X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 28 listopada 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ciągle osłabiona i mocno zaczynają mnie piersi boleć. Zupełnie inaczej niż w poprzednich cyklach. Nie chce sów nastawiacieszę bo nie wiem czy nie jest trochę za wcześnie na takie objawy a trochę mocniej dotknę i już je czuje. Prawa nawet bez dotykania daje znać o sobie. Zobaczymy. Jeszcze tydzień niepewności. Gorzej jak to się szykuje jakiś super okres:/

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym tam się cieszyła na najmniejszy objaw :) na razie, póki co cisza. Testowanie w sobotę (termin planowanej @).
    Moje dzieciate koleżanki nie miały żadnych objawów w tak wczesnej fazie więc nic straconego.

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się ledwo do pracy zebrałam, na szczęście mam nienormowane godziny, więc mogłam sobie pozwolić na ociąganie i odrobinę lenistwa. Za oknem mroźno, nic tylko kocyk, świeczki, herbatka z imbirem miodem i cytryną i książeczka. W ogóle to czuję się tak jakby mnie coś rozkładało. Wiem, że to za wcześnie na objawy, bo przy dobrych wiatrach jest to 3-4 dpo, ale pamiętam, że we wrześniu moim pierwszym objawem była infekcja, która pojawiła się znienacka i trzymała mnie tydzień czasu (właśnie takie osłabienie, podwyższona temp. lekki ból gardła i pociąganie nosem).

    Oluchna lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i w mojej pierwszej ciąży 9 lat temu też mnie rozłożyło na samym początku, tylko, że wtedy kompletnie nie powiązałam faktów, bo nie staraliśmy się o dziecko :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najbardziej nie lubię tego że z jednej strony logika mi mówi że za wcześnie na takie objawy a z drugiej strony nadzieja już się ich chwyta. Nie wiem jak to ogarnąć.

    Klara Wysocka, Ewcia88 lubią tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri to trzymam kciuki, zeby to kropek dawal takie sygnaly :)

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa myślę, że to moja ogromna chęć zaciążenia płata mi figle po prostu:) już w przyszłym tygodniu duża część z nas testuje, nie mogę się doczekać:)

    Ewcia88, Arleta lubią tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda :) chociaz powiem, ze mi strasznue szybko levi i nawet nie licze tych dni tak ja w poprzednim cyklu ;)

  • sylvia94 Ekspertka
    Postów: 238 95

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby było jak najwięcej testów z dwoma kreseczkami ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2016, 11:25

    m3sx3e3kjs2lipyv.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś czuje że będzie wysyp bobasow w sierpniu ;)

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samsaramsa wrote:
    Coś czuje że będzie wysyp bobasow w sierpniu ;)

    Obyś miała rację :)

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    To prawda :) chociaz powiem, ze mi strasznue szybko levi i nawet nie licze tych dni tak ja w poprzednim cyklu ;)

    Ja ten tydzień też mam dość napięty, więc myślę, że zleci szybko:) Cieszę się, że moje cykle należą raczej do tych krótszych 27-28 dni, więc też raz dwa można zacząć starania od początku:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze jak Wam zazdroszcze że będziecie tak szybko testować hehe:) mi dopiero zaczęły się dni płodne wg of więc narazie działamy :D na 10.12 mam testowanie 2 dni do @.
    u mnie za oknem też pada śnieg. Ja np przy pierwszej ciąży, zanim zrobiłam test okropnie mnie obsypało...:/

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 28 listopada 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    Kurcze jak Wam zazdroszcze że będziecie tak szybko testować hehe:) mi dopiero zaczęły się dni płodne wg of więc narazie działamy :D na 10.12 mam testowanie 2 dni do @.
    u mnie za oknem też pada śnieg. Ja np przy pierwszej ciąży, zanim zrobiłam test okropnie mnie obsypało...:/
    W sensie trądzik? U mnie dzisiaj jakiś normalnie wysyp. Masakra ;/ otworek się ze mnie zrobił :D

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 28 listopada 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co organizm to inaczej reaguje, ponoć niektóre kobiety to od razu po zapłodnieniu czują, że są w ciąży...Z mojego ciała nie da się niestety czytać jak z otwartej księgi, w cierpliwość muszę się uzbroić, bo niestety objawy u mnie przypominają bardzo te przed @.

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 28 listopada 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    W sensie trądzik? U mnie dzisiaj jakiś normalnie wysyp. Masakra ;/ otworek się ze mnie zrobił :D

    U mnie to samo do dwóch dni.
    Ok, nigdy nie miałam alabastrowej cery, ale teraz organizm przesadza z ilością i... Miejscami (serio, na plecach) :(
    Jeżeli powyższe zwiastuje @, to jedno jest pewne - z bólami podbrzusza jakie dzisiaj mam, będzie hardkorowa!

    Oluchna lubi tę wiadomość

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 28 listopada 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, cztery kilo w dół przez ten stres. Nic mi przez gardło nie przechodzi. Na szczęście w tym tygodniu spotkam się z księgową i wszystko się chyba uda wyprostować. Może jak już się to wszystko wyklaruje to odetchnę... Pewnie mi się owulacja przesunie bo stres swoje robi... Mąż mi mówi żebym wyluzowala, księgowa posprawdza i będzie git, ale na samą myśl o tych wszystkich korektach mnie ściska w dołku...

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 28 listopada 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara Wysocka wrote:
    U mnie to samo do dwóch dni.
    Ok, nigdy nie miałam alabastrowej cery, ale teraz organizm przesadza z ilością i... Miejscami (serio, na plecach) :(
    Jeżeli powyższe zwiastuje @, to jedno jest pewne - z bólami podbrzusza jakie dzisiaj mam, będzie hardkorowa!
    O matko, mam to samo. Plecy obsypane, dekolt tak samo, no wyglądam jakbym jakąś ospę miała.

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 28 listopada 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara Wysocka wrote:
    U mnie to samo do dwóch dni.
    Ok, nigdy nie miałam alabastrowej cery, ale teraz organizm przesadza z ilością i... Miejscami (serio, na plecach) :(
    Jeżeli powyższe zwiastuje @, to jedno jest pewne - z bólami podbrzusza jakie dzisiaj mam, będzie hardkorowa!

    Mnie też ostatnio wysypało ale to nie związane z ewentualną fasolka bo mam taki problem od ok roku. Wcześniej miałam świetną cerę.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 28 listopada 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Mnie też ostatnio wysypało ale to nie związane z ewentualną fasolka bo mam taki problem od ok roku. Wcześniej miałam świetną cerę.

    Ew. fasolki akurat u mnie się nie doszukuję w tym, bo po przyjmowanych hormonach i diecie całkiem możliwe, że organizm się oczyszcza, no ale, serio, bez przesady.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2016, 12:45

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ