X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • olis87 Autorytet
    Postów: 264 480

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Po 2 tyg. od poronienia czy od końca krwawienia?? Sorki, że tak dopytuję, ale nurtuje mnie to, bo u mnie wczoraj (w 7 dniu krwawienia) endo miało niby 6 mm i wg gina to dużo.
    Ja chyba się na poniedziałek postaram wbić do lekarza. Tylko najgorzej, że znowu jakiegoś nowego..
    A w suplementy się zaopatrzę :) To akurat nie zaszkodzi :)
    Przepraszam, że dopiero teraz, ale w pracy miałam taki sajgon, że nie miałam już czasu. Byłam 2 tyg od poronienia (w sensie, od tego dnia,(przepraszam za opis) co wyleciały ze mnie skrzepy bo ten dzień uznałam za poronienie, a nie wcześniejsze krwawienie). Był to mój 14dc i endometrium miało ok 7mmm, a w jajnikach już były pęcherzyki owulacyjne, także Pani dr powiedziała, że wszystko super, organizm już wrócił do normy, i gdyby nie TSH i beta ok 8, to moglibyśmy się starać od razu

    3jgx43r86566jdij.png

    Zosia 10.01.2019 <3
    Adaś 20.08.2017 <3
    [*]29. 09.2016
    Niedoczynność tarczycy: Letrox 100
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olis87 wrote:
    Przepraszam, że dopiero teraz, ale w pracy miałam taki sajgon, że nie miałam już czasu. Byłam 2 tyg od poronienia (w sensie, od tego dnia,(przepraszam za opis) co wyleciały ze mnie skrzepy bo ten dzień uznałam za poronienie, a nie wcześniejsze krwawienie). Był to mój 14dc i endometrium miało ok 7mmm, a w jajnikach już były pęcherzyki owulacyjne, także Pani dr powiedziała, że wszystko super, organizm już wrócił do normy, i gdyby nie TSH i beta ok 8, to moglibyśmy się starać od razu

    Hmm, to u mnie 5 dni po tym endo miało 6 mm. I że niby za dużo.
    No nic, może coś tam jeszcze się złuszczy.
    W każdym razie w poniedziałek postaram się wypytać doktorka o wszystko. Zobaczymy co ten mi powie :)
    Wyniki TSH też będę miała w poniedziałek :) A jeśli chodzi o betę to nie wiem kiedy powinnam zrobić.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek daj znać jak tam Twoje endo i pęcherzyki:)

    Ja też muszę się wziąć za prezenty świąteczne, bo zostało mi niewiele czasu. W przyszłym tygodniu histeroskopia, później monitoring i tak cały czas coś się dzieje, a nie wyobrażam sobie robić zakupów na ostatnią chwilę z tym całym tłumem, który będzie w sklepach..

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka ja betę zrobiłam chyba po dwóch tygodniach i była chyba 9 z tego co pamiętam, a po kolejnym tygodniu spadła praktycznie do zera:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    No to witaj Oluchna w klubie :)
    I zawsze lubiłam początek roku szkolnego, bo mogłam się wtedy obkupić w nowe zeszyty, kredki, długopisy, itd.
    Teraz na mazaki muszę zapolować, bo mam wizję na swoją kolorowankę :P kredki to za mało ;)
    O tak. Te emocje przy wybieraniu kredek i piornika z wyposażeniem. Bloki, bibuły... :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • olis87 Autorytet
    Postów: 264 480

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Hmm, to u mnie 5 dni po tym endo miało 6 mm. I że niby za dużo.
    No nic, może coś tam jeszcze się złuszczy.
    W każdym razie w poniedziałek postaram się wypytać doktorka o wszystko. Zobaczymy co ten mi powie :)
    Wyniki TSH też będę miała w poniedziałek :) A jeśli chodzi o betę to nie wiem kiedy powinnam zrobić.
    Kaczorka, mi lekarz powiedział, że mogę spróbować badać betę po 2-3tyg, ale dopiero jeśli po ponad 4 tyg nie spadnie do 1 to zgłosić się jeszcze raz na kontrolę. Także myślę, że nie rób prędzej niż 3 tyg po poronieniu.

    3jgx43r86566jdij.png

    Zosia 10.01.2019 <3
    Adaś 20.08.2017 <3
    [*]29. 09.2016
    Niedoczynność tarczycy: Letrox 100
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Kaczorka ja betę zrobiłam chyba po dwóch tygodniach i była chyba 9 z tego co pamiętam, a po kolejnym tygodniu spadła praktycznie do zera:)

    To poczekam jeszcze trochę z tą betą.
    No i to chyba tak jest, że zajście w kolejną ciążę jest i tak możliwe dopiero jak beta się wyzeruje. Chyba inaczej organizm by do tego nie dopuścił?
    Orientujecie się dziewczyny?

    Ja by musiała kupić prezent chrześniakowi - ma 2,5 roku. I batu, bo ma 15.12. urodziny :P Ten niestety już ma 14 lat :P
    Może jutro wyciągnę męża na wędrówki po sklepach :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Uparciuszek daj znać jak tam Twoje endo i pęcherzyki:)

    Ja też muszę się wziąć za prezenty świąteczne, bo zostało mi niewiele czasu. W przyszłym tygodniu histeroskopia, później monitoring i tak cały czas coś się dzieje, a nie wyobrażam sobie robić zakupów na ostatnią chwilę z tym całym tłumem, który będzie w sklepach..
    10 dzień cyklu , 13 mm jeden pecherzyk, we wtorek idę znów podejrzeć, mi się wydaje że gin nie chce mnie załamywać i tak powiedziała hehe bo najpierw mówiła że nic nie widzi , nie pracują , zobaczymy we wtorek

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Owu moze byc juz po skoku temp , mój gin mi ostatnio mówił, ze przed owu moze juz skoczyć. Takze jak był glut 15dc, to pewnie wtedy była owu :)
    Uff bertha trochę mnie pocieszylas

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    To poczekam jeszcze trochę z tą betą.
    No i to chyba tak jest, że zajście w kolejną ciążę jest i tak możliwe dopiero jak beta się wyzeruje. Chyba inaczej organizm by do tego nie dopuścił?
    Orientujecie się dziewczyny?

    Ja by musiała kupić prezent chrześniakowi - ma 2,5 roku. I batu, bo ma 15.12. urodziny :P Ten niestety już ma 14 lat :P
    Może jutro wyciągnę męża na wędrówki po sklepach :)

    Kaczorka, niekoniecznie, bo ja mniej więcej w tym samym czasie kiedy miałam jeszcze betę na poziomie ok 10 to miałam już potwierdzoną owulację na monitoringu. Oczywiście nie starałam się w ogóle w tym cyklu, ale chyba szansa na ciążę by była:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    10 dzień cyklu , 13 mm jeden pecherzyk, we wtorek idę znów podejrzeć, mi się wydaje że gin nie chce mnie załamywać i tak powiedziała hehe bo najpierw mówiła że nic nie widzi , nie pracują , zobaczymy we wtorek

    a , w którym dniu cyklu masz mniej więcej owulację i ile dni trwają Twoje cykle? Wg mnie to dobry wynik, te 13 mm, biorąc pod uwagę, że pęcherzyki rosną ok 2 mm na dobę i pękają mając ok 21 mm to miałabyś owu za 4 dni, idealnie wręcz bym powiedziała:)

    bertha lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki moje piękne czy któraś z was miała takie uczucie jakby macica się w środku zaciskowa. Takie bezbolesne prawie że, ale wyczuwalne. Jakby mi ją ktoś tak delikatnie ścisnął. Chyba że @ się w ten sposób zapowiada. Myślałam że testy przyjdą dzisiaj, a tu ani widu ani słychu z paczkomatu ;)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Kaczorka, niekoniecznie, bo ja mniej więcej w tym samym czasie kiedy miałam jeszcze betę na poziomie ok 10 to miałam już potwierdzoną owulację na monitoringu. Oczywiście nie starałam się w ogóle w tym cyklu, ale chyba szansa na ciążę by była:)

    Hmm, ciekawe :P
    Zdam się chyba na los w tym miesiącu ;)

    Oluchna, chyba nigdy nie miałam czegoś takiego.. Przynajmniej nie przypominam sobie.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Hmm, ciekawe :P
    Zdam się chyba na los w tym miesiącu ;)

    Oluchna, chyba nigdy nie miałam czegoś takiego.. Przynajmniej nie przypominam sobie.
    Chyba już mam jakieś urojenia :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Chyba już mam jakieś urojenia :)

    Ale jak byś poszła na betę to już byś z pewnością miała jasną sytuację ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2016, 17:57

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś jest jakieś apogeum. Tak źle się jeszcze dawno nie czułam. Pić mi się chce jakbym nie piła do tygodnia a do tego prawie zemdlałam w kuchni. Chyba nie wytrzymam i jutro zrobię rano test.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • mariannna Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki, przepraszam że się wtrącę- ale mam pytanie. Spóźnia mi się okres o jakieś 8-9 dni, ale testy wychodzą negatywnie. Do tej pory okresy regularne. Jutro wybiorę się na badanie krwi, ale nie wiem które robić- HCG czy "B-hCG wolna podjednostka-do analizy FMF". Wydaję mi się że zwykłe HCG, nie to do badań prenatalnych, dobrze myślę? W Vitalabo zrobię i są tam te dwie opcje...

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co wiem to robi się betę a nie zwykłe HCG :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety z jutrzejszego testowania odpadam. Same skrzepy ze mnie lecą. Z dwojga złego wolałam jak mnie zalewało bynajmniej wiedzialam ze wszystko jest ok. Zrobiłam dziś termin do gina i zobaczymy co sie dzieje

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie dzis taki ból dopadł w pracy po 10 że chyba była owulka :/

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ