X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Szyjka macicy - wczesna ciąża
Odpowiedz

Szyjka macicy - wczesna ciąża

Oceń ten wątek:
  • CzekamNaCud Znajoma
    Postów: 25 0

    Wysłany: 24 listopada 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnia miesiączkę miałam 29/10 moje cykle co 28 dni regularne zawsze bezobjawowo poza pobolewajacymi piersiami na 2 dni przed. W tym miesiącu owolulacje miałam 11/11 stosunek z partnerem 10/11 tydzień po stosunku zaczęłam miec dziwne objawy (nabrzmialy biust, senność, nudności, później doszły widoczne żyły na piersiach i tkliwosc) zrobiłam test 21/11 negatywny teraz okres powinnam dostać 25/11 czyli jutro ale 24/11 piersi przestały być takie tkliwe doszło dziwne pulsowanie w macicy i klucze w jajnikach. Wczoraj dostałam okropnych skurczy podbrzusza weszłam do wanny żeby sobie ulżyć gdy wyszłam zobaczyłam na wkladce 2 kropelki krwi jasnorozowe szyjka macicy była nisko większość czasu jest ciągle otwarta mam tak po 1 porodzie dziś sprawdzam szyjkę - wysoko, twarda lekko otwarta i wygieta od tygodnia tak jak by w stronę kręgosłupa ... Wszystko w środku mnie boli skurczy i bólu podbrzusza juz nie mam dostałam delikatnego plamienia i w ogóle to nie przypomina okresu jaki mam zawsze... Co to może być

    Kacper 30/08/2010 <3
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 02:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    CzekamNaCud jak Twoje przypuszczenia? Potwierdziły się?

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • Alicja966 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 2 października 2022, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    KOBIETY KTÓRE RODZIŁY NIE ZAWSZE MAJĄ ZAMKNIĘTA CAŁKOWICIE SZYJKĘ

    Dzięki za uspokojenie! Jestem w 4 ciąży , pobolewa mnie brzuch i piersi, wczoraj zrobiłam test ❤️ szyjka wydawała mi się zamknięta , a teraz jak sprawdziłam,że lekko otwarta bałam się ,że jednak się nie zagnieżdża :( jutro idę na betę ❤️

  • Alicja966 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 2 października 2022, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja966 wrote:
    Dzięki za uspokojenie! Jestem w 4 ciąży , pobolewa mnie brzuch i piersi, wczoraj zrobiłam test ❤️ szyjka wydawała mi się zamknięta , a teraz jak sprawdziłam,że lekko otwarta bałam się ,że jednak się nie zagnieżdża :( jutro idę na betę ❤️


    Dodam jeszcze ,że przeszłam 3 porody naturalne rok po roku 😅

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ