X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testerki 16-19 stycznia,łączmy się!
Odpowiedz

Testerki 16-19 stycznia,łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podobnie jak Morisek, od roku z mierzeniem temperatury i pod obserwacją nowego lekarza, który zaczął w końcu robić jakieś konkretne badania. A tak w ogóle to bez żadnego uważania jakieś 4 lata...

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katada wrote:
    Morisek28
    Środowisko, wyjałowiona ziemia wię mniej wartościowe jedzonko, chemia i wszechobecny stres...
    dodałabym do tego efekt Czarnobyla ...

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhh czytałam z dwie strony jednym tchem szukając pozytywnych testów :) oby jutro się pojawiły ;) Powiem Wam dziewczęta, ze ja ostatnio stwierdziłam, że wpaść to jest jednak nie lada sztuka człowiek się stara miesiącami. latami a niektórzy mają złoty strzał... jednak dla mnie zajść w ciaże to harówka straszna :P

    Morisek28, Kena1983, Lucy7, KonEfka lubią tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka30 wrote:
    Ahhh czytałam z dwie strony jednym tchem szukając pozytywnych testów :) oby jutro się pojawiły ;) Powiem Wam dziewczęta, ze ja ostatnio stwierdziłam, że wpaść to jest jednak nie lada sztuka człowiek się stara miesiącami. latami a niektórzy mają złoty strzał... jednak dla mnie zajść w ciaże to harówka straszna :P

    Heh, moja sąsiadka - z "jednego roku" a nawet kiedyś z jednego domu...aktualnie brak stałego partnera....wcześniej 3 różnych i z każdym dziecko... (+ 1 aborcja...)to jest sprawiedliwość, nie?!

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahhh szkoda gadać :P Czarnobyl i męczarnie facetów uprawiających seks :P hihihihi nic trzeba się w weekand odchamić i wypić winko :)

    Morisek28, Lucy7 lubią tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Bo to jest tak ze jak nie chcesz albo nie myslisz o tym to bach i wpadka a jak kurcze sprawdzasz temperaturę,molestujesz faceta w te dni ,lykasz witaminki itd to cisza

    Właśnie dlatego wszyscy "doradzają" odpuść sobie....łatwo powiedzieć, trudniej zrobić...

    Lucy7 lubi tę wiadomość

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak słysze nie myśl tyle o tym to mnie krew zalewa jak ku*** nie myśleć jak chcesz mieć dziecko i się o nie tyle starasz???? no jak??

    Morisek28, Lucy7 lubią tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie. Ciekawe na ile Czarnobyl miał na wpływ.

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, ale nie usłyszysz tego od kogoś kto walczy, albo sam miał problemy z zajściem - tylko od tych, co mają swoje dzieci :)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katada wrote:
    No właśnie. Ciekawe na ile Czarnobyl miał na wpływ.
    wiesz, dziwnym trafem wśród kobiet z lat '80 odnotowuje się liczne problemy z tarczycą, hormonami, tendencje do dziwnych torbieli, cyst jakiś potworniaków...

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • astoriaa Ekspertka
    Postów: 391 91

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katada, z peselem na 8 i z peselem na 9 także... Problemów tarczycowych jest ogrom w Polsce...
    Mnie to zastanawia skąd ta hiperprolaktynemia się bierze, niedomoga lutealna i inne tego typu...

    7470gov3xicgdrhg.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahhh szkoda gadać ja np. gadałam z moja przyjaciółką która w tym roku wychodzi za mąż żeby już sobie jakieś badania porobiłą żeby się później nie zdziwiła, że coś jest nie tak i czasu braknie na staranka bo 3o to już późno na dzieci ale co zrobić jak takie czasy

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Specjalistą w zakresie anatomii i generalnie biologii nie jestem...ale większość tych chorób to jakieś problemy z hormonami, a te "wytwarzane" są przez organy, które reagują na różne "świństwa" dostarczane z zewnątrz...tak na chłopski rozum - ja to sobie tłumaczę..

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda. Najgorsze są te co albo piją, zabijają albo wyrzucają do śmieci jak tam można??? Nawet zwierzęcia nie umiałabym źle potraktować a co dopiero własne dziecko noszone 9 miesięcy pod sercem

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Ale nie zmienia faktu ze mimo Czarnobylu,mimo chemia w jedzeniu inne wpadają jedno za drugim rodza

    Siła wyższa....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest na to jakieś rozwiązanie? Czy możemy coś z tym zrobić? Jakaś dieta aby wyregulować hormony? Jak żyją kobiety, które nie mają takich problemów? To pytania, które mnie dręczą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 18:33

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak z innej beczki wierzycie w to, że testy owulacyjne pokazują ciąże? Jeśli tak jak wyraźna jest kreska???

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katada, nie ma chyba jakiejś reguły... Jakby człowiek wiedział, że spadnie to by usiadł...heh hormon do wyregulowania dietą - chyba tylko insulina ;)

    Katada, Morisek28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka30 wrote:
    Dziewczyny tak z innej beczki wierzycie w to, że testy owulacyjne pokazują ciąże? Jeśli tak jak wyraźna jest kreska???

    Jesli tak jest to ja w ciazy nie jestem :( nie mogłam normalnie wytrzymać zeby go nie zrobic ;) ;) ;) do czego to doszło ;) ;) ;)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejny niecierpliwiec ;) HIHI dobrze, że mi się skończyły bo pewnie też bym robiła...;)

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ