X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testerki 16-19 stycznia,łączmy się!
Odpowiedz

Testerki 16-19 stycznia,łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, ja na zrosty i niby lepszą perystaltykę jajowodów (a raczej mojego jednego jajowodu)biorę Biostrepte. Drogie cholerstwo - nieźle ciągnie po kieszeni...ale według gina "naprostowało" trochę wnętrze...Tak właśnie przed chwilą uświadomiłam sobie, że pod koniec stycznia, a dokładnie 30 mija rok starań, pod opieką aktualnego doktorka.

  • astoriaa Ekspertka
    Postów: 391 91

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh... Ja mam 24 lata, wiec sadzilam, ze latwo z zajsciem w ciaze pojdzie. A tu 5 miesiecy i nic... okazalo sie za to, ze mam niedoczynnosc tarczycy i hiperprolaktynemie...
    Nie ma lekko.
    Trzeba trzymac kciuki!

    7470gov3xicgdrhg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny. Bardzo proszę Was o opinie co do mojego testu, to jest jakaś paranoja!
    Zobaczcie co to się stało: http://zapodaj.net/b9848657cca8e.jpg.html
    Czy któraś z Was tak miała?
    Buziaki!:*

  • astoriaa Ekspertka
    Postów: 391 91

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    Część dziewczyny. Bardzo proszę Was o opinie co do mojego testu, to jest jakaś paranoja!
    Zobaczcie co to się stało: http://zapodaj.net/b9848657cca8e.jpg.html
    Czy któraś z Was tak miała?
    Buziaki!:*

    Dziwne... Jakby odbarwiony w miejscu gdzie powinna byx kreska... Zrob koniecznie drugi, bo to wyglada dziwnie....

    7470gov3xicgdrhg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w szoku! Pierwszy raz takie cos widzę!!!

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sytuacja totalnie na odwrót :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście nadzieja sie wzbudziła, teraz o niczym innym nie myśle. :( wiecie jak to jest :(

  • KonEfka Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja powtórz koniecznie jutro rano! Ja się dziś powstrzymałam, ale jutro od rana też testuję. U mnie w tym roku będzie 29 wiosna. Dziewczyny, musi nam się udać, nie ma innej opcji :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro rano robie test o czułości 10! A do jutra... Oszaleje:)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, ze spaślakiem to Ty nie przesadzaj ;) Mam 2 cm więcej - ale i 2 kg więcej ;) Uwierz mi, że mój ostatni rok cały tak wyglądał od owu do owu...- albo inaczej od wizyty u lekarza do wizyty...Tona leków, próba trzymania diety (do października się udawało - teraz jest lipa), codzienna pobudka o 6.00 na mierzenie tempki (weekendy też), męczenie drugiej połówki w odpowiednich dniach, później - odpychanie - co by może nie zaszkodzić...młyn totalny...

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że jest nas więcej "okrąglutkich" :) tez nie należe do mały i filigranowych kobiet 173cm i 90 kg boję się trochę co będzie w ciązy z kilogramami mój pierwszy lekarz powiedział, ze nie mogę więcej niż 3-4 kg przytyć... a obecny powiedział, ze nie prawda i mam nie myslec o tym ile przytuje każdy organizm jest inny i nie mizna glodzic się w ciąży żeby nie przytyć :)

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • astoriaa Ekspertka
    Postów: 391 91

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e tam... przesadzacie...
    Ja mam 165cm, ważę 60kg czyli nie tak znowu dużo, mam 24 lata, a mam MASĘ rozstępów. Na biuście, na biodrach, na pośladkach...
    Burzliwe dojrzewanie miałam :P
    Rozstępy i celulit ma każda kobieta, a faceci mają na to i tak wyrąbane :D

    Ja tam kompletnie się nie przejmuję jak będę w ciąży wyglądać. Jedyne co mnie martwi - czy mi kolana i kręgosłup wytrzymają :P

    Propablyme lubi tę wiadomość

    7470gov3xicgdrhg.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, nie Ty pierwsza i nie ostatnia :) Olej wszystko - a zwłaszcza gadkę teściowej.

    astoriaa, Morisek28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    Część dziewczyny. Bardzo proszę Was o opinie co do mojego testu, to jest jakaś paranoja!
    Zobaczcie co to się stało: http://zapodaj.net/b9848657cca8e.jpg.html
    Czy któraś z Was tak miała?
    Buziaki!:*
    Alicja dzisiaj rano miałam identyczną sytuację z tym samym testem (PINK) najpierw zrobił się cały różowy a potem dookoła różowo a pasek kontrolny biały i uznałam go za negatyw..;/
    Ale to o niczym jeszcze nie świadczy powtórz jutro rano a nuż! :) Ja też jeszcze będę powtarzać bo dopiero mam 10dpo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 19:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maandragora wrote:
    Alicja dzisiaj rano miałam identyczną sytuację z tym samym testem (PINK) najpierw zrobił się cały różowy a potem dookoła różowo a pasek kontrolny biały i uznałam go za negatyw..;/
    Ale to o niczym jeszcze nie świadczy powtórz jutro rano a nuż! :) Ja też jeszcze będę powtarzać bo dopiero mam 10dpo :)

    Ja tez mam 10dpo! :) dawaj znac jutro!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    Ja tez mam 10dpo! :) dawaj znac jutro!!
    robisz jutro? ja się wstrzymam do 12dpo :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, ja mam okres dostac 20... od paru dni pobolewa mnie brzuch i mam wyzsza temperature.
    Boje sie nakrecac!!!
    W glowie mam juz 1000 mysli i wizji siebie z brzuszkiem i dzieckiem pozniej... strasznie boje sie rozczarowania... a obiecalam sobie ze bede loca!!!

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek nie sądze żaden facet nie oprze się rozebranej kobiecie cieszy się na sama myśl, że "pobzyka" :P

    Propablyme, Kena1983, Morisek28 lubią tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslicie ze mige sie ludzic ze to jednak...?

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się ostał jeden test... wstrzymuję testowanie do soboty i obserwuję tempkę. Jak poleci w dół i w sobotę wyjdzie negatyw - piję wódkę - jeszcze nie wiem gdzie i z kim, ale piję...Mam ochotę napić się złotej tequili...zagryzając pomarańczem z cynamonem...

    Morisek28 lubi tę wiadomość

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ