X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 27 listopada 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z wami po weekendzie ;) dziewczyny, nie ma co się spinać.
    Wiem łatwo się mówi, ale ten weekend jakoś mnie tak zmotywował. I mój nawet grzeczny był, co się rzadko zdarza w takie imprezowe weekendy ;) I tak sobie myślę, że niektórzy to faktycznie mają gorzej niż my.
    Suri -polip do usunięcia, niech się nawet nie pokazuje w najbliższym czasie, bo jak go trzasnę osobiście, to się wykręci.
    Mi wykres w ogóle zaszalał. Myślałam, że jestem przed owu, a tu wyskoczyło że już po. Nosz nie wyczujesz... :)
    Kaczorka, ty to mega dzielna dziewczyna jesteś :* podziwiam <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2016, 23:18

    Flowwer, suri2016 lubią tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki. Jest poniedziałek, NIESTETY! :( jestem taka zmęczona, ze nie wiem jak przeżyje dzien dzisiejszy. Plan: jechać do pracy, ogarnac wszystko jak najszybciej, wrócić i isc SPAC.... nie dość, po Luteinie spac chce mi sie bardziej, duzo bardziej niż normalnie to po takim weekendzie jest jeszcze gorzej..

    A jak tam u Was? Życzę miłego dnia i cieplejszego w Krk przyjemniej na moim osiedlu jest biało :p

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 28 listopada 2016, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, podzielam niechęć do poniedziałku, nie wiem jak dziś przetrwać ten dzień.. mega mi się spać chce. Jestem już chyba w trybie zimowym :-P Najchętniej leżałabym całymi dniami pod kocykiem, z herbatą i książką.
    U nas biało nie jest, ale temperatura lekko na minusie. Po dotarciu do pracy od razu ciepła herbata.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 28 listopada 2016, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wczoraj ponoć coś padało, ale za oknem jest teraz tak ciemno, że nic nie widać :p

    Heh, śniło mi się, że zdałam sobie sprawę z tego, że jestem nieogarnięta i że muszę coś z sobą zrobić. Takie realne to było. Chyba muszę się wziąć za siebie.

    Nie szukajcie dziewczyny objawów na siłę. Jak zajdziecie w ciążę to zdążycie się o tym dowiedzieć. A przy tych wszystkich ciążach biochemicznych, które mają dość często miejsce, to szkoda byłoby się nakręcić, żeby zaraz przeżyć rozczarowanie.
    Zwłaszcza, że później to siedzi w głowie niestety.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 28 listopada 2016, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Moja sinusoida emocji jest teraz w najniższej fazie. Dziś mój narzeczony kończy 30 lat. Kilka miesięcy temu zapytałam się, co by chciał dostać/zrobić fajnego w tę okrągłą rocznicę? Odpowiedział mi, że najbardziej marzy, by dostać pozytywny test ciążowy.
    Czuję się bardzo zdołowana, że nie mogę spełnić jego życzenia. Oczywiście, przygotowałam inną niespodziankę, ale to nie będzie spełnienie jego marzeń.

    Wiem, że prawdopodobnie jutro już mi ten smutek minie i będzie normalnie, ale trzeba dziś udawać szczęśliwą, aby nie popsuć innym humoru, w wyjątkowy dzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2016, 06:49

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 28 listopada 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie płacz w liście
    nie pisz, że los ciebie kopnął
    nie ma na Ziemi sytuacji bez wyjścia
    kiedy Bóg drzwi zamyka...to otwiera okno
    odetchnij popatrz
    spadają z obłoków
    małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia
    a od zwykłych rzeczy naucz się spokoju
    i zapomnij że jesteś gdy mówisz że kochasz.

    Taki wiersz ks. Twardowskiego na dzisiaj :) piękny i chyba będzie odpowiedni dla każdej z nas :)

    Dziewczynki - głowa do góry :) coś mnie pozytywna myśl naszła. I mam takie wewnętrzne przeczucie, że jak już się u mnie sytuacja "wykluje" to szybko będzie pozytywny finał ;) jakoś tak w kościach to czuję :p

    Oluchna lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 28 listopada 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny w ten ponury poniedziałek..ja też jestem strasznie zmęczona po weekendzie i najchętniej zostałabym cały dzień w łóżku. Dzisiaj temperatura poszła jeszcze bardziej w górę, ale of dalej nie widzi owulacji. Próbowałam nawet trochę pokombinować i zignorować niektóre temp, albo zmienić godzinę mierzenia w tych, które system sam zignorował, ale niestety, of jest niewzruszony :) Jeszcze 8 dni do testowania, dobrze, że ten tydzień mam bardzo pracowity i wypełniony po brzegi to jakoś minie.

    Kaczorka cieszę się bardzo, że masz takie pozytywne nastawienie i nie mam wątpliwości co do zielonego finału :) Najważniejsze, że jesteś płodna, czego masz potwierdzenie. Po prostu tak się zdarza czasami. Mi też lekarz właśnie to powiedział:" płodna Pani jest jak widać, a to, że jajo zagnieździło się gdzie nie trzeba, to już inna sprawa, pech.."

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 28 listopada 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry wszystkim :) Ja już w pracy.
    Dzisiaj śniło mi się, że mamy dzidziusia. Takiego maleńkiego, że mieścił się w dwóch dłoniach. Nie chciał jeść jak karmiłam go piersią, źle zasysał :). Wiele razy już miałam takie sny, ale z racji starań ten był wyjątkowy.
    ehh...Za 5 dni testowanie. Objawów brak.

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 28 listopada 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Witajcie dziewczyny w ten ponury poniedziałek..ja też jestem strasznie zmęczona po weekendzie i najchętniej zostałabym cały dzień w łóżku. Dzisiaj temperatura poszła jeszcze bardziej w górę, ale of dalej nie widzi owulacji. Próbowałam nawet trochę pokombinować i zignorować niektóre temp, albo zmienić godzinę mierzenia w tych, które system sam zignorował, ale niestety, of jest niewzruszony :) Jeszcze 8 dni do testowania, dobrze, że ten tydzień mam bardzo pracowity i wypełniony po brzegi to jakoś minie.."

    Ja bym dzisiaj najchetniej do roboty nie poszla. Pociesza mnie ze poza jedna lekcja mam same sprawdziany i produkowac sie nie bede musiala.

    U mnie ovu tez wyznaczyl owulacje, ale to co dzis zrobila moja tempka to jakas dzicz....

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 28 listopada 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    U nas wczoraj ponoć coś padało, ale za oknem jest teraz tak ciemno, że nic nie widać :p

    Heh, śniło mi się, że zdałam sobie sprawę z tego, że jestem nieogarnięta i że muszę coś z sobą zrobić. Takie realne to było. Chyba muszę się wziąć za siebie.

    Nie szukajcie dziewczyny objawów na siłę. Jak zajdziecie w ciążę to zdążycie się o tym dowiedzieć. A przy tych wszystkich ciążach biochemicznych, które mają dość często miejsce, to szkoda byłoby się nakręcić, żeby zaraz przeżyć rozczarowanie.
    Zwłaszcza, że później to siedzi w głowie niestety.

    Hej u mnie dziś smutny spadek temperatury ale piersi mocno bolą... spać bym chciałeś podobnie jak wy i najgorsze ze ciężki dzień przede mną. Trzymajcie się ciepło w tym zimnym dniu i oby jak najszybciej minęła nam ta praca.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 28 listopada 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poniedziałki powinny być prawnie zabronione. Ja padam na twarz dzisiaj. Zasypiam na siedząco i w każdej możliwej innej pozycji. Chyba druga kawa jest mi potrzebna. W ogóle kiepsko coś się dzisiaj czuję, mam nadzieję tylko, że to nie żadna jelitówka, tylko takie objawy :D

    mycha91, Ewcia88 lubią tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 28 listopada 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by nic się nie przejmuj, jesteś 6 dpo mniej więcej, spadek może zwiastować zagnieżdżenie :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 28 listopada 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie ciśnienie zmierzyłam i mam nadzwyczaj dobre. O ile z reguły mam niedociśnienie tak dziś jest wręcz idealnie :) może stąd moje w miarę pozytywne myślenie :p

    Dziewczyny a Wasze spadki temperatur to zupełnie normalna rzecz :) u mnie był taki chyba w 6 dniu i pojawiła się ciąża ;) aczkolwiek wiem, że to nie jest gwarancja.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaManna wrote:
    Hej dziewczyny!

    Moja sinusoida emocji jest teraz w najniższej fazie. Dziś mój narzeczony kończy 30 lat. Kilka miesięcy temu zapytałam się, co by chciał dostać/zrobić fajnego w tę okrągłą rocznicę? Odpowiedział mi, że najbardziej marzy, by dostać pozytywny test ciążowy.
    Czuję się bardzo zdołowana, że nie mogę spełnić jego życzenia. Oczywiście, przygotowałam inną niespodziankę, ale to nie będzie spełnienie jego marzeń.

    Wiem, że prawdopodobnie jutro już mi ten smutek minie i będzie normalnie, ale trzeba dziś udawać szczęśliwą, aby nie popsuć innym humoru, w wyjątkowy dzień.
    Mój też miał wczoraj urodziny tylko że 29 :-) Też chciałam jemu przygotować test z dwiema kreskami ale wyszło wcześniej że dostałam okres. Nie jest jakoś smutny bo wie że bedziemy działać dalej, a to chyba też jest przyjemne. :P

  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 28 listopada 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie chyba jakaś jelitowka dzisiaj dopadła. Biegunka + ból żołądka ;/

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samsaramsa wrote:
    A mnie chyba jakaś jelitowka dzisiaj dopadła. Biegunka + ból żołądka ;/


    Ok bidulko :( pepsi pij wiem, ze nie zdrowe ale pomaga

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2016, 09:13

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 28 listopada 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Poniedziałki powinny być prawnie zabronione. Ja padam na twarz dzisiaj. Zasypiam na siedząco i w każdej możliwej innej pozycji. Chyba druga kawa jest mi potrzebna. W ogóle kiepsko coś się dzisiaj czuję, mam nadzieję tylko, że to nie żadna jelitówka, tylko takie objawy :D

    Ja jestem za tym pomysłem! Zakaz pracy w poniedziałki. To jest nie humanitarne.

    Dzięki dziewczyny za pocieszenie. Obyście miały rację a jutro tempka odbiła w górę znacznie. Zimno mi dziś okropnie i może być jeszcze niska bo się nie wyspałam.

    Z innej beczki to nie wiem czy ogladacie seriale, ale ja odkryłam ostatnio dwa takie w naszej tematyce i bardzo mi sów podobają..;) love Child i z pamiętnika położnej. Przyjemne w ramach relaksu.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 28 listopada 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Czyli u Wszystkich poniedziałki podobne ;)
    Wiecie co, pierwszy raz mi tempka tak wzrasta... Jestem tak nakręcona, że zaraz wybuchnę. Robiłam dziś test - 10 dpo - ale negatywny. Chciałabym już jutro.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 28 listopada 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samsaramsa wrote:
    A mnie chyba jakaś jelitowka dzisiaj dopadła. Biegunka + ból żołądka ;/
    Mi też coś na żołądku chyba siedzi. A ciepło mi tak, że mimo mrozu, to okno otworzyłam :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 28 listopada 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo, a mąż się drze żeby zamknąć bo zimno xd

    Oluchna lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ