X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Kaczorka, w ogóle zmieniłaś avatar i cię nie poznałam :)
    Polecam fryzjera. Też się długo czaiłam i nie żałuję :)

    Zmieniłam, bo czaruję Walentynki ;) a do fryzjera uwielbiam chodzić! Tylko ostatnio jakoś tak mi się nic nie chciało.

    My chyba prezentów nie będziemy robić. Kasę mamy wspólną, więc to bez sensu ;) pójdziemy razem pewnie na zakupy i coś sobie kupimy. Grunt, że w końcu będziemy na Wigilię razem :)
    Rok temu całą przepłakałam, bo każde z nas było u swoich rodziców :p a jeszcze ja byłam akurat tydzień po operacji i było mi tak źle.

    bertha, kaha lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_Lisa serdeczne gratulacje! Duuużo, duuuużo zdrowia i spokojnych miesięcy.

    Ja w tym roku nie mam kompletnie pomysłu na prezenty. Nawet nie wiem, co chciałabym sama dostać - oprócz pozytywnego testu oczywiście, ale to niemożliwe w tym miesiącu. Dziś przyszła do mnie wyczekiwana małpa, bleee...

    I tak mi namieszała ta choroba, że wszystkie dni płodne wypadną mi w dniach, w których będziemy u rodziny na święta. A starania w cudzym domu, a za ścianą rodzice, dziadkowie, albo ciocia, wujek. Raczej niemożliwe. Wiecie dziewczyny, co mam na myśl :-D? Więc raczej testowania styczniowego nie będzie...

    100krotka30 lubi tę wiadomość

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Termin @ mam na wtorek 13.12. dzisiaj mam 10dpo.
    A ty?
    Ja mam dziś 12 dpo a termin @ na niedzielę. Wcześniej się pomyliłam w liczeniu dpo o 1 dzień ;) więc test robiłam w 10 i 11 a nie w 11 i 12 jak myślałam.
    Jedynie od wczoraj mam urojona ciążę bo wyciek z piersi

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malus9393 wrote:
    mój mąż ma bardzo ciekawey pomysl na moj prezent albowiem powiedzial ze dostane nowe żelazko :D pomysł poprostu w 10 :D
    MISZCZU :D:D:D Prawie jak mój, dał mi w zeszłym roku Gofrownice/sandwichera, ktory chcielismy dla nas obojga sobie kiedys kupic :D

    Ja dzisiaj wlasnie zamowilam prezenty. W tym roku uzgodnilismy z rodzinką ze prezenty dostają tylko male dzieci i kupują sobie partnerzy wzajemnie.
    Dla dzieciakow - moich chrzesniakow - to zapytalam mojej bratowej co by chcialy dostac brzdące, i kupilam traktor z przyczepą (przyczepa miala byc obowiązkowo :D) i zeestaw do sprzatania :) A dla M kupilam zegarek G-shock czerwony, bo tak kiedys rzucił że chcialby taki :) także załatwione :) jestem zadowolona :)
    a co ja bym chciala? nie wiem.. moglabym jakas bizuterie kupic, ciagle mojemu mowie, ze np zawieszke Pandory, albo costam innego, a on uparcie nie kupuje mi.. chyba nie chce zeby mu sugerować...

    kaha lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę znaleźć która z was ostatnio wstawila zdjęcie testów ovu z allegro i Rossmanna.
    U mnie też te z allegro nie pokazują cienia cienia.
    Za to na facelle...
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5523d3850be0.jpg

    kaha lubi tę wiadomość

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    te facelle sa najlepsze

    karm3lka lubi tę wiadomość

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karm3lka
    Gratuluję
    Zrobiłam dzisiaj betę i jest 6,34 w 9/10 dpo
    Jutro powtórzę czy choć trochę drgnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2016, 15:00

    karm3lka, bertha lubią tę wiadomość

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi przypasowaly te z domowego laboratorium :) dziewczyny mnie dziś jedna piers bolała tak po boli od zewnętrznej strony, któraś tak miała? Jestem 9dpo...

    5cs
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po boku od zewnętrznej stronie

    5cs
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    itakasia wrote:
    Karm3lka
    Gratuluję
    Zrobiłam dzisiaj betę i jest 6,34 w 9/10 dpo
    Jutro powtórzę czy choć trochę drgnie

    Trzymam kciuki za wzrost!

    itakasia lubi tę wiadomość

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam uwielbiam prezenty i zawsze wiem co chce dostać :D mam pełną listę :P gorzej zawsze z moim Męzem, bo on "nigdy nie wie". Ja mu w tym roku kupuje zegarek lub skórzany pasek :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka czytałam kiedys artykuł ze jesli bola "wylacznie" po bokach to ciaza :-)

    Oluchna, zubii lubią tę wiadomość

  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Natka czytałam kiedys artykuł ze jesli bola "wylacznie" po bokach to ciaza :-)
    Właśnie też mi tak świta ze gdzieś o tym czytałam:) Ale póki co nie chce się nakręca...

    5cs
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój małż jest jeszcze lepszy, bo "on nic nie potrzebuje, bo on wszystko ma" :)
    Natka, może to być objaw ale nie musi. Mnie też tak kiedyś bolały i ciąży nie było :( po prostu moje piersi wymyslily sobie wtedy że zwiększa swój rozmiar i dołożyły mi wydatku w postaci nowych staników :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2016, 15:47

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , dziewczynki , czekam w poczekalni na monitoring cyklu hehe ciekawe jak tam moje pęcherzyki czy rosną , pierwszy raz jestem hmmmm

    11 cykl starań
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też piersi z reguły bolą po bokach a w ciąży byłam tylko raz :) W ciąży natomiast bolały mnie sutki, co normalnie się nie zdarzało.

    Oluchna, to Twój mąż jest taki jak ja - też nigdy nic nie chcę, bo wszystko mam. A jak mi czegoś brakuje to sobie kupuję sama :P
    Ale ogólnie mam małego bzika na punkcie artykułów papierniczych i biurowych i zawsze chciałam mieć wszystkiego jak najwięcej. Niestety wyrosłam już ze szkoły i na nic by mi się to teraz nie przydało ;)

    Uparciuszek - daj znać po wizycie co i jak :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2016, 16:11

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki mam teraz sporo na głowie w najbliższym czasie wszystko nadrobię i podobisuje. Trzymam kciuji i całusy

    zubii lubi tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Cześć kobitki mam teraz sporo na głowie w najbliższym czasie wszystko nadrobię i podobisuje. Trzymam kciuji i całusy

    No właśnie tak zachodzę w głowę od wczoraj gdzie Ty Aguś tak nam uciekłaś. Czekamy niecierpliwie :) Wracaj szybko! :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Mnie też piersi z reguły bolą po bokach a w ciąży byłam tylko raz :) W ciąży natomiast bolały mnie sutki, co normalnie się nie zdarzało.

    Oluchna, to Twój mąż jest taki jak ja - też nigdy nic nie chcę, bo wszystko mam. A jak mi czegoś brakuje to sobie kupuję sama :P
    Ale ogólnie mam małego bzika na punkcie artykułów papierniczych i biurowych i zawsze chciałam mieć wszystkiego jak najwięcej. Niestety wyrosłam już ze szkoły i na nic by mi się to teraz nie przydało ;)

    Uparciuszek - daj znać po wizycie co i jak :)
    Matko! Uwielbiam artykuły papiernicze. Kocham je kupować :) uwielbiam pakować prezenty, robić kartki i długa w tym wszystkim. Cel zakupów to zawsze papiernicze albo empik i stoję tam jak zaczarowana :)
    Aga gdzie cie wsyslo? Aż się martwić zaczęłam o ciebie :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Matko! Uwielbiam artykuły papiernicze. Kocham je kupować :) uwielbiam pakować prezenty, robić kartki i długa w tym wszystkim. Cel zakupów to zawsze papiernicze albo empik i stoję tam jak zaczarowana :)
    Aga gdzie cie wsyslo? Aż się martwić zaczęłam o ciebie :)

    No to witaj Oluchna w klubie :)
    I zawsze lubiłam początek roku szkolnego, bo mogłam się wtedy obkupić w nowe zeszyty, kredki, długopisy, itd.
    Teraz na mazaki muszę zapolować, bo mam wizję na swoją kolorowankę :P kredki to za mało ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ