X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie testowanie - 5.09.2014
Odpowiedz

testowanie - 5.09.2014

Oceń ten wątek:
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 6 września 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie kochana rok po slubie ... udalo nam sie za pierwszym razem ....ale poronilam i od stycznia probujemy znowu

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 7 września 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dzis mój 28 dzien cyklu i nie dostałam @ niby powinna byc jutro . Robilam test 11 dzien po owulacji ale byl negatywny nie czuje żadnej podwyższonej temperatury i tez sobie nie mierzę. Mimo wszystko czuje sie jak na @ :/ czy np dwa dni po @ test wykryłby mi ciąże jesli ostatnio tego nie zrobil?

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Lady86 Przyjaciółka
    Postów: 90 47

    Wysłany: 7 września 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Gratuluje tym, którym sie udało :) to takie optymistyczne, gdy jednym się udaje, jakos tak się wierzy, że i na mnie przyjdzie kolej. U nas niestety życie dało psztyczka w nos ;) Moim okresem można bylo zegarki ustawiać, a w tym miesiącu.... spóźnił się dwa dni, pojawiło się plamienie, 2 testy pokazały jaśniuteńkie, ledwo widoczne, ale jednak, kreski... Aż wreszcie jak przyszedł okres, jak dowalił.... Aż człowiek nie miał wątpliwości, że to nie plamienie imprementacyjne ;) Eh, ale przez te dwa dni jaka radość, aż na mnie w pracy dziwnie patrzyli ;) Ale kolejny miesiać starań, do zobaczenia w kolejnym wątku testowania za miesiąc. A tym co testy wyszły jak należy oczywiście baaardzo gratuluję! trzymacjie za nas kciuki :)

    16ud3e3k1licdwwn.png[/url]
  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 8 września 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady86 wrote:
    Hej dziewczyny! Gratuluje tym, którym sie udało :) to takie optymistyczne, gdy jednym się udaje, jakos tak się wierzy, że i na mnie przyjdzie kolej. U nas niestety życie dało psztyczka w nos ;) Moim okresem można bylo zegarki ustawiać, a w tym miesiącu.... spóźnił się dwa dni, pojawiło się plamienie, 2 testy pokazały jaśniuteńkie, ledwo widoczne, ale jednak, kreski... Aż wreszcie jak przyszedł okres, jak dowalił.... Aż człowiek nie miał wątpliwości, że to nie plamienie imprementacyjne ;) Eh, ale przez te dwa dni jaka radość, aż na mnie w pracy dziwnie patrzyli ;) Ale kolejny miesiać starań, do zobaczenia w kolejnym wątku testowania za miesiąc. A tym co testy wyszły jak należy oczywiście baaardzo gratuluję! trzymacjie za nas kciuki :)


    najpierw 2 dni radosci a potem prawie depesja :( mialam tak w tamtym cyklu.
    a teraz to juz nie chce mowic :(

    201510107452.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak dziewczyny? przyszly @? czy jakies dobre wiesci?:) u mnie test dzis -

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się właśnie zaczęła @ :( yhhh...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie! bedziemy razem walczyc w nowym cyklu, u mnie tez sie rozkreci pewnie:)

  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 9 września 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    U mnie się właśnie zaczęła @ :( yhhh...

    u mnie tez dzis... blah. zmora ;)

    201510107452.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, wy macie chociaz krotkie cykle a ja? moze teraz jesze mam w miare a tak to moje cykle trwaja po 60 dni;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam taką nadzieję w tym cyklu, a tu proszę... agika88 trzymam kciuki żeby chociaż Tobie się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    watpie test -

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie:( plamieniei @ sie rozkreci zaraz:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    no nie:( plamieniei @ sie rozkreci zaraz:(
    i jak jest @??

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ