X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczyna się coś dziać!! Emocje przybywają, dwie kreseczki oby się pojawiły! Dziewczyny trzymam mocno za Was kciuki!
    Oluchna ja jestem z siebie dumna, bo wczoraj przechodziłam obok półki z testami i nie kupiłam ani jednego :D a tak to zawsze jakiś w zapasie miałam. Tym razem byłam twarda! A Ty nie wiem po co to zakupiłaś, skoro tam się kropek czai ;)

    Mona_Lisa lubi tę wiadomość

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_Lisa wrote:
    To już się nakręciłam ;) w sumie może i lepiej, bo męczy mnie ta niepewność... jutro po 08 dam Wam znać :)
    Mona_Lisa szkoda, ze nie masz udostępnionego wykresu, bo już bym ci tam spamowała dobrymi wróżbami :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Mona_Lisa Autorytet
    Postów: 381 191

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Mona_Lisa szkoda, ze nie masz udostępnionego wykresu, bo już bym ci tam spamowała dobrymi wróżbami :)

    Naprawdę? Myślałam, że jest udostępniony... Zaraz to naprawię ;) ale na temperaturę nie ma co patrzeć, ponieważ zaczęłam późno mierzyć a teraz tylko się przez to martwię....

    eikts65g4j84egbp.png

    bl9cj44jhkk8yo6i.png

    Mama dwóch Aniołków [*] [*] 8 tc 05.01.2017
  • Mona_Lisa Autorytet
    Postów: 381 191

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już powinien być widoczny :)

    eikts65g4j84egbp.png

    bl9cj44jhkk8yo6i.png

    Mama dwóch Aniołków [*] [*] 8 tc 05.01.2017
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Zaczyna się coś dziać!! Emocje przybywają, dwie kreseczki oby się pojawiły! Dziewczyny trzymam mocno za Was kciuki!
    Oluchna ja jestem z siebie dumna, bo wczoraj przechodziłam obok półki z testami i nie kupiłam ani jednego :D a tak to zawsze jakiś w zapasie miałam. Tym razem byłam twarda! A Ty nie wiem po co to zakupiłaś, skoro tam się kropek czai ;)
    Moja słaba silna wola kupiła w mikołajki dwa testy w Rossmannie z myślą o kolejnym cyklu. Ale już je wykorzystałam :D Mój chłop jak zobaczy te wszystkie testy, to chyba padnie na zawał :D Chyba zaklinam rzeczywistość, myśląc że jak kupiłam, to okres nie przyjdzie mi zrobić na złość:)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Mona_Lisa Autorytet
    Postów: 381 191

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Moja słaba silna wola kupiła w mikołajki dwa testy w Rossmannie z myślą o kolejnym cyklu. Ale już je wykorzystałam :D Mój chłop jak zobaczy te wszystkie testy, to chyba padnie na zawał :D Chyba zaklinam rzeczywistość, myśląc że jak kupiłam, to okres nie przyjdzie mi zrobić na złość:)

    Ja nie kupowałam, bo aptekę miałam nie po drodze a teraz jak na złość otworzyli u mnie za blokiem ;) :) :) tak więcej dzisiaj w drodze powrotnej z pracy się zaopatrzę ;)

    kaha lubi tę wiadomość

    eikts65g4j84egbp.png

    bl9cj44jhkk8yo6i.png

    Mama dwóch Aniołków [*] [*] 8 tc 05.01.2017
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, ginekolog ma się spóźnić, ale nie wiadomo ile!!! Czyli złej passy ciąg dalszy. Od początku tej ciąży wszystko było pod górę. Brak terminów, przekładane wizyty, puste jajo.. Nawet jak już jest po wszystkim to dalej źle.

    Oluchna - jak ja bym chciała, żeby ZUS zamknęli i dali mi wypowiedzenie. Bo samemu ciężej odejść :p i przy okazji "trochę" innych osób by się ucieszyło ;)

    Dziewczyny, czekam na Wasze testy! W końcu faktycznie coś się będzie działo :)

    Mona_Lisa, kaha lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Mona_Lisa Autorytet
    Postów: 381 191

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Aaa, ginekolog ma się spóźnić, ale nie wiadomo ile!!! Czyli złej passy ciąg dalszy. Od początku tej ciąży wszystko było pod górę. Brak terminów, przekładane wizyty, puste jajo.. Nawet jak już jest po wszystkim to dalej źle.

    Oluchna - jak ja bym chciała, żeby ZUS zamknęli i dali mi wypowiedzenie. Bo samemu ciężej odejść :p i przy okazji "trochę" innych osób by się ucieszyło ;)

    Dziewczyny, czekam na Wasze testy! W końcu faktycznie coś się będzie działo :)

    Trzymaj się! Będzie dobrze! Ja jak chodzę do swojej Pani ginekolog to mimo, że jest to wizyta prywatna to trzeba czekać w kolejce minimum 2-3 godziny....

    eikts65g4j84egbp.png

    bl9cj44jhkk8yo6i.png

    Mama dwóch Aniołków [*] [*] 8 tc 05.01.2017
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Aaa, ginekolog ma się spóźnić, ale nie wiadomo ile!!! Czyli złej passy ciąg dalszy. Od początku tej ciąży wszystko było pod górę. Brak terminów, przekładane wizyty, puste jajo.. Nawet jak już jest po wszystkim to dalej źle.

    Oluchna - jak ja bym chciała, żeby ZUS zamknęli i dali mi wypowiedzenie. Bo samemu ciężej odejść :p i przy okazji "trochę" innych osób by się ucieszyło ;)

    Dziewczyny, czekam na Wasze testy! W końcu faktycznie coś się będzie działo :)
    Kaczorka, co to za pesymistyczne podejście :) Nie wolno. Się spóźni ginekolog, tak jak tobie @ w tym cyklu (tylko że ona na 9 miesięcy) :)
    Oj "kilku" ludzi na pewno byłoby zadowolonych jakby ZUS zamknęli :D My się tu tak nie cieszymy za bardzo, no ale przecież "ludzie z takim doświadczeniem i wykształceniem jak my z koleżanką mamy, to pracę w jeden dzień znajdą", cytując mojego głównego "szefa" :D

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, na pewno da Ci zielone światło na staranka, wierzę w to! Mało tego, myślę, że może już jakiś mini pęcherzyk zobaczy:)!

    Dziewczyny u mnie testy ciążowe wysypują się niemalże z każdej torebki i z każdej szuflady, a nie mówię już o owulacyjnych, których zapas mam przynajmniej na 2 cykle i testowanie po 2 razy dziennie:) Mam nadzieję, że jednak owulacyjne będą się musiały zmarnować, bo nie będą mi już potrzebne za miesiąc:)

    Cieszę się, że za tydzień załatwię już mieszkającego w mojej macicy intruza, ale jakoś mam przeczucie, że w tym cyklu będzie owulacja nie z tego jajnika co trzeba:/

    kaha lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że to za wcześnie się na jakiekolwiek nakręcanie się, bo dopiero prawdopodobnie 5 dpo, ale dzisiaj moja szyjka jest tak twarda i zamknięta, jak nigdy :P jakby ktoś ją czymś zacisnął, hehe :)

    oby to był dobry znak :)

    Mona_Lisa, kaha lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkie u mnie dziś 26dc (nie wiem dokładnie kiedy była owulka) i test niestety negatywny (zazwyczaj cykl mój to 29-30 dni więc wynik raczej wiarygodny) :( to nasz 2 cykl i widać jeszcze zejdzie :(

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    witam wszystkie u mnie dziś 26dc (nie wiem dokładnie kiedy była owulka) i test niestety negatywny (zazwyczaj cykl mój to 29-30 dni więc wynik raczej wiarygodny) :( to nasz 2 cykl i widać jeszcze zejdzie :(

    Justya nie przejmuj się :) badałaś się już pod kątem hormonów?

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina ja to się w ogóle boję badać szyjkę, w ogóle palec boję się tam wsadzić:) na samą myśl mnie wykręca, hihi:)

    Justya u Ciebie jeszcze chwilę do terminu @, test może robiłaś za wcześnie. Daj sobie momencik i głowa do góry. 2 cs to na prawdę nie jest długo, chociaż wszystkie wiemy jak się czujesz. Ja to w ogóle sobie wyobrażałam, że jak przestaniemy się zabezpieczać to pyk i od razu zajdę w ciążę..ale niestety:(

    Oluchna lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Justya nie przejmuj się :) badałaś się już pod kątem hormonów?
    dzięki, hormony hmm... hashi mam więc tsh unormowane, biorę bromka na prl bo była lekko wyższa, owulki dwie stwierdzone (jedna 2 miechy temu druga teraz) pco wykluczone no i tyle chyba.
    mam już jedno dziecko "ustrzelone" za pierwszym razem i pewnie myślałam że teraz też tak będzie a tu zonk :)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro idę na pierwsze pobieranie krwi w tym cyklu, jutro badam lh, fsh i testosteron. LH i FSH wyszło mi ok jak badałam w zeszłym cyklu, tylko testosteron za wysoki. Lekarz powiedział, że może to wskazywać na policystyczność,ale nie wiem sama, bo nie mam torbieli na jajnikach, a miesiączki mam raczej regularne. Zna się któraś na tym?

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    dzięki, hormony hmm... hashi mam więc tsh unormowane, biorę bromka na prl bo była lekko wyższa, owulki dwie stwierdzone (jedna 2 miechy temu druga teraz) pco wykluczone no i tyle chyba.
    mam już jedno dziecko "ustrzelone" za pierwszym razem i pewnie myślałam że teraz też tak będzie a tu zonk :)

    No, a tu jednak nie ma tak łatwo :( ale głowa do góry - nie można się przecież poddawać. Dla mnie w staraniach najgorsze były same początki, gdzie też myślałam, że to już zaraz się stanie, atu niespodzianka...ponad rok i nic. Ale nie ma co się załamywać, trzeba działać dalej :D

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Mona_Lisa Autorytet
    Postów: 381 191

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    dzięki, hormony hmm... hashi mam więc tsh unormowane, biorę bromka na prl bo była lekko wyższa, owulki dwie stwierdzone (jedna 2 miechy temu druga teraz) pco wykluczone no i tyle chyba.
    mam już jedno dziecko "ustrzelone" za pierwszym razem i pewnie myślałam że teraz też tak będzie a tu zonk :)

    Ja też mam już synka i udało się nam za pierwszym razem. Teraz mamy już 3cs... okaże się czy owocny :) tak więc głowa do góry :) też myślałam, że uda nam się od razu...

    eikts65g4j84egbp.png

    bl9cj44jhkk8yo6i.png

    Mama dwóch Aniołków [*] [*] 8 tc 05.01.2017
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Ja jutro idę na pierwsze pobieranie krwi w tym cyklu, jutro badam lh, fsh i testosteron. LH i FSH wyszło mi ok jak badałam w zeszłym cyklu, tylko testosteron za wysoki. Lekarz powiedział, że może to wskazywać na policystyczność,ale nie wiem sama, bo nie mam torbieli na jajnikach, a miesiączki mam raczej regularne. Zna się któraś na tym?

    Suri też mam za wysoki testosteron, ale nie mam żadnych dodatkowych objawów. Podono na policystyczność wskazuje jeszcze nadmierne owłosienie ciała (hirsutyzm), problemy z cerą no i torbielowatość jajaników. Mi mój gin powiedział, że jak ma się min. 2 objawy to wtedy można rozważać PCOS.
    u mnie za wysoki poziom testostreonu wiąże się jedynie z nadmiernym owłosieniem, co jest moją bolączką, ale nic więcej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2016, 15:15

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_Lisa wrote:
    Ja też mam już synka i udało się nam za pierwszym razem. Teraz mamy już 3cs... okaże się czy owocny :) tak więc głowa do góry :) też myślałam, że uda nam się od razu...
    no to mamy podobnie, to nic przecież się nie załamie, patrząc jeszcze na niektóre koleżanki co się starają ponad rok, no trzeba działać i tyle. Tylko szkoda że głowa nie może odpuścić :(

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ