X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 26 listopada 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny80 wrote:
    A Ja nawet nie wiem czy owulacja była..No ale nic,czekam...

    OF widzę, że zaznaczył Ci ovu i temp by na to wskazywała. Czemu masz wątpliwości?

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 26 listopada 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze brak oznak płodności. Przeważnie zaczyna się od odejścia czopu sluzowego, chociaż w tym cyklu to ja mało co zauważam... Ale nie nastawiam się, może jak się szybko uda poodkrecac zawirowania w papierach to z tej radości zaskoczy:-P

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 26 listopada 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Przenoszę się na grudzień, wczoraj przyszła @... Będę testować koło 27 grudnia, więc jeszcze mnóstwo czasu :(

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 27 listopada 2016, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki a czy ktos na moim widzi owke, bo ja juz nie wiem ;(

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 27 listopada 2016, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha musisz udostępnić wykres żebyśmy mogły zobaczyć..

    mycha91 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 27 listopada 2016, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha, wg mnie 22.11 miałaś owulke

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 27 listopada 2016, 02:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    mycha musisz udostępnić wykres żebyśmy mogły zobaczyć..


    Ej no tej! A w podpisie nie widac? Jak to inaczej udostępnić?


    bertha, no mi sie tez tak wydaje, spadek byl, owu wyszlo pozytywne, ale jakas taka zdezorientowana jestem w tym miesiącu. Chyba za duzo impulsów z zewnatrz (ginekolog, testy owu, tempka), a za malo wsluchania sie w sama siebie.
    Maż obstawia wtorek-sroda, bo jak to on mówi " wtedy mialas najwiekszy wabik" :D

    Jak testowanie na mikolajki nie przyniesie efektu to w nastepnym cyklu musze zluzowac i wrocic tylko do objawowo-termicznej, bez testow bo oszalec zdaze zanim zajde. A mowia ze od przybytku glowa noe boli xD

    bertha lubi tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 27 listopada 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha widzę, ja też myślę, że owu była u Ciebie w dniu tego spadku. nie martw się, że of nie zaznaczył owulacji, u mnie też dziś temperatura w górę, spadek był 3 dni temu i póki co of nie wyznaczył dnia owulacji,.chociaż wydaje mi się, że miałam... pozostaje tylko czekać i modlić się o 2 kreski, to bedzie najlepsze potwierdzenie owu ;)

    mycha91 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 27 listopada 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura spadła, cycki bolą jak przed okresem. Może jajo w końcu ruszy?
    Czekam na to jak Wy na 2 kreski na teście :p

    A jak tam u Was dzisiaj?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2016, 10:01

    mycha91 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 27 listopada 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Temperatura spadła, cycki bolą jak przed okresem. Może jajo w końcu ruszy?
    Czekam na to jak Wy na 2 kreski na teście :p

    A jak tam u Was dzisiaj?

    Trzymam kciuki żeby już było po wszystkim i byś mogła ponownie zacząć.

    U mnie dziś stabilnie. Temperatura 37,0 - niby wzrosła o te 0,01 ale to w granicach błędu statystycznego :).. czy po implantacji temperatura idzie jeszcze wyżej czy nie ma żadnej różnicy na wykresie i nie da się tego ustalić? Ja się czuję troszkę inaczej w tym cyklu, jak w zeszłym twierdziłam że mam zero objawów tak w tym zaczęły mnie boleć piersi dosyć szybko i są takie wrażliwsze, ale to nie jest na tym poziomie jak opisują, że sprawa nawet ból. Poza tym wczoraj bardzo dużo białego mleczno-kremowego śluzu. Dziś już mniej. Nie wiem czy się w tym doszukiwać czy nie.

    Wyniki badań przeprowadzonych wyszły prawidłowe. Z tym tsh lekarz mi wyśle receptę więc od razu będę brać i jak zobaczę tylko dwie kreski to zrobię jeszcze raz to tsh.

    mycha91 lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 27 listopada 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnoe cycki bola wieczorami a rano nie wiec bojkotuje je jako objaw czegokolwiek xD
    Mnie dzisiaj czeka standardowy powrót od taty z Poznania do siebie. 120 km do zrobienia. A roboty mam tyle ze jak wroce to chyba sie zakopie. Nie wspominajac jaki syf mam w chacie xD
    Ape za to wczoraj spotkalam sie kumpela na mieście i pierwszy raz od kwietnia bylam na starym rynku xD
    A no i przekonalam sie ze nawet jedno male bezalko podwoduje u mnie czestosik xD

    A jakie wy macie plany?

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 27 listopada 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Mycha widzę, ja też myślę, że owu była u Ciebie w dniu tego spadku. nie martw się, że of nie zaznaczył owulacji, u mnie też dziś temperatura w górę, spadek był 3 dni temu i póki co of nie wyznaczył dnia owulacji,.chociaż wydaje mi się, że miałam... pozostaje tylko czekać i modlić się o 2 kreski, to bedzie najlepsze potwierdzenie owu ;)

    OF chyba zaznacza dopiero jak po spadku wychodzimy ponad najwyższą, którą miałyśmy przed spadkiem, a że ty miałaś tam o 0,01 więcej jednego dnia to może dlatego OF taki bezwzględny :)

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 27 listopada 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Mnoe cycki bola wieczorami a rano nie wiec bojkotuje je jako objaw czegokolwiek xD
    Mnie dzisiaj czeka standardowy powrót od taty z Poznania do siebie. 120 km do zrobienia. A roboty mam tyle ze jak wroce to chyba sie zakopie. Nie wspominajac jaki syf mam w chacie xD
    Ape za to wczoraj spotkalam sie kumpela na mieście i pierwszy raz od kwietnia bylam na starym rynku xD
    A no i przekonalam sie ze nawet jedno male bezalko podwoduje u mnie czestosik xD

    A jakie wy macie plany?

    U mnie również bałagan koszmarny. Nie było w tygodniu zupełnie kiedy sprzątnąć więc muszę coś dziś ogarnąć bo za chwilę ten bałagan opanuje mój dom. Szkoda, że nie sprząta się tak szybko jak bałagani :D

    Fajnie mycha, że się wyluzowałaś. To chyba nam wszystkim jest teraz potrzebne. 120 km to jeszcze nie najgorzej :) szybko zleci. Chociaż ja bardzo lubię jeździć więc cieszę się na takie trasy. Kiepsko jest powyżej 500 ;/ wtedy to się nudzi strasznie, jeszcze szczególnie jak się jedzie w pojedynkę autostradą.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 27 listopada 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    OF chyba zaznacza dopiero jak po spadku wychodzimy ponad najwyższą, którą miałyśmy przed spadkiem, a że ty miałaś tam o 0,01 więcej jednego dnia to może dlatego OF taki bezwzględny :)

    Czyli gdyby nie to ze dzisiaj i wczoraj zaspalam na mierzenie to pewnie by mi juz wyznaczyl :)
    Dzieki uspokoilyscie mnie !

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 27 listopada 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    OF chyba zaznacza dopiero jak po spadku wychodzimy ponad najwyższą, którą miałyśmy przed spadkiem, a że ty miałaś tam o 0,01 więcej jednego dnia to może dlatego OF taki bezwzględny :)

    A może by też tak myślałam, nawet w celu sprawdzenia obniżyłam tamtą temperaturę a potem nawet kazałam ją ignorować, a of nadal nie zareagowało... no nic, może jak przez 3 dni utrzyma się na wyższym poziomie (oby :) ) to wtedy coś drgnie... ale powiem Wam, że boję się patrzeć na termometr codziennie, wręcz błagalnie na niego patrzę :) Ale chyba czuję, że owu była, bo jajnik mnie troszkę kłuje (delikatnie), co najczęściej u mnie świadczy o pracującym ciałku żółtym. Okres dni płodnych wykorzystałam w 150%, więc liczę jednak na cud, że pokonam polipa i zafasolkuję w tym cyklu. Staram się też przygotować na ewentualność, że się nie uda, żeby nie mieć Świąt pod psem... najwyżej będzie noworoczny prezent:) Póki co objawów brak, chociaż miałam dzisiaj głupie sny, a wierzcie lub nie, miałam je od samego początku w pierwszej ciąży i teraz w tej pozamacicznej... może to znak:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 27 listopada 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Temperatura spadła, cycki bolą jak przed okresem. Może jajo w końcu ruszy?
    Czekam na to jak Wy na 2 kreski na teście :p

    A jak tam u Was dzisiaj?

    Kaczorka to super, trzymam za Ciebie kciuki, żeby jak najszybciej się rozwiązało :) Jak temp poleciała to pewnie lada chwila dostaniesz @ i będziesz mogła zacząć świąteczne starania:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 27 listopada 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri widze ze my nawet testowac bedziemy w podobnym czasie.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po imprezie, wróciliśmy do domu o 6.20. A mój M ma takiego kaca ze szok i dobrze mu tak bo lekko przesadził wczoraj z kolegami. Ja wypiłam 2piwka, chociaż powiedzieć ze je wypiłam to za duzo, Wemeczylam je bo tak mi po mój było nie dobrze, ze potem juznodpuscilam alko... a najgorsze ze po dłuższych tańcach i chulancach brzuch pobolewal :/

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 27 listopada 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, może to jakiś znak??? :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 27 listopada 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą, to zazdroszczę tak fajnej imprezy, dobrze czasami tak zluzować :) Dobrze, że sobie pohulaliście lub, że po prostu M. pohulał, jak się obudzi to będzie miły przynajmniej , hihi:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ