X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Jutro jade na tsh, bo kiedys mialam 2,0 o boje sie ze to za duzo przy staraniach.
    Moze se odrazu betke machne?
    Ja bym machnęła od razu betke, pewnie!

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam, że dawno takich silnych kobiet, jak na tym forum nie widziałam. :) dajecie tyle energii do działania. Tak pozytywnie tutaj jest mimo wszystko. :)
    Mikołaj mi przyniósł dwa testy z Rossmanna i piwko, więc sobie siedzę, pakuję prezenty i popijam. :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawka1906 wrote:
    Mycha.. mam dokładnie tak samo jak ty.. tak ładnie mój wykres się zapowiadał wręcz ksiazkowo.. temp wysoka przez 15 dni od owu a dzisiaj nagły spadek to już napewno nic z tego nie będzie.. poza tym zrobiłam dziś test i oczywiście 1 kreska..

    U mnie to taki spadek-niespadek. W tym tempie to sie sie do @ dokulam za 10 lat.... nadal gacie czyste. Wiec pewnie jutro machne ten czulszy test (dzisiaj robilam bobo od 25, jutro machne pinka) i jak pojade na tsh to walne jeszcze bete. Co polecacie jeszcze zbadac? LH? Progesteron?

    bertha, Agniechaaaa lubią tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha ja wierzę że u Ciebie się czai zielona Kropka:cmok: Ja zastanawiam się czy u mnie coś się zadzieje w temacie temp. Dzisiaj niestety nie było pomiaru i nie wiem jak to wyglada

    Kaan
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha trzymam kciuki, może to jednak ciaza;)
    reszty hormonów nie ma sensu u Ciebie teraz badac, bo bada się je nastepujaco:

    1-3 dc LH
    1-3 dc testosteron
    3 dc- fsh
    11-12 dc E2 i prolaktyna
    7-8 dpo progesteron
    takie wytyczne dostałam w NOVUM, a wierzę, że wiedza tam co robia;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo dzieki Suri!
    Czyli jakbym dostala jutro albo dzis @ to moge zbadac LH i testosteron?

    Generalnie moze opisze siebie. Regularne cykle, regularne owulacje, endo w 11 dniu 8,8 mm. Mam nadwage ale jest spotykana praktycznie w calej rodzinie, na diecie jesli jestem chudne ladnie. Brak problenow z cera. Testy owulacyjne wychodza pozytywne w okolicy temperaturowej i sluzowej owulacji, w rodzinie choroby tarczycy, u mnie nie stwierdzono.Cukier w normach.
    Czy wgle jest sens przy tak wczesnych staraniach cos juz robic?

    Btw. Mam taka ilosc sluzu ze caly czas mysle ze to okres. Zrobilam owulacyjny ( myslalam ze moze kolejna owulka, skoro sluz i spadek) i wyszedl mi cien cienia.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Ooo dzieki Suri!
    Czyli jakbym dostala jutro albo dzis @ to moge zbadac LH i testosteron?

    Generalnie moze opisze siebie. Regularne cykle, regularne owulacje, endo w 11 dniu 8,8 mm. Mam nadwage ale jest spotykana praktycznie w calej rodzinie, na diecie jesli jestem chudne ladnie. Brak problenow z cera. Testy owulacyjne wychodza pozytywne w okolicy temperaturowej i sluzowej owulacji, w rodzinie choroby tarczycy, u mnie nie stwierdzono.Cukier w normach.
    Czy wgle jest sens przy tak wczesnych staraniach cos juz robic?

    Btw. Mam taka ilosc sluzu ze caly czas mysle ze to okres. Zrobilam owulacyjny ( myslalam ze moze kolejna owulka, skoro sluz i spadek) i wyszedl mi cien cienia.

    czasami testy owu pokazują wczesną ciążę ;)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    czasami testy owu pokazują wczesną ciążę ;)

    Watpie zeby po 13 dpo byla wczesna xD bardziej myslalam czy mi organizm nie sfiksowal i nie puscil drugiego jajka....

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha, ja po prostu w 3 dc robię lh, fsh i testosteron;) żeby nie latać dwa razy. hormony zawsze warto zbadac, niezależnie od tego czy starasz się krótko czy długo. lepiej wiedzieć czy wszystko ok. mi testy owulacyjne wychodzą z kreskami dwoma przez cały cykl. już wcześniej pisałam, że ja uważam, że owulacyjne do owulacji a ciążowe do ciazy.

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Mycha, ja po prostu w 3 dc robię lh, fsh i testosteron;) żeby nie latać dwa razy. hormony zawsze warto zbadac, niezależnie od tego czy starasz się krótko czy długo. lepiej wiedzieć czy wszystko ok. mi testy owulacyjne wychodzą z kreskami dwoma przez cały cykl. już wcześniej pisałam, że ja uważam, że owulacyjne do owulacji a ciążowe do ciazy.

    Nie nie! Ja ciaze ciazowym sprawdzam, tak jak pisalam wyzej raczej sprawdzalam czy moze nie dostaje od losu jakiejs ekstra owulki.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mycia myślę że fasola już tam i ciebie jest, ale na test było po prostu za wcześnie. :)

    kaha lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakos nie wierze ze mogą byc dwie ów e jednym cyklu

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)
    gratuluję mikołajkowym mamusiom !

    ja chyba jestem tuż tuż przed owulką, zrobiłam dzisiaj test - wyszedł pozytyw, i nie było jeszcze skoku tempki. Cały czas mam 36,60. Myślałam, że nie uda nam się w tym cyklu trafić, bo mam sporo zjadów i jestem przez 2 dni w domu a później mnie nie ma... A teraz środa czwartek jesteśmy razem, to może coś z tego będzie. Nie robię sobie nadzieji, jak w poprzednich cyklach. W styczniu planuję zbadać sobie najważniejsze hormony i zmienić lekarza przede wszystkim.

    Ogólnie odetchnęłam trochę, bo co miałam zaliczyć to zaliczyłam i mam trochę spokoju i czasu dla męża :)

    Siedzę i piję winko, bo stało tak już od tygodnia, i w obawie, że się zepsuje postanowiłam je skonsumować :P jutro muszę wracać do pracy i trochę mi się nie chce... a na urlop w grudniu niestety nie mam co liczyć:/

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe żebym owu miała 9 dc przy cyklach 26 dniowych?

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Ja jakos nie wierze ze mogą byc dwie ów e jednym cyklu
    hmmm z tego co pamiętam ktoś w wątku listopadowym pisał, że miał dwie owulacje w ciągu cyklu- potwierdzone monitoringiem, tylko nie pamiętam ktoooo....

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uprzejmie donoszę, że uzupełniłam zapas testów owu (8 szt.) i ciążowych (2 szt.). Ten drugi ciążowy wzięłam, bo mi się wygląd spodobał ;)

    Powiem Wam, że takie wyjście z mężem było mi chyba potrzebne :) poczułam się szczęśliwsza :)

    Mucha, a może Ty będziesz jedną z tych, którym testy wychodzą późno.

    Oluchna lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    hmmm z tego co pamiętam ktoś w wątku listopadowym pisał, że miał dwie owulacje w ciągu cyklu- potwierdzone monitoringiem, tylko nie pamiętam ktoooo....

    ja miałam dwie potwierdzone monitoringiem a bertha miała 3, więc nie ma co wierzyć lub nie, po prostu tak jest;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Uprzejmie donoszę, że uzupełniłam zapas testów owu (8 szt.) i ciążowych (2 szt.). Ten drugi ciążowy wzięłam, bo mi się wygląd spodobał ;)

    Powiem Wam, że takie wyjście z mężem było mi chyba potrzebne :) poczułam się szczęśliwsza :)

    Mucha, a może Ty będziesz jedną z tych, którym testy wychodzą późno.
    To dlatego u mnie tak jasno. Bo to Kaczorka dzisiaj tak pięknie nam świeciła podczas randki z małżem :)
    Gratuluję zakupionych testów :*

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po dzisiejszym dniu w pracy mam dosc dzieci!! Hehe :)

    Nerwowooo, czyzby juz PMS ? W polowie cykluu :D

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    To dlatego u mnie tak jasno. Bo to Kaczorka dzisiaj tak pięknie nam świeciła podczas randki z małżem :)
    Gratuluję zakupionych testów :*

    Hehe, to aż tak daleko ten blask dotarł? ;) małżonek mój stwierdził, że się po raz kolejny zakochał :p uwielbiam go za to ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ