X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie testowanie - 5.09.2014
Odpowiedz

testowanie - 5.09.2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny!:) czy ktoras bedzie jeszcze testowala w piatek? podejrzewam,ze owulacje mialamdzien wczesniej wiec bedzie to dopiero 10dpo,ale musze zrobic test poniewaz ide do dentysty:) a jak z Wami?:)

  • dydka Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 2 września 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja myślę robić w piątek powinnam @ dostać w niedziele wiec jakby była ciąża to chyba coś juz powinno wyjść. A Ty to w 10 dniu to chyba szybko? Nie za szybko?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak wiem, aledodentysty ide i pasowalo by wiedziec:)

  • dydka Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 2 września 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fakt lepiej byłoby wiedzieć. W razie czego powiedz ze możesz być to czasem traktują kobiety jakby iuz były. Chyba ze wyjdzie pozytywny:) czy powinnaś dostać @ 9.09? Podobnie mamy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę testowac w sobotę, 2 dni przed @. Od kilku dni mam zgage co jest dla mnie nowością, boli mnie podbrzusze i przedwczoraj były wymioty. Coś jest nie halo !

  • dydka Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 2 września 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Ja będę testowac w sobotę, 2 dni przed @. Od kilku dni mam zgage co jest dla mnie nowością, boli mnie podbrzusze i przedwczoraj były wymioty. Coś jest nie halo !
    Hej to powiem Ci ze chyba masz szansę:) a Mierzysz sobie temperaturę? Długo się staracie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dydka, temperatury nie mierze, postanowiłam, że zacznę mierzyć od przyszłego cyklu. A staramy się ok hmmm... 1,5 roku świadomie, że tak powiem :)

  • dydka Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 2 września 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już całkiem długo. A jakoś wyznaczasz dni płodne? Czy tylko kalendarzykiem? Ja pierwszy raz używałam testów owulacyjnych myślałam juz ze nie działają ale wyszło:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko kalendarzykiem. Jak nie uda się w tym cyklu, to biorę się do roboty pełną parą! Kupię kupe testów owulacyjnych, termometr i nie wiem co jeszcze :p grrrr

  • dydka Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 2 września 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba ze nie będziesz musiała juz kupować czego życzę:) a robiliscie juz jakieś badania? Niby po roku to już zalecają.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam Hsg koncem czerwca i lewy jajowod niedrożny i od 2 lat walcze z prl, ale poziom już ok po norprolacu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cigaretta - kurcze tak dlugo zbijalas prolaktyne? czy toprawda ze hs bardzo boli?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo na początku długi czas zbijalam bromkiem, efektu nie było.. potem gin przepisal mi norprolac i odrazu lepiej ;) a hsg to była masakra. .. strasznie mnie bolało, ale to dlatego, że jajowód niedrożny (tak powiedział gin) :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie tez slyszlam ze jak niedrozne to okropny bol...:(


  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 2 września 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam testowac w czwartek ale poczekam do piatku to akurat bylyby dwa dni przed @ wiec moze jest szansa ze cos wykaże , Tylko czuje sie troche juz jak na @ nie wiem czy cos z tego bedzie

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jak nie dostane @ wczesniej to tez testuje ;)

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 2 września 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to fajnie mam nadzieje że bedzie nas wiecej :) byloby razniej i super by było gdyby wszystkim sie udalo :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei wspaniały nick to po pierwsze ;)

    po drugie ja juz dzisiaj negative mam na koncie, ale jak narazie okresu brak i chyba sie nie zanosi. Piersi bola, zmeczona jestem, i czasami zakuluje podbrzusze i krzyz.

    Zobaczymy


    o kurde laski !! tak zajrzalam na te poranne testy - allegrowy oczywiscie nic ale na pink tescie jest druga blada kreska !!!
    ( troche przesunieta blizej tej kontrolnej) ale jest cos tam ...
    ale wiadomo ze po 10 minutach test jest niewazny. Dzis popoludniu temp w pochwie 37,4

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2014, 19:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde lece po testa na jutro albo na pojutrze :D:D jejku jest nadzieja ;)

    Kajtka lubi tę wiadomość

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 2 września 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli nie ma @ to jeszcze jest nadzieja :) mnie kuje ciagle lewy jajnik najbardziej boli podbrzusze i delikatnie piersi , ale typowym dla mnie objawem na @ jest bol w krzyzu takze nie wiem :/ ale mam nadzieje :) juz nie moge sie doczekac tego piątku .

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ