X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie testowanie przed @
Odpowiedz

testowanie przed @

Oceń ten wątek:
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Mam do Was pytanie. Czy któraś z was nie wytrzymała i testowała przed @. Bo ja zrobiłam test przedwczoraj wieczorem i miałam taką poświatę drugiej kreski. Dziś rano zrobiłam test z porannego moczu i tą drugą kreskę widać gołym okiem. Trochę bledsza i delikatniejsza, ale jest. @ powinnam dostać jutro. Ciekawa jestem czy ten wynik może być wiarygodny? Czy któraś z Was tak miała i okazywało to się ciąża? Dodam że tempka na wysokości 37-37,2 nie bolą mnie piersi ani brzuch, nie czuję też aby miała przyjść @. Jestem w takim zawieszeniu. Co o tym sądzicie?

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam dzień przed @ i wyszła blada krecha, potem jeszcze zrobiłam 3 dni po terminie i już wyszła wyraźna. Aha, pierwszy test był z porannego moczu, drugi już popołudniu.

    relgh371djw8agni.png
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzięki za info :) Może i u mnie będzie tak jak u Ciebie.

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję bo to raczej ciąża. Powtórz jeszcze test za 2 dni albo idź na betę.

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuje :) Mam nadzieje że to ciąża prawidłowa :) To nasz pełny pierwszy cykl starań o rodzeństwo dla synka. Ale czytałam że przy dwóch kreskach też przychodzi @. i wtedy jest po dwóch kreskach. Czekam jeszcze 2 dni i znowu test :)

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • Amerie Autorytet
    Postów: 286 343

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o ciąży wiedziałam na dzień przed spodziewaną miesiączką ale z betki, testy wychodziły negatywne. Pierwszy test gdzie zauważyłam bardzo delikatną drugą kreskę wyszedł 3 dni po terminie spodziewanej miesiączki. Nie zdziwiło mnie to bo beta dzień przed wynosiła 9 IU/L a testy, które miałam wykrywają ciąże powyżej 25 IU/L. Tak więc uważam, że jak już naprawdę nie można się doczekać pozytywnych wiadomości to lepiej od razu iść na bete:) Pozdrawiam dziewczynki i życzę owocnych starań i pozytywnych testów. To mój pierwszy cykl starań z Ovu i mam nadzieję, że szybko pojawi się uśmiech na mojej twarzy:)

    relgh371rrya3inl.png
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na a ja już wariuje :)
    Testy dalej wychodzą mi pozytywnie, cały czas blado różowa druga kreseczka a odebrałam dziś wynik bety i okazuje się że mam 5. Niby małpa powinna być wczoraj tzn we wtorek a betę robiłam w poniedziałek popołudniu czyli przed terminem. Nie wiem co myśleć? Czemu testy mi pokazują drugą kreskę a beta pokazuje tak mało?
    A może mi się przesunęła owulacja i przez to tez i @ może być nie we wtorek a parę dni później? Sama już nie wiem co myśleć. Laborantka twierdzi że powinnam jeszcze raz zrobić betę bo może nie będzie wzrastać i to będzie ciąża biochemiczna, no i mnie tym nastraszyła. Co o tym sądzicie?

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę że laborantce przydałoby się szkolenie z taktu :P Beta jest poniżej norm jak na 4/5 tydzień, czy tylko wydaje Ci się że za mała? Może zrób jeszcze raz, zobaczysz czy jest przyrost.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie 4\5 tydzień tylko we wtorek minęły dwa tygodnie od owulacji, czyli w dniu dzisiejszym spóźnia mi się miesiączka i mam bete na 5 ( beta robiona dzień przed planowaną @ ), testy pozytywne i tempka podwyższona cały czas a laborantka straszy ciąża biochemiczna i sama nie wiem co mam myśleć.

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do szkolenia to masz rację :)Nie powinna tak mówić tylko zasugerować ponowne zrobienie bety za kilka dni.

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no więc zrobiłam drugi raz bete i mam wynik 83 :) więc jest ciąża testy też są już wyraźne z mocną drugą krechą :) Teraz wizyta u lekarza :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny starające się o fasolki :)

    Bąbelek86, Ewa99, Katarzyna87, agniesja lubią tę wiadomość

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina_b wrote:
    no więc zrobiłam drugi raz bete i mam wynik 83 :) więc jest ciąża testy też są już wyraźne z mocną drugą krechą :) Teraz wizyta u lekarza :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny starające się o fasolki :)
    No to gratuluję, teraz tylko do przodu. Ja czekam na wizytę na 19.08, mam wiele obaw z tym związanych, ale mam nadzieję że będzie ok.

    relgh371djw8agni.png
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimka84 wrote:
    No to gratuluję, teraz tylko do przodu. Ja czekam na wizytę na 19.08, mam wiele obaw z tym związanych, ale mam nadzieję że będzie ok.
    Jakich obaw? Może pomogę ci je rozwiać?

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile po owulacji teoretycznie mozna zrobic test? 10dni?

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od owulacji do @ mam jakieś 14-16 dni. Robiłam test 2 dni przed @ i miałam taką delikatna poświatę drugiej kreski ledwo widoczna beta dzień przed @ wykazywała 5 więc tez do końca nie było wiadomo. dzień po spóźnionej @ miałam już test z dwiema grubymi kreskami. Dodam że jestem w 5 tygodniu ciąży, nie bolał mnie brzuch ani piersi, nie mam żadnych objawów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2014, 11:37

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina dzieki za odpowiedz. Ja jestem 3 dzien po owulacji dopiero.. jakos tak mi sie wlecze to oczekiwanie..
    Poki co temp na wykresie rosnie, ale te trzy wyzsze temp dopiero potwierdzily owulacje..

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina_b wrote:
    Jakich obaw? Może pomogę ci je rozwiać?
    Miło, ale chyba nikt nie jest w stanie mi pomóc :) Jestem takim nerwusem, przy pierwszej ciąży też tak było, boję się czy wszystko będzie ok, czy fasol prawidłowo się rozwija, czy ze względu na charakter mojej pracy mogę liczyć na zwolnienie...

    relgh371djw8agni.png
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimka84 życzę Ci wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Twojej fasolki. Pamiętaj że zawsze jest alternatywa i pogodzisz jedno z drugim jakimś sposobem. Ja też miałam pierwszą ciążę ciężką 80 % czasu leżałam w szpitalu i kilka razy już myślałam że nic z tego nie będzie ale się udało. Bądź dobrej myśli. Pozytywne nastawienie to podstawa.

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia ten czas zawsze się wlecze, na szczęście od decyzji o rodzeństwie dla synka minął tylko jeden cykl więc nie miałam comiesięcznego czekania na @ lub jej brak :) Życzę Ci tego samego :)

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina nie dziekuje zeby nie zapeszyc. Mam nadzieje, ze poszczesci mi sie tak jak Tobie :)

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ