X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh mnie zaczyna pobolewać lewy jajnik (przy czym owulacja była z prawego), więc zakładam, że powoli zaczyna się szykować jajeczko na przyszłą owulację, na koniec grudnia (może na Sylwka ;))
    Oluchna powiem Ci, że przez jakieś 2 cykle (ok 2 miesiące temu) byłam a 90% pewna, że to ciąża- miałam okropnie nabrzmiałe piersi i do tego mnóstwo widocznych żyłek, przyciemnione brodawki, podwyższoną temperaturę, okropnie płaczliwa byłam- no istne objawy ciążowe (takie same miałam kilka miesięcy wcześniej, kiedy faktycznie w ciąży byłam)- po czym się okazało, że to żadna ciąża, a moja prolaktyna świruje totalnie (TSH już miałam unormowane). Także po tamtym występku przestaje zwracać uwagę na moje "objawy", które mnie robią po prostu w konia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny ale 10 grudnia ma byc wysyp ++++++++

    bertha lubi tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    U mnie to samo- dopiero 2/3 dzień @ temperatura spada- nasze ciała nas troszkę oszukują :P

    To i u mnie chyba to samo.

    Oluchna - ja też postawiłam od samego początku wziąć się za siebie. Dzisiaj zrobiłam TSH - ciekawe co wyjdzie. Rok temu miałam dość wysoko, bo 2.93. Ale jeszcze wtedy się o bobasa nie staraliśmy, więc skoro lekarz uznał to za normę to tak zostało. Jak teraz też wyjdzie coś podobnego to się do endokrynologa wybiorę.

    Dziewczyny - a testowania nie ma się co bać :) Jak się uda to będzie pięknie (chociaż wtedy to się dopiero stres zaczyna) a jak nie to przed nami kolejne szanse :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_Lisa wrote:
    Witaj w klubie... też się stresuję. Na razie cisza... nie czuję, żeby @ miała zawitać... tak bardzo bym chciała, żeby tym razem się udało :)

    Ja w ogóle nic nie czuję. Brzuch trochę pobolewa ale nie umiem stwierdzić jak czy na @ czy na jej brak

    Kaan
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna, trzymam kciuki żeby @ jednak nie zawitała... a jeśli już ma przyjść do szybko i niech znika potem na 9 miesięcy:)

    Ja dziewczyny też się wzięłam za siebie od tego cyklu, bo mam kilka kilo do zrzucenia, a zawsze wyższa waga jednak troszkę utrudnia zajście w ciążę.

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Oluchna, trzymam kciuki żeby @ jednak nie zawitała... a jeśli już ma przyjść do szybko i niech znika potem na 9 miesięcy:)

    Ja dziewczyny też się wzięłam za siebie od tego cyklu, bo mam kilka kilo do zrzucenia, a zawsze wyższa waga jednak troszkę utrudnia zajście w ciążę.
    Nie dziękuję :) Mam cichą nadzieję, że już w przyszłym cyklu będę w dwupaku :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko nie przesadzajcie z tym zrzucaniem, bo możecie zaburzyć sobie hormony. Pomalutku i po trochę :)
    Wy się odchudzać chcecie, a ja właśnie podsmażyłam 3 wielkie kawałki wędliny na maśle (bo za mało tłuszczu w sobie sama wędlina ma...) i posmarowałam grubą warstwą majonezu :| ale, żeby nie było- do tego mam miskę sałaty haha :D

    Oluchna, *Natka*, bertha lubią tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zdrowo i kolorowo jem od 3 dni. Dziś np. na drugie śniadanko jogurt grecki z orzechami (migdały, brazylijskie, nerkowce) i mandarynkami, pycha:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam, mam znajome, która są dwa razy takie jak ja i jakoś problemów z zajściem w kolejne ciąże nie mają. A te nasze nadprogramowe 2-3 kg pewnie nie mają na naszą płodność żadnego wpływu :)
    A czekolady sobie odmawiać nie będę :P Trzeba sobie jakoś dogadzać ;)

    kaha, *Natka*, MamaFabianka lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    E tam, mam znajome, która są dwa razy takie jak ja i jakoś problemów z zajściem w kolejne ciąże nie mają. A te nasze nadprogramowe 2-3 kg pewnie nie mają na naszą płodność żadnego wpływu :)
    A czekolady sobie odmawiać nie będę :P Trzeba sobie jakoś dogadzać ;)
    To się nazywa podejście hihihi :D Ja uważam, że jeśli chce się zmian a stara się o dzidziusia to trzeba to robić naprawdę pomału, bo inaczej zacznie nam skakać cukier, hormony się rozregulują i będzie więcej szkody niż pożytku z tego.
    Suri polecam Ci zamiast greckiego jogurtu- Bakoma gęsty (ma lepszy skład i jest tańszy) :)

    suri2016 lubi tę wiadomość

  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Natka, jak wpiszesz w neta stare metody na sprawdzenie czy jest się w ciąży, wyskakuje mnóstwo stron :) Najbardziej podobał mi się sposób na wyczytywanie ciąży z oczu :D Soda pomysł ni głupi, aż sprawdzę jak przyjdę do domu :D hahaha :D Jak to mówią tonący brzytwy się chwyta :)

    Hehe czytałam aż głowa boli ale z ta sodą nie zaszkodzi przynajmniej ubaw będzie hehe

    5cs
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    To się nazywa podejście hihihi :D Ja uważam, że jeśli chce się zmian a stara się o dzidziusia to trzeba to robić naprawdę pomału, bo inaczej zacznie nam skakać cukier, hormony się rozregulują i będzie więcej szkody niż pożytku z tego.
    Suri polecam Ci zamiast greckiego jogurtu- Bakoma gęsty (ma lepszy skład i jest tańszy) :)
    Właśnie powoli się biorę za siebie :) Wiem, ze u mnie szybka utrata wagi równa się szybki efekt jojo :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Mona_Lisa Autorytet
    Postów: 381 191

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaan wrote:
    Ja w ogóle nic nie czuję. Brzuch trochę pobolewa ale nie umiem stwierdzić jak czy na @ czy na jej brak

    Ja już się boję wyszukiwać jakichkolwiek objawów, żebym znowu się nie rozczarowała :( trzymam za Ciebie kciuki!!! Musi nam się udać :)

    Kaan lubi tę wiadomość

    eikts65g4j84egbp.png

    bl9cj44jhkk8yo6i.png

    Mama dwóch Aniołków [*] [*] 8 tc 05.01.2017
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też zawsze efekt jo-jo, mam słomiany zapał i każda dieta kończy się tak samo :)

    5cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 13:41

    Mona_Lisa, Oluchna, kaha lubią tę wiadomość

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UlaFalka wrote:
    Dziewczyny, nie wiem czy wiecie, ale jest ogólny zakaz odchudzania się przed Świątami! :)
    Ja nawet nie odchudzanie, tylko takie coś a la zrobienie sobie jeszcze lepszego samopoczucia :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Mona_Lisa Autorytet
    Postów: 381 191

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UlaFalka przekonałaś mnie! :D

    eikts65g4j84egbp.png

    bl9cj44jhkk8yo6i.png

    Mama dwóch Aniołków [*] [*] 8 tc 05.01.2017
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, za godzinę jadę do gina - trzymajcie kciuki, żeby zechciała mnie zbadać i przy okazji stwierdziła, że wszystko jest ok i że życzy powodzenia :P
    Mi się jakoś łapki zaczęły robić wilgotne - chyba mam lekkiego stresa.

    A później możemy pić :P Wczoraj niestety musiałam obejść się smakiem, bo przecież dzisiaj z rana leciałam oddać krew ;)

    Oluchna, na lepsze samopoczucie to chyba do fryzjera miałaś iść?? Dieta raczej za bardzo humoru nie poprawia :P
    Tak myślę, czy ja bym się nie wybrała do fryzjera. Nudzi mnie już moja fryzura :P

    kaha, bertha lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Dziewczyny, za godzinę jadę do gina - trzymajcie kciuki, żeby zechciała mnie zbadać i przy okazji stwierdziła, że wszystko jest ok i że życzy powodzenia :P
    Mi się jakoś łapki zaczęły robić wilgotne - chyba mam lekkiego stresa.

    A później możemy pić :P Wczoraj niestety musiałam obejść się smakiem, bo przecież dzisiaj z rana leciałam oddać krew ;)

    Oluchna, na lepsze samopoczucie to chyba do fryzjera miałaś iść?? Dieta raczej za bardzo humoru nie poprawia :P
    Tak myślę, czy ja bym się nie wybrała do fryzjera. Nudzi mnie już moja fryzura :P
    Kaczorka, idę po pracy :) To nie dieta, bo to słowo jakoś do mnie nie pasuje :)
    Nabawię się nerwicy w tej pracy. Szef wytwarza taką atmosferę, ze tak mnie wkurza, że aż mi się niedobrze zrobiło. ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2016, 12:40

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie tylko zakaz odchudzania przed swietami, ale w ogole w zimie! Na zime potrzeba troszke tluszczyku do ogrzania ;) a tak serio, to wielu dietetykow i trenerow odradza odchudzanie jak jest zimno :)

‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ