, trzymam kciuki żeby tak było <3
    Ja jakoś nie rozpaczam tym razem tak bardzo, pogodziłam się z tą myślą kilka dni temu. Cieszę się też, że przede mną histeroskopia i ponowne badanie hormonów, zawsze to jakiś cel.

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina- doskonałe podejscie do sprawy! <3 mialam taki sam plan, ale oboje sie rozlozylismy przez jakas infekcje i plan nie wypalil :( ale Twoj maz musial byc zachwycony ;)
    Suri nie tak mialo byc.. wszystkie tak kciuki trzymalysmy, eh. Ale tak jak mowisz, masz cele do zrealizowania- czas poplynie szybko, tym bardziej, ze teraz swieta, sylwester :)
    Oluchna nie lam sie, ja wierze jeszcze w Twoje dwie kreseczki!
    Ciekawe jak tam Mycha dzis?
    U mnie OF w koncu wyznaczyl owulke :) to jest moj pierwszy cykl sprawdzania temp prawidlowo od poczatku i w tych samych godz i ciekawi mnie to wszystko strasznie :)

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta moje, ja się w ogóle nie przejmuje :) Jak ma być to będzie. Miałam dobre przeczucia co do tego cyklu, więc może tak źle nie ma :)

    kaha lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Dziewczęta moje, ja się w ogóle nie przejmuje :) Jak ma być to będzie. Miałam dobre przeczucia co do tego cyklu, więc może tak źle nie ma :)

    Bardzo dobre podejście :) ja tez już tako wyluzowałam :P nawet Moj Mąż chodzi i powtarza, że kiedyś się na pewno doczekamy :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    U mnie OF w koncu wyznaczyl owulke :) to jest moj pierwszy cykl sprawdzania temp prawidlowo od poczatku i w tych samych godz i ciekawi mnie to wszystko strasznie :)

    Hehe, mnie też kręci to mierzenie temperatury i analiza tych wszystkich zależności. Bardziej się tym bawię niż przejmuję ;)

    bertha lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola bardzo fajne podejscie :) oby byla jeszcze mila niespodzianka ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Hehe, mnie też kręci to mierzenie temperatury i analiza tych wszystkich zależności. Bardziej się tym bawię niż przejmuję ;)
    Ja mojemu mezowi opowiadam co sie kiedy dzieje, jaka temp i w ogole i oboje jestesmy wkreceni w temat, ale tez nie przezywam czy cos to oznacza, bardziej ciekawosc to jest :)

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka a u Ciebie skończyło się już takie mocne krwawienie? widzę, że masz jutro wizytę u gin, mam nadzieję, że da zielone światło na starania :)

    Ja mojemu Mężowi zamówiłam profertil, powinien przyjść jeszcze w tym tygodniu. Mam nadzieję, że mój organizm po histeroskopii potraktuje mnie ulgowo i będę mogła zacząć starania, bo chwilę później już dni płodne.

    Mój Mąż w ogóle nie podzielał mojej chęci do posiadania drugiego dziecka, ale jak to kobieta, przekonałam go bardzo szybko i nie pozostawiłam wyboru:) Aktualnie sytuacja się zmieniła, bo strasznie przeżył ze mną tą ciążę pozamaciczną i wszystko mu się "odwróciło". Nie obserwujemy razem dni płodnych i temperatury, ale widzę, że chce bardzo i cały czas mnie wspiera. Zresztą jak to facet, chyba musi teraz udowodnić swoją męskość, hihi:)

    kaha, bertha lubią tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Kaczorka a u Ciebie skończyło się już takie mocne krwawienie? widzę, że masz jutro wizytę u gin, mam nadzieję, że da zielone światło na starania :)

    Wygląda na to, że najgorsze już się skończyło :) powoli chyba zmierzam do końca. Tylko ta drażliwość macicy mnie trochę wkurza, bo nawet brzucha napiąć nie mogę. Czuję takie kłucie wtedy. Ale może tak ma być teraz. Jutro się dopytam ginekolożki :)

    Heh, mój mąż już jest taki wyposzczony, że nawet jakby mu trojaczki groziły to by nie odpuścił :P Aż mi go szkoda czasami ;) Ale musi jeszcze pocierpieć razem ze mną ;)
    A wczoraj stwierdził, że skoro mu się śniło niedawno, że będziemy mieli córkę to z pewnością tak będzie ;) Według niego to był proroczy sen ;) W sumie siostrę sobie wyśnił, więc może coś w tym jest :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka męża to masz pierwsza klasa :) Oboje bardzo dzielni jesteście :)
    Mycha żyjesz ty w ogóle? Są te dwie krechy? :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, mysmy pogadali szczerze, bylo troche lez, ale jak cisnienie spadlo to i serduszkowanie sie pojawilo.

    Tempka na tym samym poziomie co wczoraj, ale zaspalam wiec bety nie trzasne, a i z rozpedu zamiast nasikac na test to puscilam to w kanal ^^ pozostaje czekac do jutra ^^
    Ale serduszkowanie noc nie wywolalo jak narazie....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2016, 09:07

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha, dobrze, że u Was już trochę lepiej... :)
    Jak powiedziałam mojemu lekarzowi jakiś czas temu, że wolałabym, żeby obeszło się bez badania nasienia żeby nie wprowadzać niepotrzebnych napięć, to doktor mi odpowiedział, że niestety ale starania o dziecko, szczególnie jeśli od jakiegoś czasu nie przynoszą efektów są zawsze pełne napięć.
    U mnie pierwszy miesiąc, może dwa M. mówił, że traktuję go jako maszynę rozpłodową i faktycznie nie było między nami polotu. Dopiero teraz, po prawie pół roku, rzeczywiście mam poczucie, że nasze serduszkowanie jest czymś dla przyjemności przede wszystkim.

    A z takich nowinek, Państwo Lewandowscy zostaną rodzicam:)

    bertha lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i oczywiście czekam na Twoje 2 kreseczki:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, już chyba wszędzie o tych Lewandowskich mówią :P

    Mycha - może spróbuj zrobić test tak po prostu ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z rańca nasikałam do kubeczka, patrzę a strumieniowy test kupiłam :D

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ