X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 26 listopada 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Ojj ja po ostatniej wizycie u gina jak przed nosem chodziły kobitki w ciąży to powinnam mieć przynajmniej bliźniaki ;D, jednak mam nadzieję, że ta andrzejkowa noc będzie dla Ciebie magiczna.

    Ja to bardzo bym chciałą mieć bliźniaki :D ale coż...widać los płata figle :P

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 listopada 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Dziewczyny, miałyscie kiedykolwiek plamienia okolowulacyjme? U mnie dziś rano wystąpiło lekkie krwawienie a to dopiero 11 dc i testy owu negatywne

    Karolina, nigdy nie miałam. Jedynie ból owulacyjny.

    Agniechaaa, też mam plan, że nie mogę się ja i nasz seks kojarzyć mężowi tylko z prokreacją, więc korzystając z Black Friday, zrobilam zamowienie na intymna.pl. Będzie się w grudniu działo :)

    Kaczorka, trzymam mocno kciuki, żebys szybko miała to za sobą. Tempka może być dziś podwyższona po alkoholu, u mnie po więcej niż 1 drinku/1 lampce wina wieczorem, zawsze jest wyższa następnego dnia.

    Uparciuszek trzymam kciuki za Twoje testowanie!

    Miłego weekendu Wam życzę!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 26 listopada 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hoo :) Ja dzisiaj niestety pakowanie i przeprowadzka (chociaż częściowa). Przeprowadzamy się z M z jednego wynajmowanego mieszkania do drugiego. Do własnego przeprowadzka dopiero pod koniec 2017 :( Mam nadzieję, że już z bąbelkiem :)
    Wieczorem, jak nie padniemy to idziemy na imprezkę do znajomych, nie będę sobie również niczego żałowała :)

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 26 listopada 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina ja wczoraj miałam po raz pierwszy plamienie chyba owulacyjne, sama nie wiem co o tym myśleć...duży bol i sluz podbarwiony krwią..

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 26 listopada 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia nie zazdroszczę i trzymam kciuki za szybką przeprowadzkę;)

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • ma_rtha Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 26 listopada 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny znowu proszę was o rade to nasz 2cs @ powinna przyjść w poniedziałek dziś w nocy bol brzucha od rana nudności zawroty głowy i zgaga czuje się jak bym była po bardzo mocno zakrapianej imprezie teraz delikatne plamienie brunatne na papierze. Nigdy @ nie przychodziła wcześniej a gdy miała przyjść tego samego dnia bol brzucha który przechodził tylko i wyłącznie po ketonalu dziś nic żadnego bólu. Wczoraj to rozpieranie brzucha minęło samo gdy się położyłam dodatkowo na majtkach zaobserwowałam duuuzo białej wydzielony zaczynam się martwić a jest weekend wiec do żadnego lekarza raczej od zaraz się niestety nie dostane :(

    ma_rtha
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 26 listopada 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta a robiłaś test ciazowy?

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • ma_rtha Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 26 listopada 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłam wcześniej nie chciałam się zawieść przed czasem @ miała przyjść w poniedziałek wiec bardzo się przed tym broniłam .

    ma_rtha
  • Kakariki Przyjaciółka
    Postów: 96 93

    Wysłany: 26 listopada 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 doktorowa na ostatniej wizycie powiedziała żebym przestała mierzyć temperaturę więc poszłam za jej radą co by się niepotrzebnie nie spinać. Przeszłam kilka cykli bezowulacyjnych i wtedy nic nie czułam tak jak teraz. Ostatni cykl na gonadotropinach z pięknym pęcherzykiem + ovitrelle na pewno był z owulacją bo i skok temperatury książkowy i piersi odczuwałam. Także chyba jednak coś tym razem nie poszło. Widzę z resztą że też zastrzyk miałaś we wtorek no to jedziemy na tym samym wózku, że się tak wyrażę ;)

    Agniechaaaa no kochana obyś miała rację ;)

    A Wszystkim imprezowiczką, życzę dziś udanej zabawy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2016, 13:41

    tb73qps6lg98j7jv.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 26 listopada 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam plamienia na poczatku ciazy i myślałam, że @ się rozkręca, niestety u mnie nie wyniknęło z tego nic dobrego. wiem jednak, że krwawienie w pierwszych tygodniach się zdarza i to często, także zrób test;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 26 listopada 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma_rtha wrote:
    Dziewczyny znowu proszę was o rade to nasz 2cs @ powinna przyjść w poniedziałek dziś w nocy bol brzucha od rana nudności zawroty głowy i zgaga czuje się jak bym była po bardzo mocno zakrapianej imprezie teraz delikatne plamienie brunatne na papierze. Nigdy @ nie przychodziła wcześniej a gdy miała przyjść tego samego dnia bol brzucha który przechodził tylko i wyłącznie po ketonalu dziś nic żadnego bólu. Wczoraj to rozpieranie brzucha minęło samo gdy się położyłam dodatkowo na majtkach zaobserwowałam duuuzo białej wydzielony zaczynam się martwić a jest weekend wiec do żadnego lekarza raczej od zaraz się niestety nie dostane :(
    ja bym zrobiła jutro rano test ciążowy i najszybciej bete z krwii :)

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • ma_rtha Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 26 listopada 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie to jakaś anomalia bo piersi nadal bolą los się bawi ze mną w chowanego plamienie było jednorazowe na papierze teraz wciąż chodzę do toalety i ani śladu

    ma_rtha
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 26 listopada 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dla mnie to objawy zagnieżdżania :)

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • ma_rtha Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 26 listopada 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię rano test a do tego czasu chyba oszaleje i zamknę się w łazience

    ma_rtha
  • ma_rtha Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 26 listopada 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście jeżeli @ się nie rozkręci a czuje ze niestety tak będzie ;(

    ma_rtha
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas start :p jestem po pracy szybki porządek, relaksujący prysznic i zaczynamy się odpicowywac :D

    summer86 lubi tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 26 listopada 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaa szalej:) Bawcie się dobrze!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2016, 14:10

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • ma_rtha Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 26 listopada 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    jak dla mnie to objawy zagnieżdżania :)
    Może wystąpić 12 dpo?

    ma_rtha
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 26 listopada 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma_rtha wrote:
    Pewnie to jakaś anomalia bo piersi nadal bolą los się bawi ze mną w chowanego plamienie było jednorazowe na papierze teraz wciąż chodzę do toalety i ani śladu

    Marta, nie mogę niestety zobaczyć Twojego wykresu, a który to dc? Może to być plamienie implantacyjne, najczęściej jest pomiędzy 6-12 dpo. Zrób jutro rano test ciążowy i leć w pon. na betę. Powodzenia!

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • ma_rtha Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 26 listopada 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    28 powinna być @ zawsze regularna cykle 30 dniowe

    ma_rtha
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ