X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri dokladnie chce zeby zobaczyl we mnie seksowną żonke a nie żonke z którą aktualnie robimy pitomka hihihi :D

    Nieraz wydaje mi się, że ludzie nue mają za grosz empati :/ ja rozumiem radość ale jedt mnustwo innych osób którym można opowiadać o swoich dzieciaczkach...

  • ma_rtha Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 26 listopada 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bawcie się dobrze dziewczyny :) mnie wczoraj z imprezy 'przedandrzejkowej' przygnał do domu bol brzucha o 2 w nocy po powrocie miałam straszna ochotę na ciacha oczywiście podjadlam dziś nudności z rana wyjątkowo strasznie meczy w tym miesiącu @ byle do poniedziałku :(

    ma_rtha
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 26 listopada 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, niech zobaczy:) co się napatrzy to jego, bo już niedługo będzie Cię oglądał z wielkim brzuchem i będzie sznurówki wiązał, hihi:) Chociaż osobiście uważam, że kobiety w ciąży są bardzo seksowne.

    Jeśli chodzi o brak empatii, taktu lub jakiegoś wyczucia, to niestety ostatnio doświadczam tego dosyć często bo niefortunnie kilka osób z mojego bliskiego otoczenia jest w ciąży i temat właściwie cały czas się przewija..:/

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 26 listopada 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi of nie wyznaczył ciągle owki, aleeee.... ból piersi przeszedł i tym samym kompletnie przestałam rozumieć swoje ciało.
    Z wróżb andrzejkowych to mogłam sobie z krwi powróżyć, bo sobie palec ciachnęłam jak głupia jakaś.
    Mój chłop na szkoleniu, więc andrzejki spędzam z tata :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2016, 10:59

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    dokładnie, niech zobaczy:) co się napatrzy to jego, bo już niedługo będzie Cię oglądał z wielkim brzuchem i będzie sznurówki wiązał, hihi:) Chociaż osobiście uważam, że kobiety w ciąży są bardzo seksowne.

    Jeśli chodzi o brak empatii, taktu lub jakiegoś wyczucia, to niestety ostatnio doświadczam tego dosyć często bo niefortunnie kilka osób z mojego bliskiego otoczenia jest w ciąży i temat właściwie cały czas się przewija..:/



    Ja uwazam, ze zadbana kobieta w ciazy to i szczesliwy maz :) bo jak widze niektore dziewczyny (oczywiscie kazdy ma swoj styl i swoje zdanie, to tylko moja opinia) to poprostu zero ze sobą robią, a uwazam, ze dbac trzeba o siebie niezalerznie czy ma sie brzuszek czy nie.

    U mnie tez sie znajdzie kilku "milusich" ale idac za radami dziewczyn mam to jyz gleboko w d :D i dobrze mi z tym!

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 26 listopada 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też jestem takiego zdania, nawet w ciąży można wyglądać jak milion dolarów:)
    Też już trochę zaczęłam teraz odpuszczać, ale na początku strasznie przykre to dla mnie było... zastanawiam się czy jest taka opcja, że nie pękł mi pęcherzyk po ovitrelle, skoro temp. dalej nie idzie w górę, a zastrzyk był we wtorek. Kłucie jajnika już ustąpiło i śluz też chyba zniknął (w ogóle był taki nijaki w tym cyklu) nie wiem..

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri zobacz na moj wykres i sie nie stresuj :D mi tak naprawde dopiero dzis temp ladnie podskoczyla :)

    suri2016 lubi tę wiadomość

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 26 listopada 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja jestem zwolenniczką dbania o siebie w każdym etapie ciąży. Kiedyś w tramwaju widziałam taką śliczną kobietę w ciąży. Bardzo zadbana i bardzo ładna, delikatnie umalowana i aż promieniała. Obiecałam sobie wtedy, że jak już kiedyś będę w ciąży (to było ok 6 lat temu więc ten moment wydawał mi się niesamowicie odległy), to będę właśnie zadbana tak jak ona. Bez przesadnego makijażu, subtelnie i elegancko a do tego niesamowicie kobieco. Do dziś mam w pamięci tą kobietę :)

    Moje andrzejki to myślę, że będą w domu, bo nie ukrywam że jestem niesamowicie zmęczona. Na obiad skoczę do rodziców a później chyba odpocznę bo ledwie trzymam się na nogach. Ostatnio ciągle maraton a i praca daje mi w kość. Chętnie bym już ją zmieniła, a nie ma to teraz żadnego sensu. Trzeba mieć bobasa a później można coś myśleć ;)

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze by ja tez opiecalam ze bede o siebie dbac nie ma innej opcji :) zreszta nie wyobrazam sobie innej opcji cale zycie jestem zadbana (i skromna hihihi) i nie wyobrazam sobie zeby to sie zmienilo

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 26 listopada 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Suri zobacz na moj wykres i sie nie stresuj :D mi tak naprawde dopiero dzis temp ladnie podskoczyla :)

    Aga masz rację... a obiecałam sobie, że w tym miesiącu nie będę schizować i podejdę na spokojnie do tematu, widzę jednak, że rezerwa mojego spokoju kończy się z każdym pomiarem temp..My to kobiety niestety lekko nie mamy..:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 26 listopada 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak nie zapomnę testy kupić to jutro rano testuje , trzymajcie kciuki ! A może jednak była owulka

    11 cykl starań
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 26 listopada 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A moze by ja tez opiecalam ze bede o siebie dbac nie ma innej opcji :) zreszta nie wyobrazam sobie innej opcji cale zycie jestem zadbana (i skromna hihihi) i nie wyobrazam sobie zeby to sie zmienilo

    Ja również staram się o siebie każdego dnia dbać, chhociaż powiem Wam szczerze, że ostatnio mam takie problemy z cerą (nigdy nie miałam żadnych, nawet w okresie dojrzewania jedna dwie krosty), że nie mogę sobie z tym poradzić. Okropna ilość zaskórników i wizyty już u kosmetyczki nie zdają egzaminu, a dermatolog też tylko punktową maść przepisała kiedy ja mam wrażenie, że to problem z całą cerą jest.

    Strasznie przejmuję się tym czy będę w ciąży. Na samą myśl że miałoby się nie udać aż mnie ciarki przechodzą, a natomiast kiedy patrzę na swój wykres i czas, który upłynął od ostatniego przytulania do owulacji to mam taką myśl, że szanse są znikome :(.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 26 listopada 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Aga masz rację... a obiecałam sobie, że w tym miesiącu nie będę schizować i podejdę na spokojnie do tematu, widzę jednak, że rezerwa mojego spokoju kończy się z każdym pomiarem temp..My to kobiety niestety lekko nie mamy..:)

    To fakt, że lekko nie jest. U mnie też codziennie tylko modlitewne patrzenie na termometr. Paradoks chce, że modlę się by mi on pokazał jakieś wyższe temperatury niż zwykle, pomimo tego, że wiem, że to o niczym nie świadczy. Dziwną jest nasza psychika ;/ Rozsądek sobie a emocje sobie u mnie.. Faceci chyba tak nie mają.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 listopada 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie będziecie w ciąży :) i będziecie piękne :)

    Heh, a temperaturę mogę komuś oddać. Ja czekam aż mi spadnie. A ta cholera jak na złość jest jeszcze wyższa niż na początku ciąży :/

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze by mi tez cos caly czas wyskakuje i dlatego dziekuje za sztuke makijazu:D

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 26 listopada 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, miałyscie kiedykolwiek plamienia okolowulacyjme? U mnie dziś rano wystąpiło lekkie krwawienie a to dopiero 11 dc i testy owu negatywne

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina niestety nie pomoge :( nigdy nie mialam

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 26 listopada 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Dziewczyny, miałyscie kiedykolwiek plamienia okolowulacyjme? U mnie dziś rano wystąpiło lekkie krwawienie a to dopiero 11 dc i testy owu negatywne

    I ja nigdy plamień nie miałam. Teraz wznoszę modły o implementacyjne, ale znając moje szczęście to takiego nie będzie :/ Nawet białe gatki ubieram by nic nie umknęło mojej uwadze :P

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 26 listopada 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    I ja nigdy plamień nie miałam. Teraz wznoszę modły o implementacyjne, ale znając moje szczęście to takiego nie będzie :/ Nawet białe gatki ubieram by nic nie umknęło mojej uwadze :P


    Trzymam mocno kciuki :)

    do mnie dzisiaj na impreze andrzejowkową przychodzi 1 kolezanka w 8 miesiacu ciąży, a druga w 7 tyg, ciązy :) musze sie na nie napatrzeć, może i u mnie coś zaskoczy, w koncu dziś magiczna noc Andrzejowa :D obym wywróżyłą sobie bobasa :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2016, 11:54

    A może by... lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 26 listopada 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Trzymam mocno kciuki :)

    do mnie dzisiaj na impreze andrzejowkową przychodzi 1 kolezanka w 8 miesiacu ciąży, a druga w 7 tyg, ciązy :) musze sie na nie napatrzeć, może i u mnie coś zaskoczy, w koncu dziś magiczna noc Andrzejowa :D obym wywróżyłą sobie bobasa :P

    Ojj ja po ostatniej wizycie u gina jak przed nosem chodziły kobitki w ciąży to powinnam mieć przynajmniej bliźniaki ;D, jednak mam nadzieję, że ta andrzejkowa noc będzie dla Ciebie magiczna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2016, 12:00

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ