X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie testowanie przed @
Odpowiedz

testowanie przed @

Oceń ten wątek:
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje ;)

    nojaniewiem lubi tę wiadomość

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serdeczne gratulacje, marzę o takiej chwili dla nas wszystkich:)

    nojaniewiem lubi tę wiadomość

  • gosi_a Autorytet
    Postów: 704 1172

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety tym razem się nie udało. Mam nadzieję, że następnym razem też będę miała powody do radości :)

    wnidt5odau6o2x80.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ