X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testerki 16-19 stycznia,łączmy się!
Odpowiedz

Testerki 16-19 stycznia,łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Kassandra ,cos z tego będzie ;-)

    ja też tak uważam!

  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sie okaże :) ide po zakupy i oczywiscie po test , musze sie przyznac ze bez zakupów bym przeżyła ale tak przy "okazji" kupie tesciki ;p

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • astoriaa Ekspertka
    Postów: 391 91

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz zakupilam pink test i jak przyjade do domu to robie. I albo sie potwierdzi albo pije jutro alkohol. I juz. Jak sie w tym cyklu nie uda to robie sobie przerwe, bo czuje ze wypala mnie to cale staranie :/

    7470gov3xicgdrhg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    astoriaa wrote:
    Ja juz zakupilam pink test i jak przyjade do domu to robie. I albo sie potwierdzi albo pije jutro alkohol. I juz. Jak sie w tym cyklu nie uda to robie sobie przerwe, bo czuje ze wypala mnie to cale staranie :/

    Ja tez sie wypalilam. U nas juz postanowione. Jeszcze raz próbujmy i do maja zamuje głowe czym innym. Najbardziej mi zal ze bede musiała przestać tu zaglądać żeby mi sie nie odwidziało ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak narazie brak okresu i plamien. Duzo mlecznego sluzu. Jest nadzieja :) umieram z ciekawosci czy Wam sie udalo :)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się uśmiałam...w pracy niestety nie było czasu aby do Was zaglądnąć i jak tak się zebrało kilka stron wiadomości i czyta się je ciurkiem - to, co post uczucie niepewności się wzmaga, akcja rozkręca...człek tylko czeka na jakiś szczęśliwy finał...Nakręcone wariatki jesteśmy - w pozytywnym kontekście oczywiście. Cieszę się, że jednak po paru miesiącach korzystania z ovu zdecydowałam się wejść na forum i poudzielać. Człowiekowi tak jakoś raźniej się zrobiło.

    astoriaa, Morisek28 lubią tę wiadomość

  • astoriaa Ekspertka
    Postów: 391 91

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie negatywny.
    Także tak...

    7470gov3xicgdrhg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kena1983 wrote:
    Ale się uśmiałam...w pracy niestety nie było czasu aby do Was zaglądnąć i jak tak się zebrało kilka stron wiadomości i czyta się je ciurkiem - to, co post uczucie niepewności się wzmaga, akcja rozkręca...człek tylko czeka na jakiś szczęśliwy finał...Nakręcone wariatki jesteśmy - w pozytywnym kontekście oczywiście. Cieszę się, że jednak po paru miesiącach korzystania z ovu zdecydowałam się wejść na forum i poudzielać. Człowiekowi tak jakoś raźniej się zrobiło.

    Napięcie rośnie hihi też przez parę miesięcy przyczajona niczym tygrys śledziłam wpisy aż w końcu zdodważylam się aktywne poudzielać. A i mój M na tym korzysta bo mniej go dręczę ;) ;) ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astoriaa przykro mi.... :( jeszcze jeszcze szansa, ze jutro bedzie inaczej?

  • astoriaa Ekspertka
    Postów: 391 91

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katada @ jeszcze nie przyszła, więc niby szansa jest, ale negatywny w 29 dc to chyba jednoznaczna sprawa...

    Najgorsze jest to, że w 24 dc wyszedł mi pozytyw i narobiłam sobie nadziei, a pewnie był wadliwy....

    7470gov3xicgdrhg.png
  • astoriaa Ekspertka
    Postów: 391 91

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek kurcze wątpię...
    Nie testuję już. Jak się spóźni z tydzień to się ogarnę dopiero. Te testy to do dupy są :P

    7470gov3xicgdrhg.png
  • astoriaa Ekspertka
    Postów: 391 91

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak to właśnie jest :P

    7470gov3xicgdrhg.png
  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e ee eee a ja testu nie kupiłam , bo w najbliższej aptece nie mieli a nie chciało mi sie na druga stronę ulicy isć ....sama sobie sie dziwie za takie opanowanie, jeszcze miesiac temu bym na drugi koniec miasta pojechała jak by było trzeba hahaha. Czekam grzecznie do jutra, jak nie bedzie czerwono to pójde na bete w sobote i juz :)

    Katada, Morisek28 lubią tę wiadomość

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astoriaa: wytlumaczen czemu negatywny jest conajmniej milion ;) ;) ;) mogl byc wadliwy, mniej czuly, moglas za duzo pic itd itp nie przestaje trzymac kciuków :) u mnie się na razie cisza zrobila, brzuch przestał boleć. Ależ to czekanie jest dobijające!

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama- I ciaza - przypadek :) a II ( ze mna zresztą) za pierszym razem. A ja juz 31 miesiecy. Nie myslalam, ze taka syzyfowa robota bedzie mnie czekac :) a jak u Was dziewczyny? Ile sie juz staracie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 17:43

  • astoriaa Ekspertka
    Postów: 391 91

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama miała jedną wpadkę, a w drugą ciążę zaszła w przeciągu 3 miesięcy.
    Żadnych poronień.

    Ja staram się 5 miesięcy, wiedziałam, że będzie ciężko, bo mam niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynęmię i ostatnio jeszcze gin podejrzewa od niedawna niedomogę lutealną.
    Lekarz mi powiedział, że może być ciężko i sama też wiedziałam, bez jego gadania, bo mam medyczne wykształcenie...
    ALE jestem dobrej myśli :D

    7470gov3xicgdrhg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to samo co Ty :) bromek pieknie prolaktyne zbił z 50 do 10. Wiec jakis postęp jest :)

  • astoriaa Ekspertka
    Postów: 391 91

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katada wrote:
    Astoriaa: wytlumaczen czemu negatywny jest conajmniej milion ;) ;) ;) mogl byc wadliwy, mniej czuly, moglas za duzo pic itd itp nie przestaje trzymac kciuków :) u mnie się na razie cisza zrobila, brzuch przestał boleć. Ależ to czekanie jest dobijające!


    Katada powiem Ci, że mogłam mieć za bardzo rozcieńczony mocz, bo nawet ta pierwsza kreska jest jaśniutka, a w trakcie 'przesuwania' się tego fioletowego, to też było jaśniejsze niż zwykle, że tak powiem :P

    Katada lubi tę wiadomość

    7470gov3xicgdrhg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    astoriaa wrote:
    Katada powiem Ci, że mogłam mieć za bardzo rozcieńczony mocz, bo nawet ta pierwsza kreska jest jaśniutka, a w trakcie 'przesuwania' się tego fioletowego, to też było jaśniejsze niż zwykle, że tak powiem :P

    Wyglada na to, ze jeszcze fasolka z tego może być..... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28
    Środowisko, wyjałowiona ziemia wię mniej wartościowe jedzonko, chemia i wszechobecny stres...

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ