X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testerki 16-19 stycznia,łączmy się!
Odpowiedz

Testerki 16-19 stycznia,łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    No ja tez bym zrobila dzisiaj,ale innym doradzam na spokojnie, nich myślą ze ja taka opanowana, gorzej jak doczytają ze sama w 8dpo juz sikałam na test i bkegalamwod okna do okna gdzie lepsze swiatlo bo akurat może Cień cienia jest :-D
    hahah a myślałam ze to tylko ja jak wariat latam od żarówki do żarówki ( bo tamoże ma lepsze swiatło niz tamta) od okna do okna ( bo przy tym inaczej słońce pada) i od okna do żarówki hahaa obłęd ;p

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja i jak???
    Mi nie bedzie dane jutro zarestowac. Brzuch boli jak @. Ta małpica nie chce mi najwyraźniej odpuścić
    Żadnych objawów ciąży: senna nie jestem, piersi nie bolą, 4 dni temu śluz jak płodny wiec chyba nie ma się co łudzić.... buuuuu ; (

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Jest jakiś pozytywny test dzisiaj? Alicja! W podksokach betę albo po drugi tescior ! Ale to juz! :-*

    kochana, dopiero wieczorem bede miała możliwość zeby skoczyc do apteki - więc lecę od razu ok.18 kupię kilka testów o czułości 10 i wieczorem postestuje i jutro rano!

    kassandra lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kassandra wrote:
    hej dziewczyny, jutro termin @, modle sie żeby nie przyszła, dzis mi od rana jakies bańki w brzuchu skaczą tak sie cos przelewa, sutki swedzą brzuch przestał bolec i do pracy nie poszłam bo zmęczona jakas jestm , tempka mierzona pod pachą i po wstaniu nadal 37,2 , nie wiem czy to przeziębienie czy może jednak .....


    alicja zasuwaj po test do apteki i nie trzymaj nas w napięciu ! :)

    aaaa! trzymam kciuki!!! ja czytałam kiedyś o tych bańkach w brzuchu! mysle ze to dobry objaw!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    No ja tez bym zrobila dzisiaj,ale innym doradzam na spokojnie, nich myślą ze ja taka opanowana, gorzej jak doczytają ze sama w 8dpo juz sikałam na test i bkegalamwod okna do okna gdzie lepsze swiatlo bo akurat może Cień cienia jest :-D

    hahahaha! ja mam to samo! :)

  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mimo ze termin @ jutro to chyba i tak nie wtrzymam i nasikam i dzis i jak bedzie trzeba to i jutro i nawet jak @ przyjdzie to nasikam po @, tak juz mam haha

    alicja_, Katada, Katada, Kena1983 lubią tę wiadomość

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katada wrote:
    Alicja i jak???
    Mi nie bedzie dane jutro zarestowac. Brzuch boli jak @. Ta małpica nie chce mi najwyraźniej odpuścić
    Żadnych objawów ciąży: senna nie jestem, piersi nie bolą, 4 dni temu śluz jak płodny wiec chyba nie ma się co łudzić.... buuuuu ; (


    spokojnie, spokojnie, jeszcze nie ma @ wiec nie wszystko stracone!!! czekamy!!! i trzymam kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kassandra wrote:
    ja mimo ze termin @ jutro to chyba i tak nie wtrzymam i nasikam i dzis i jak bedzie trzeba to i jutro i nawet jak @ przyjdzie to nasikam po @, tak juz mam haha

    jakie my jesteśmy wszystkie podobne dziewczyny! cieszę się, że nie jestem sama!

  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    aaaa! trzymam kciuki!!! ja czytałam kiedyś o tych bańkach w brzuchu! mysle ze to dobry objaw!
    dziękuję ! trzymaj trzymaj ale ja sie nie nastawiam bo co cykl mam mase objawów a bobasa brak, ale fakt te bąbelki mam po raz pierwszy ....

    alicja_ lubi tę wiadomość

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mojemy TZ ciągle sie takie bąbelki przelkewaja w brzuchu a w ciaży raczej nie jest hahaha no chyba ze o czyms nie wiem ;p

    alicja_ lubi tę wiadomość

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:05

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa wrote:
    Ech.. ja już robiłam test kilka dni temu i nic, ale wiecie jak to jest- z jednej strony bardzo chce sie zrobić test, najlepiej zaraz a z drugiej obawa że znów to samo, czyli ta głupia jedna kreseczka :)ja już mam dosyć właśnie takiego biegania do okna itd. Ale jeśli nic nie wyjdzie to od 1 dc piję ziółka:) Gdzieś tu wyczytałam że takie super...
    ja piłam te ziółka przez jeden cykl i odstawiłam bo mnie żołądek pobolewał, ale tez słyszłam ze dziewczyny sobie chwalą .... Arturowa skąd jestes? bo mam duzo tej mieszanki ojca sroki a ja tego pic nie mogę więc mozemy sie dogadac :)

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kassandra wrote:
    dziękuję ! trzymaj trzymaj ale ja sie nie nastawiam bo co cykl mam mase objawów a bobasa brak, ale fakt te bąbelki mam po raz pierwszy ....


    każda z nas tak ma, że jakieśtam wyczytane objawy sobie wmawia.. Zawsze tak jest. Ale,ale - trzeba być czujnym. Tak więc czekamy i testujemy! Jak sie nie uda to obiecuje, że od następnego cyklu mierzę temperaturę! Tak żaluję, że nie robiłam tego w tym cyklu...

  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tym cyklu tez tempki nie mierzyłam , dopiero 7 w pracy poczułam sie jak by mnie choroba rozkładała i zmierzyłam tempkę normalnie pod pachą i byłlo 37,2 byłam pewna ze nastepnego dnia sie nie podniose zwaloa przez chorobe a tu nic zdrowa tyle ze ta tempka pod pacha tak od 7 styczna 37,2 i ani mniej ani więcej .... a musze powedziec ze ja zawsze tempke mam zaniżoną tak max 36,3 ... no chyba ze jestem chora ale ani gardło mnie nie boli ani kaszlu nie mam tylko troche kataru ale takie tyci tyci i kicham co jakis czas, dzisiaj tylko jakas taka zmeczona sie obudziłam i z bólem głowy to sobie wolne wzięłam

    alicja_ lubi tę wiadomość

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:05

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za wsparcie :) macie racje, póki ta cholera nie przyjdzie nadzieja jest. Trzymam za Was kciuki bo nic nie daje nadzieji jak widzieć, ze komuś sie udalo :) rzucie jutro troche pozytywnych testestów, żeby można się było troszke nimi zarazić ;)

    alicja_ lubi tę wiadomość

  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Kassandra ,cos z tego będzie ;-)
    no pewnie tak, oby tylko nie grypa zołądkowa ;p

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa wrote:
    kassadnra jestem z Lublina :)
    uuu szkoda, ale jak chcesz to w sumie moge Ci wysłac

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z Warszawy wiec w miare blisko, szybko powinny dojść ;p

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kassandra, to trzymaj jeszcze, zobacze jak po pierwszym cyklu picia ;)

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ