X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Kaczorka, w ogóle zmieniłaś avatar i cię nie poznałam :)
    Polecam fryzjera. Też się długo czaiłam i nie żałuję :)

    Zmieniłam, bo czaruję Walentynki ;) a do fryzjera uwielbiam chodzić! Tylko ostatnio jakoś tak mi się nic nie chciało.

    My chyba prezentów nie będziemy robić. Kasę mamy wspólną, więc to bez sensu ;) pójdziemy razem pewnie na zakupy i coś sobie kupimy. Grunt, że w końcu będziemy na Wigilię razem :)
    Rok temu całą przepłakałam, bo każde z nas było u swoich rodziców :p a jeszcze ja byłam akurat tydzień po operacji i było mi tak źle.

    bertha, kaha lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_Lisa serdeczne gratulacje! Duuużo, duuuużo zdrowia i spokojnych miesięcy.

    Ja w tym roku nie mam kompletnie pomysłu na prezenty. Nawet nie wiem, co chciałabym sama dostać - oprócz pozytywnego testu oczywiście, ale to niemożliwe w tym miesiącu. Dziś przyszła do mnie wyczekiwana małpa, bleee...

    I tak mi namieszała ta choroba, że wszystkie dni płodne wypadną mi w dniach, w których będziemy u rodziny na święta. A starania w cudzym domu, a za ścianą rodzice, dziadkowie, albo ciocia, wujek. Raczej niemożliwe. Wiecie dziewczyny, co mam na myśl :-D? Więc raczej testowania styczniowego nie będzie...

    100krotka30 lubi tę wiadomość

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Termin @ mam na wtorek 13.12. dzisiaj mam 10dpo.
    A ty?
    Ja mam dziś 12 dpo a termin @ na niedzielę. Wcześniej się pomyliłam w liczeniu dpo o 1 dzień ;) więc test robiłam w 10 i 11 a nie w 11 i 12 jak myślałam.
    Jedynie od wczoraj mam urojona ciążę bo wyciek z piersi

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malus9393 wrote:
    mój mąż ma bardzo ciekawey pomysl na moj prezent albowiem powiedzial ze dostane nowe żelazko :D pomysł poprostu w 10 :D
    MISZCZU :D:D:D Prawie jak mój, dał mi w zeszłym roku Gofrownice/sandwichera, ktory chcielismy dla nas obojga sobie kiedys kupic :D

    Ja dzisiaj wlasnie zamowilam prezenty. W tym roku uzgodnilismy z rodzinką ze prezenty dostają tylko male dzieci i kupują sobie partnerzy wzajemnie.
    Dla dzieciakow - moich chrzesniakow - to zapytalam mojej bratowej co by chcialy dostac brzdące, i kupilam traktor z przyczepą (przyczepa miala byc obowiązkowo :D) i zeestaw do sprzatania :) A dla M kupilam zegarek G-shock czerwony, bo tak kiedys rzucił że chcialby taki :) także załatwione :) jestem zadowolona :)
    a co ja bym chciala? nie wiem.. moglabym jakas bizuterie kupic, ciagle mojemu mowie, ze np zawieszke Pandory, albo costam innego, a on uparcie nie kupuje mi.. chyba nie chce zeby mu sugerować...

    kaha lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę znaleźć która z was ostatnio wstawila zdjęcie testów ovu z allegro i Rossmanna.
    U mnie też te z allegro nie pokazują cienia cienia.
    Za to na facelle...
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5523d3850be0.jpg

    kaha lubi tę wiadomość

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    te facelle sa najlepsze

    karm3lka lubi tę wiadomość

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karm3lka
    Gratuluję
    Zrobiłam dzisiaj betę i jest 6,34 w 9/10 dpo
    Jutro powtórzę czy choć trochę drgnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2016, 15:00

    karm3lka, bertha lubią tę wiadomość

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi przypasowaly te z domowego laboratorium :) dziewczyny mnie dziś jedna piers bolała tak po boli od zewnętrznej strony, któraś tak miała? Jestem 9dpo...

    5cs
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po boku od zewnętrznej stronie

    5cs
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    itakasia wrote:
    Karm3lka
    Gratuluję
    Zrobiłam dzisiaj betę i jest 6,34 w 9/10 dpo
    Jutro powtórzę czy choć trochę drgnie

    Trzymam kciuki za wzrost!

    itakasia lubi tę wiadomość

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4750 3475

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam uwielbiam prezenty i zawsze wiem co chce dostać :D mam pełną listę :P gorzej zawsze z moim Męzem, bo on "nigdy nie wie". Ja mu w tym roku kupuje zegarek lub skórzany pasek :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka czytałam kiedys artykuł ze jesli bola "wylacznie" po bokach to ciaza :-)

    Oluchna, zubii lubią tę wiadomość

  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Natka czytałam kiedys artykuł ze jesli bola "wylacznie" po bokach to ciaza :-)
    Właśnie też mi tak świta ze gdzieś o tym czytałam:) Ale póki co nie chce się nakręca...

    5cs
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój małż jest jeszcze lepszy, bo "on nic nie potrzebuje, bo on wszystko ma" :)
    Natka, może to być objaw ale nie musi. Mnie też tak kiedyś bolały i ciąży nie było :( po prostu moje piersi wymyslily sobie wtedy że zwiększa swój rozmiar i dołożyły mi wydatku w postaci nowych staników :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2016, 15:47

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , dziewczynki , czekam w poczekalni na monitoring cyklu hehe ciekawe jak tam moje pęcherzyki czy rosną , pierwszy raz jestem hmmmm

    11 cykl starań
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też piersi z reguły bolą po bokach a w ciąży byłam tylko raz :) W ciąży natomiast bolały mnie sutki, co normalnie się nie zdarzało.

    Oluchna, to Twój mąż jest taki jak ja - też nigdy nic nie chcę, bo wszystko mam. A jak mi czegoś brakuje to sobie kupuję sama :P
    Ale ogólnie mam małego bzika na punkcie artykułów papierniczych i biurowych i zawsze chciałam mieć wszystkiego jak najwięcej. Niestety wyrosłam już ze szkoły i na nic by mi się to teraz nie przydało ;)

    Uparciuszek - daj znać po wizycie co i jak :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2016, 16:11

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki mam teraz sporo na głowie w najbliższym czasie wszystko nadrobię i podobisuje. Trzymam kciuji i całusy

    zubii lubi tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Cześć kobitki mam teraz sporo na głowie w najbliższym czasie wszystko nadrobię i podobisuje. Trzymam kciuji i całusy

    No właśnie tak zachodzę w głowę od wczoraj gdzie Ty Aguś tak nam uciekłaś. Czekamy niecierpliwie :) Wracaj szybko! :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Mnie też piersi z reguły bolą po bokach a w ciąży byłam tylko raz :) W ciąży natomiast bolały mnie sutki, co normalnie się nie zdarzało.

    Oluchna, to Twój mąż jest taki jak ja - też nigdy nic nie chcę, bo wszystko mam. A jak mi czegoś brakuje to sobie kupuję sama :P
    Ale ogólnie mam małego bzika na punkcie artykułów papierniczych i biurowych i zawsze chciałam mieć wszystkiego jak najwięcej. Niestety wyrosłam już ze szkoły i na nic by mi się to teraz nie przydało ;)

    Uparciuszek - daj znać po wizycie co i jak :)
    Matko! Uwielbiam artykuły papiernicze. Kocham je kupować :) uwielbiam pakować prezenty, robić kartki i długa w tym wszystkim. Cel zakupów to zawsze papiernicze albo empik i stoję tam jak zaczarowana :)
    Aga gdzie cie wsyslo? Aż się martwić zaczęłam o ciebie :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Matko! Uwielbiam artykuły papiernicze. Kocham je kupować :) uwielbiam pakować prezenty, robić kartki i długa w tym wszystkim. Cel zakupów to zawsze papiernicze albo empik i stoję tam jak zaczarowana :)
    Aga gdzie cie wsyslo? Aż się martwić zaczęłam o ciebie :)

    No to witaj Oluchna w klubie :)
    I zawsze lubiłam początek roku szkolnego, bo mogłam się wtedy obkupić w nowe zeszyty, kredki, długopisy, itd.
    Teraz na mazaki muszę zapolować, bo mam wizję na swoją kolorowankę :P kredki to za mało ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ