X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki dzis Andrzejki :) jakieś plany?? My idziemy do zajazdu z grupą 12osob :) będziemy szaleć dj i orkiestra :) kiecka wybrana, a jedyna schiza to taka, ze ubieram płaskie butki nie bede ryzykować potknięcia czy upatku :) a tak to szalejemy bez mysli ze moze tam jakiś fasol sie czai :D

    Temp dzis znacznie w gore wiec i of nareszcie wyznaczyło owulke :) niby na środę wiec spoko po we wtorek wieczor było jeszcze serduszkowanie :)

    summer86, A może by..., mycha91, Ewcia88 lubią tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 26 listopada 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Aga, gratuluję odbicia temp, teraz menda się na mnie przerzucila, bo u mnie temp znowu w dół...;)
    baw się dzisiaj dobrze i nie żałuj sobie niczego!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2016, 07:57

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 26 listopada 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak sobie myślę, że mimo wszystko jest chyba i tak szansa że owu była u Ciebie wcześniej skoro pregnyl brałaś w Nd rano?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2016, 07:59

    summer86 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 listopada 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, super że owulka była :) bawcie się dziś dobrze!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    tak sobie myślę, że mimo wszystko jest chyba i tak szansa że owu była u Ciebie wcześniej skoro pregnyl brałaś w Nd rano?


    Ja przeczowam ze byla po 24h czyli w pon rano :p ale program ma swoje statysyki :)

    Bedziemy sie bawic jak szaleni juz dawnonnie bylismy na imprezie. A sylwester szykuje sie w lozku wiec bedziemy teraz szalec jak dzicy :D

  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 26 listopada 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa bardzo dobre podejście! Ja dziś idę na imprezę urodzinową ale tańców raczej nie bedzie więc szkoda;)

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 listopada 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To udanej zabawy tym, które dziś będą imprezować :)

    Mi dziś znów jakiś dołek się przyplątał i nie mam na nic ochoty. Aaaa!!! Muszę przestawić się na pozytywne myślenie i działanie. Bo zwariuję..

    TSH też idę sprawdzić. Wydaje mi się, że mogłabym mieć niższe. Ale tak jak piszecie - dla większości lekarzy wszystko jest ok skoro wynik mieści się w normie. I jak z tym walczyć?

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 26 listopada 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha, świetnie że tempka odbiła wreszcie. Miło popatrzeć teraz na Twój wykres :). U mnie dziś nieznaczny wzrost bo z 36,94 na 36,99 - 37,06 (zrobiłam dwa pomiary i nie wiem który jest prawdziwy - wpisałam niższy). Osobiście czuję się rozpalona trochę i jak się już obudziłam to doszłam do przekonania, że temperatura będzie wysoko. Oby tak się trzymała jeszcze kilka tygodni, a nie jak znam życie koło przyszłego piątku popikuje w dół :(

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 26 listopada 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj tez mamy imprezę andrzejowa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2016, 09:28

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    My dzisiaj tez mamy imprezę andrzejowa

    Czyli noc szaleństwa się szykuje :D

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 26 listopada 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga no właśnie ja też chyba czułam owulację wczoraj rano, a niestety temperatura nie poszła jeszcze w górę, wręcz jest niższa niż wczoraj rano. Ale z tego co czytałam, to nawet 2 dni po owulacji może chyba pójść w górę? No nie wiem, nie wywróżymy niestety:):) najlepszym potwierdzeniem owulacji będą piękne 2 czerwone krechy na teście!:)

    U nas też dzisiaj kilkoro gości, ale powiem Wam, że po ponad tygodniowym systematycznym piciu wina, chyba dzisiaj nie dam rady już wlać w siebie dużej ilości:):) Pozostanę chyba przy 2-3 kieliszkach:) W Warszawie piękna pogoda, świeci słoneczko, przesyłam Wam go trochę na dobry początek dnia.

    Kaczorek a jak u Ciebie, ruszyło się coś może? Ja na Twoim miejscu spróbowałabym chyba pójść jeszcze do innego lekarza i jednak udać się do szpitala, wiem, że to ciężkie, ale miałabyś to szybciej za sobą..

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Aga no właśnie ja też chyba czułam owulację wczoraj rano, a niestety temperatura nie poszła jeszcze w górę, wręcz jest niższa niż wczoraj rano. Ale z tego co czytałam, to nawet 2 dni po owulacji może chyba pójść w górę? No nie wiem, nie wywróżymy niestety:):) najlepszym potwierdzeniem owulacji będą piękne 2 czerwone krechy na teście!:)

    U nas też dzisiaj kilkoro gości, ale powiem Wam, że po ponad tygodniowym systematycznym piciu wina, chyba dzisiaj nie dam rady już wlać w siebie dużej ilości:):) Pozostanę chyba przy 2-3 kieliszkach:) W Warszawie piękna pogoda, świeci słoneczko, przesyłam Wam go trochę na dobry początek dnia.

    Kaczorek a jak u Ciebie, ruszyło się coś może? Ja na Twoim miejscu spróbowałabym chyba pójść jeszcze do innego lekarza i jednak udać się do szpitala, wiem, że to ciężkie, ale miałabyś to szybciej za sobą..


    Chetnie przygarne chociaz promyczek :) w krakowie szaro, buro i mgliście a ja niestety w pracy jeszcze jakies 2h...

  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 26 listopada 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś już mialam impreze w nocy. Mały mi zachorowal i pół nocy dal popalić cos czuje ze to sie skonczy na pogotowiu. A ja dla odmiany silny ból podbrzusza a okres dopiero za jakies 10dni. My kobiety to jednak mamy przechlapane. Miłej soboty dziewczyny

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 26 listopada 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga dasz radę, zawsze każda zajmująca czynność skraca czas do tesowania;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kakariki Przyjaciółka
    Postów: 96 93

    Wysłany: 26 listopada 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh a u mnie chyba cykl bez owulacji jednak się szykuje. We wtorek miałam zastrzyk z ovitrell i oststnio owulka po 3 dniach (za każdym razem przy owulacji i po piekły mnie sutki) a teraz cisza. Totalnie nic. Od jutra duphaston...Chyba bez szans w tym miesiącu na cud :(

    tb73qps6lg98j7jv.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 26 listopada 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakariki a jak Twoja temp? Ja właśnie też we wtorek miałam zastrzyk z ovitrelle i wczoraj nawet chyba czułam, że mam owu, ale temp dzisiaj spadła... więc sama nie wiem. To mój pierwszy cykl z ovitrelle i jeszcze nie ogarniam..

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri racja :D aczkolwiek wolała by, się ogarniać na wieczór chce się całkowicie odpicować, żeby M oczy wyszły :D

    Kakariki kazdy cykl jest inny nie ma co porownywac :p

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 listopada 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic się nie ruszyło. Poczekam jeszcze do następnej wizyty. Chyba wolałabym nie iść do szpitala.
    Jak byłam rok temu na laparoskopii to leżałam na sali z kobietami z rakiem macicy i to dopiero było tak dołujące. Nie chciałabym znów tak wylądować. Albo jeszcze gorzej - na jednej sali z kobietami w ciąży.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 26 listopada 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuu, no to super:):) jestem za! Trzeba dbać o takie rzeczy, szczególnie w okresie kiedy się stara o dziecko, żeby nadal była ta namiętność:) Zrób się na bóstwo :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 26 listopada 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka trzymam kciuki żeby jednak samo się wcześniej ruszyło...Wiem o czym piszesz, jak ja ostatnio leżałam z ciążą pozamaciczną to ze mną na sali była świeża mama bliźniaków i cały czas coś o nich opowiadała. Rozumiem, że się cieszyła, ale nie ułatwiało mi to całej sprawy...

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ