X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testerki 16-19 stycznia,łączmy się!
Odpowiedz

Testerki 16-19 stycznia,łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chwyciłam doła :( moje obiawy pasują do torbieli na jajniku. Boli mnie lewy jajnik i krzyż. Miednica do tego te ciągle oddawanie moczu :( to nie dzidzia choć cykle jak z zegarkiem w ręku ale i krwawienie było między miesiączki :( szkoda :(

  • mała.mi Autorytet
    Postów: 404 763

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :-)
    Po wczorajszym negatywnym teście dzisiaj spadek. Nie będę już testować i czekam na @. Powodzenia tym, które jeszcze nie testowały <3 Ja uciekam na luty...

    sv6zcOJ.jpgsv6zp1.png
    3WMBhGc.jpg3WMBp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od wczoraj mam plemienie, takie baaardzo bardzo delikatne, tempka poszła wczoraj w dół, dziś już nawet nie mierzyłam.
    Czekam na @ i w tym cyklu nie mierzę temp. Zrobię sobie monitoring plus badania obszerne. Czas się wziąć ostro do roboty.

  • KonEfka Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i negatyw :-( Chyba pora przerzucić się na wątek lutowy. Ech... a czułam że tym razem się uda.

    Nie będę już robić owalacyjnych pod koniec cyklu bo tylko niepotrzebnie rozbusziły moje nadzieje.

    Jedyny plus taki, że wychodzimy dziś ze znajomymi i mogę coś wypić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez negatyw, okresu jeszcze nie ma ale bedzie bo czuje... :) Ach a juz myslalam!:)

  • NATULKA Koleżanka
    Postów: 32 62

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam do poniedziałku. Temperatura obiecująca, ale żadnych objawów, śluzu itd :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ale czlowiek glupi - zrobilam test 4 dni wczesniej ale przeciez moze byc falszywie ujemny (niecierpliwa jestem) a ja sie zalamalam :P Przeciez kobiety tez maja bole brzucha jak na okres a pozniej okazuje sie ze zaszly. wiec szanse mam jeszcze bo termin @ mam dopiero na 20 czyz nie? ??????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,moje starania zaczęłam od listopada ale jakoś marnie nam to idzie.
    W tym miesiącu już nie wypatrywałam oznak ciąży,żeby znów nie czuć rozczarowania.
    Zrobiłam test dwa dni przed spodziewana @ i wyszedł negatywny ,jednak @ nie ma a temperatura nie spada jak to zawsze się działo.
    Dziś podczas badania szyjki kropka brązowego śluzu.
    Brzuch zaczyna boleć jak na @ ,zobaczymy czy się rozkręci.

    9ee8ee5a590040466b78c40734cc4661.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 14:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co tam dziewczyny??Która ma jeszcze nadzieje?
    Ja testuje jutro albo we wtorek sama jeszcze nie wiem...wkurza mnie to czekanie..jestem taka niecierpliwa,zawsze byłam w gorącej widzie kąpana..;)

  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przeczytalam cały wątek i mam ochotę się dolaczyc. U mnie w tym cyklu temperatura dziwna bo jest niższa teraz niż w pierwszej fazie cyklu. owu nie wyznaczyło mi w ogóle owulacji jakby jej nie bylo. Bralam clostilbegyt w tym miesiącu, może poprostu pęcherzyk nie pekl ... Dzisiaj jest 34 dc i oczywiście nie omieszkalam zrobić testu :-) kilka dni temu była druga bladziuutka kreska, wczoraj juz negatywny. Z moich objawów to mdlosci , bol jajników i w sumie tyle. Kilka dni temu strasznie bolaly mnie pachwiny kolo piersi a teraz nic kompletnie. Tak jak Wy marzę o zielonych kropeczkach na wykresie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okresu nie ma... Testy negatywne.... Sama nie wiem...

  • NATULKA Koleżanka
    Postów: 32 62

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze żyje nadzieją :P Jutro 13dpo. Staram się wyluzować, ale i tak pewnie nie będę mogła zasnąć z przejęcia. No cóż, jutro mam nadzieję wszystko się wyjaśni.

  • KonEfka Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    Okresu nie ma... Testy negatywne.... Sama nie wiem...
    u mnie to samo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KonEfka wrote:
    u mnie to samo...

    ja straciłam nadzieje. Brzuch zaczał boleć na @ i napiłam sie piwa:( i teraz żaluje;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 22:05

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!
    Ja testuję jutro. Wcześniej nie wytrzymałam i musiałam już zatestować bo miałam za dużo testów w domu. Chyba lepiej nie kupować ich na wyrost. Prośbę mam o małą poradę. Jutro dla mnie 14dpo. Jedna z dziewczyn w komentarzach zasugerowała, że 11dpo mogło dojść u mnie do zagnieżdżenia. To dość późno i pomyślałam najpierw, że to mało prawdopodobne, ale jak tak dłużej pomyślałam... No cóż człowiek trzyma się wszystkiego by nie tracić nadziei na groszka. Zwłaszcza, że poprzednie testy, które robiłam wyszły negatywnie, a temperatura póki co dość wysoko. Moje pytanie brzmi: Co sądzicie o zagnieżdżeniu w 11dpo, czy to możliwe i czy jeśli zrobię betę 14dpo to coś wykaże czy będzie jeszcze za wcześnie?

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj po tym całym napięciu podczas oczekiwania na dwie kreski badz @ nalalam se porzadna lampkę wina, poszlam spać jak dziecko :-) nie macalam brzucha, piersi doszukując się jakiś zmian, a zdarza mi się ostatnio Hehh. Tez tak macie ze przygladacie się sobie czy może akurat widać jakieś objawy ciąży np na piersiach?

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie trwają regularne oględziny ciała w parę dni po owulacji aż do @. Wiele sobie penie wmawiam, ale nie wszystko. Np. trądziku raczej sobie nie wmówię... Ostatnio koleżanka powiedziała mi, że tak jakoś inaczej wyglądam, ładnie, bo te włosy rozpuszczone itp. A ja jej na to, że zawsze mam rozpuszczone... Nawet w takich słowach koleżanki doszukuję się ciąży... Ale to wszystko przez to oczekiwanie na testowanie...

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • KonEfka Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    ja straciłam nadzieje. Brzuch zaczał boleć na @ i napiłam sie piwa:( i teraz żaluje;/

    Ja wczoraj wypiłam dwa na mieście, uznałam że negatywny test w 17dpo jest już pewny, ale teraz zaczynam znowu się łudzić bo okres nie przychodzi cały czas. Może zrobię test jeszcze jutro rano dla świętego spokoju, ale czuję że nic z tego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KonEfka wrote:
    Ja wczoraj wypiłam dwa na mieście, uznałam że negatywny test w 17dpo jest już pewny, ale teraz zaczynam znowu się łudzić bo okres nie przychodzi cały czas. Może zrobię test jeszcze jutro rano dla świętego spokoju, ale czuję że nic z tego.

    i jak? ja dzis 15dpo i test negatywny, okresu nie ma.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam dzisiaj test ok godz.16-nastej, więc nie z 1 sikania ;) i wyszedł pozytywny :)
    Jednak boję się jeszcze cieszyć..

‹‹ 17 18 19 20 21
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ