X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testerki 16-19 stycznia,łączmy się!
Odpowiedz

Testerki 16-19 stycznia,łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Tynkaaa96 Debiutantka
    Postów: 13 13

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ja dobrze widze? http://fotoo.pl/show.php?img=936916_img-20150119-165033.jpg.html

    oar83e3kangi37lf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Koalka, a który to dzien po owu? Idz jutro na betę.
    Myślę, że to 15 dzień po owu(16 dzień od pozytywnego testu owulacyjnego)..a na bete pójdę dopiero w sobotę, bo jestem za granicą :(

    Tynkaaa96 słaba kreska druga ale jest!ja ją widzę...a kiedy masz mieć okres?
    Ja dzisiaj najpóźniej powinnam dostać okres, zrobilam test i miałam dużo mocniejszą kreskę od Twojej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2015, 17:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koalka wrote:
    Dziewczyny zrobiłam dzisiaj test ok godz.16-nastej, więc nie z 1 sikania ;) i wyszedł pozytywny :)
    Jednak boję się jeszcze cieszyć..

    Gratuluje! A czy wczesniej robilas jakies testy czy to Twoj pierwszy test w tym cyklu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynkaaa96 wrote:
    Dziewczyny czy ja dobrze widze? http://fotoo.pl/show.php?img=936916_img-20150119-165033.jpg.html

    jest! Gratuluje:)

  • Tynkaaa96 Debiutantka
    Postów: 13 13

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero za 5 dni mam miec okres 4-5 dni :)

    oar83e3kangi37lf.png
  • Tynkaaa96 Debiutantka
    Postów: 13 13

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam test bo cos podjerzewalam. Mdlilo mnie dwa dni temu okropnie prawie wymiotowalam. Bylam rano u gin ale nie miala usg i w oge spedzilam u niej 3 minuty... Powiedziala ze mam malusienka nadzerke wymacala mi brzuch i tyle. Po tym poszlam od razu do apteki. Zrobam test i zerknelam na niego wydawalo mi sie ze jest maluski cien. Wlozylam do torebki pojechalam do pracy a tu takie cos!

    alicja_ lubi tę wiadomość

    oar83e3kangi37lf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    Gratuluje! A czy wczesniej robilas jakies testy czy to Twoj pierwszy test w tym cyklu?
    dopiero dzisiaj w dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam :)

  • KonEfka Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    i jak? ja dzis 15dpo i test negatywny, okresu nie ma.
    U mnie 19dpo, test negatywny i okresu brak :( Już by mógł przyjść, chciałabym zacząć nowy cykl zamiast czekać bez sensu na to co wiem że i tak nastąpi

    abovo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś o 18robiłam test i dupa negatywny. Od lutego idę do kliniki niepłodności

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ppaulina a który to Twój cykl prób?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8cs ale lekarka mi powiedziała że przeskoczymy te kilka miesięcy

  • emmaci Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróćiłam z podróży i już nie musiałam robić testu.:/ @ :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KonEfka wrote:
    U mnie 19dpo, test negatywny i okresu brak :( Już by mógł przyjść, chciałabym zacząć nowy cykl zamiast czekać bez sensu na to co wiem że i tak nastąpi

    ja to samo….

  • NATULKA Koleżanka
    Postów: 32 62

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze u mnie @ powinna już przyjść wczoraj. Raz już tak miałam, że mi się spóźniala kilka dni ale tempka wtedy spadala, a dziś 15 dpo temp delikatnie poszła w górę. 13dpo test był negatywny. Czekam na @ w każdej chwili :/

‹‹ 17 18 19 20 21
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ