X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Gdzie te emocje!? Zrobilam 9/10dpo jest cien czy nie ma? Ahh lepsze niz niejeden film czy ksiazka :)
    Suri apropos Twojego sprzatania, skoro tak sie rozpedzilas to moze wpadnij tez do mnie, bo mnie infekcyjna bezsilnosc dopadla ;/
    O tego właśnie brakuje :) :D Suri, zapraszam do mnie :) Bałagan pierwsza klasa po wczorajszym ubieraniu choinki, a na dodatek pełno brokatu na podłodze :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecę dziewczyny!!!:)
    Na dzień dobry TVN dziewczyna, która miała anoreksję i ważyła 23 kg a teraz jest szczęśliwą Mamą. Cuda się zdarzają na prawdę kochane! Jest nadzieja:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2016, 08:53

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie dziewczyny się wypstrykały do 6.12. z testowaniem :P
    A reszta jeszcze dojrzewa :)

    Ja od kilku dni mam jakąś nadprodukcję gazów.. Tylko najgorsze jest to, że wszystko mi się w brzuchu zatrzymuje i tak mnie boli.. Chyba podobnie miałam po laparo. Już mam dosyć!!
    A tak mi się nie chce jechać dzisiaj do gina.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziś 16 dc wczoraj test owu pozytywny prawy jajnik tez bolał. temp poszła dziś w góre o 0,26 wiec owu pewnie była wczoraj albo jestem z trakcie.
    zerknijcie na mój wykres :)

    b1fc741e0cc42274f18d0ba79be5d77c.png

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Wszystkie dziewczyny się wypstrykały do 6.12. z testowaniem :P
    A reszta jeszcze dojrzewa :)

    Ja od kilku dni mam jakąś nadprodukcję gazów.. Tylko najgorsze jest to, że wszystko mi się w brzuchu zatrzymuje i tak mnie boli.. Chyba podobnie miałam po laparo. Już mam dosyć!!
    A tak mi się nie chce jechać dzisiaj do gina.

    ja zawsze mam mega gazy po owu...

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek chyba jest tak jak mówisz :) teraz tylko tempka do góry, później na jeden dzień w dół, żeby się zagnieździło i znów do góry i zieloności życzę! <3 ;)

    kotek87 lubi tę wiadomość

  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Kotek chyba jest tak jak mówisz :) teraz tylko tempka do góry, później na jeden dzień w dół, żeby się zagnieździło i znów do góry i zieloności życzę! <3 ;)
    dziekuję Ci bardzo :)jeszcze dziś zrobię test owu i męża zaciągnę do łóżka :)

    powiem Wam ze ostatnio zawsze stralismy się późnym wieczorem jak szliśmy spać i to było takie na siłe
    a wczoraj godz 19 w sam raz i siły i chęci były, był omega i to można nazwać seksem....
    mieszkamy z lokatorami z rodziny i zawsze musi być okazja a wczoraj ich nie było.

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    dziekuję Ci bardzo :)jeszcze dziś zrobię test owu i męża zaciągnę do łóżka :)

    powiem Wam ze ostatnio zawsze stralismy się późnym wieczorem jak szliśmy spać i to było takie na siłe
    a wczoraj godz 19 w sam raz i siły i chęci były, był omega i to można nazwać seksem....
    mieszkamy z lokatorami z rodziny i zawsze musi być okazja a wczoraj ich nie było.
    My za to musimy czekać, aż dziecko pójdzie spać i też jakoś chęci koniec końców opadają... Ale ostatnio sprzedaliśmy Małą do dziadków, i mieliśmy i wieczór i poranek dla siebie :) dobrze jest tak na spontanie serduszkować, a nie czekać aż będzie okazja..

    kotek87 lubi tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    dziekuję Ci bardzo :)jeszcze dziś zrobię test owu i męża zaciągnę do łóżka :)

    powiem Wam ze ostatnio zawsze stralismy się późnym wieczorem jak szliśmy spać i to było takie na siłe
    a wczoraj godz 19 w sam raz i siły i chęci były, był omega i to można nazwać seksem....
    mieszkamy z lokatorami z rodziny i zawsze musi być okazja a wczoraj ich nie było.

    Bo przed pójściem spać to już się myśli tylko o spaniu ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Bo przed pójściem spać to już się myśli tylko o spaniu ;)
    dokładnie :)

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    U mnie jeszcze 10-11 dni, choc nie wiem czy bedzie sens w ogole testowac. Ale zawsze to fajnie do czegos odliczac :)
    to jest w tym najlepsze przynajmiej czas upływa na jakimś oczekiwaniu...

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek tak to wygląda, jakby owu była wczoraj:)
    Poserduszkuj jeszcze trochę i czekaj na zieloną kropkę:)

    Życzę powodzenia!

    kotek87 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak bardzo się boję sobotniego testowania. Mimo tłumaczenia sobie ze nic się nie nastawiam etc.

    Kaan
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się właśnie zaczęła comiesięczna impreza. W sensie pobolewania jak na okres. I takie uczucie jakby zaraz miał się pojawić. Więc testy chyba nie kłamały z tą bielą. :)Jak już ma być niech się szybko pojawi, bo chciałabym już zacząć nowy cykl :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Kotek tak to wygląda, jakby owu była wczoraj:)
    Poserduszkuj jeszcze trochę i czekaj na zieloną kropkę:)

    Życzę powodzenia!
    tez się tak zastanawiam bo podobno od pozytywnego testu owu wystapi w ciągu 24 ,36 h dlatego tez dziś i jutro jeszcze wykorzystam męża.

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    U mnie się właśnie zaczęła comiesięczna impreza. W sensie pobolewania jak na okres. I takie uczucie jakby zaraz miał się pojawić. Więc testy chyba nie kłamały z tą bielą. :)Jak już ma być niech się szybko pojawi, bo chciałabym już zacząć nowy cykl :)

    dzwine bo ta twoja temp jest w górze :)

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    dzwine bo ta twoja temp jest w górze :)
    Przed @ tak mam :) nawet w trakcie za bardzo nie spada, dopiero tak jakby w trzecim dniu cyklu idzie w dół. :) Nie wiem w sumie dlaczego. :) Kotek, ale u ciebie ładnie poszło do góry :) Serduszkuj tam odpowiednio :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Przed @ tak mam :) nawet w trakcie za bardzo nie spada, dopiero tak jakby w trzecim dniu cyklu idzie w dół. :) Nie wiem w sumie dlaczego. :) Kotek, ale u ciebie ładnie poszło do góry :) Serduszkuj tam odpowiednio :)
    U mnie to samo- dopiero 2/3 dzień @ temperatura spada- nasze ciała nas troszkę oszukują :P

  • Mona_Lisa Autorytet
    Postów: 381 191

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaan wrote:
    Ja tak bardzo się boję sobotniego testowania. Mimo tłumaczenia sobie ze nic się nie nastawiam etc.

    Witaj w klubie... też się stresuję. Na razie cisza... nie czuję, żeby @ miała zawitać... tak bardzo bym chciała, żeby tym razem się udało :)

    eikts65g4j84egbp.png

    bl9cj44jhkk8yo6i.png

    Mama dwóch Aniołków [*] [*] 8 tc 05.01.2017
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    U mnie to samo- dopiero 2/3 dzień @ temperatura spada- nasze ciała nas troszkę oszukują :P
    W tym cyklu moje się trochę uregulowało. Wróciło chyba do normy po tabletkach na niedoczynność. Bo dwa poprzednie cykle to objawy pseudo ciążowe i huśtawki temperatury w drugiej fazie cyklu w ogóle były masakryczne.
    Także myślę, że ten kolejny cykl już będzie taki jak ma być :) W ogóle od pierwszego dnia cyklu biorę się za siebie. Przydałoby się zrzucić parę kilo nabytych przez tę choler** tarczycę :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ