Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie testowanie - 5.09.2014
Odpowiedz

testowanie - 5.09.2014

Oceń ten wątek:
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 6 września 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie kochana rok po slubie ... udalo nam sie za pierwszym razem ....ale poronilam i od stycznia probujemy znowu

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 7 września 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dzis mój 28 dzien cyklu i nie dostałam @ niby powinna byc jutro . Robilam test 11 dzien po owulacji ale byl negatywny nie czuje żadnej podwyższonej temperatury i tez sobie nie mierzę. Mimo wszystko czuje sie jak na @ :/ czy np dwa dni po @ test wykryłby mi ciąże jesli ostatnio tego nie zrobil?

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Lady86 Przyjaciółka
    Postów: 90 47

    Wysłany: 7 września 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Gratuluje tym, którym sie udało :) to takie optymistyczne, gdy jednym się udaje, jakos tak się wierzy, że i na mnie przyjdzie kolej. U nas niestety życie dało psztyczka w nos ;) Moim okresem można bylo zegarki ustawiać, a w tym miesiącu.... spóźnił się dwa dni, pojawiło się plamienie, 2 testy pokazały jaśniuteńkie, ledwo widoczne, ale jednak, kreski... Aż wreszcie jak przyszedł okres, jak dowalił.... Aż człowiek nie miał wątpliwości, że to nie plamienie imprementacyjne ;) Eh, ale przez te dwa dni jaka radość, aż na mnie w pracy dziwnie patrzyli ;) Ale kolejny miesiać starań, do zobaczenia w kolejnym wątku testowania za miesiąc. A tym co testy wyszły jak należy oczywiście baaardzo gratuluję! trzymacjie za nas kciuki :)

    16ud3e3k1licdwwn.png[/url]
  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 8 września 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady86 wrote:
    Hej dziewczyny! Gratuluje tym, którym sie udało :) to takie optymistyczne, gdy jednym się udaje, jakos tak się wierzy, że i na mnie przyjdzie kolej. U nas niestety życie dało psztyczka w nos ;) Moim okresem można bylo zegarki ustawiać, a w tym miesiącu.... spóźnił się dwa dni, pojawiło się plamienie, 2 testy pokazały jaśniuteńkie, ledwo widoczne, ale jednak, kreski... Aż wreszcie jak przyszedł okres, jak dowalił.... Aż człowiek nie miał wątpliwości, że to nie plamienie imprementacyjne ;) Eh, ale przez te dwa dni jaka radość, aż na mnie w pracy dziwnie patrzyli ;) Ale kolejny miesiać starań, do zobaczenia w kolejnym wątku testowania za miesiąc. A tym co testy wyszły jak należy oczywiście baaardzo gratuluję! trzymacjie za nas kciuki :)


    najpierw 2 dni radosci a potem prawie depesja :( mialam tak w tamtym cyklu.
    a teraz to juz nie chce mowic :(

    201510107452.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak dziewczyny? przyszly @? czy jakies dobre wiesci?:) u mnie test dzis -

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się właśnie zaczęła @ :( yhhh...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie! bedziemy razem walczyc w nowym cyklu, u mnie tez sie rozkreci pewnie:)

  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 9 września 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    U mnie się właśnie zaczęła @ :( yhhh...

    u mnie tez dzis... blah. zmora ;)

    201510107452.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, wy macie chociaz krotkie cykle a ja? moze teraz jesze mam w miare a tak to moje cykle trwaja po 60 dni;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam taką nadzieję w tym cyklu, a tu proszę... agika88 trzymam kciuki żeby chociaż Tobie się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    watpie test -

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie:( plamieniei @ sie rozkreci zaraz:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    no nie:( plamieniei @ sie rozkreci zaraz:(
    i jak jest @??

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ