X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie TESTOWANIE W DNIU KOBIET! 8 MARZEC
Odpowiedz

TESTOWANIE W DNIU KOBIET! 8 MARZEC

Oceń ten wątek:
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 5 marca 2015, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się :) 8 marca mam termin @, wiec odganiam by nie przyszla;)

    nataliano lubi tę wiadomość

  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 5 marca 2015, 01:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się witam :) Co prawda termin spodziewanej @ mam jutro, tzn. w sumie już dziś, bo już po północy, ale to tak blisko tego dnia kobiet więc postanowiłam się przyłączyć :D

    Testuję z rana - nie wiem jak dziś zasnę - jestem taka zniecierpliwiona, wręcz poddenerwowana. Mam nadzieję, że @ nie przyjdzie.

    Trzymam kciuki za Was! :)

    Eltasz lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 01:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia <3

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 5 marca 2015, 02:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)
    To mój 33 Cs ...... termin @ wprawdzie na 9.03 czy będę testować 8 hmmm ... zastanawiam się, boję się tylko kolejnego rozczarowania. Testującym życzę powodzenia :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2015, 02:52

    Eltasz
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 5 marca 2015, 02:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja napisałam,ze testuje w dzien kobiet po czym dostałam plamien :D takie to moje szczescie zezowate.

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do mnie też czuję że idzie @ ... szyjka się obniża i troche sluzu rozciagliwego widziałam wczoraj....... znów się chyba nie udało... :( a też mam 8testować

  • topgear Znajoma
    Postów: 25 17

    Wysłany: 5 marca 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, ja byłam wczoraj na badaniu krwi. To mój 4tc i 2 dni (licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki). Beta wyszła 58. Czy wszystko w porządku? Pani z laboratorium powiedziała, że wynik wskazuje na 3-4 tydzień.

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 5 marca 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topgear wrote:
    Dziewczęta, ja byłam wczoraj na badaniu krwi. To mój 4tc i 2 dni (licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki). Beta wyszła 58. Czy wszystko w porządku? Pani z laboratorium powiedziała, że wynik wskazuje na 3-4 tydzień.
    na pewno wszystko w porządku, zbadaj betę za 2 dni żeby zobaczyć czy dobrze przyrasta

    respondeca lubi tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi., jak testowanie?

  • topgear Znajoma
    Postów: 25 17

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi - czekamy na wieści

  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję że pytacie :)

    Ale niestety wieści mam złe i smutno mi dziś - 1 kreska... a po @ an śladu, nawet podbrzusze mnie nie boli...pewnie przez ten stres w związku z testowaniem. No nic - mam nadzieję, że @ przyjdzie jak najszybciej, żebym mogła rozpocząć kolejny cykl starań.

    Topgear - serdecznie Ci gratuluję :) wspaniale, że się udało!

    A za dziewczyny jeszcze przed testowaniem trzymam mocno kciuki! :)

  • Katarinka Koleżanka
    Postów: 41 21

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tam, ja też będę testować 8 marca.

    MW26, respondeca lubią tę wiadomość

    IUI nr 1 08.01.16
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Gabi, szkoda :-( Ale skoro nie ma zwiastunów @, to może jest jeszcze jakiś cień szansy? Ile to dni po owulacji?

  • topgear Znajoma
    Postów: 25 17

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi, nie chcę robić nadziei, ale u mnie też nic nie zapowiadało ciąży... Tak jak pisałam - myślałam, że spiszę cykl na straty, a tu niespodzianka. Nie miałam i nie mam dosłownie żadnych objawów, a zanim zobaczyłam drugą kreskę, to widziałam chyba z 5 pojedynczych ;P

    Dziś niestety idę do gina, bo mam bóle podbrzusza i mnie gin nastraszył, że to może być ciąża pozamaciczna :(

    Sylwiaśta159 - ja miałam bardzo dużo rozciągliwego śluzu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaahh no to widzicie dziewczyny, co baba to inny organizm :)) czytałam, że śluz płodny oznacza ze szyjka sie odczopowuje i idzie @ i za pare godzin ją dostałam,a ty topgear proszę , zakropkowana :))) i spokojnie wszystko bedzie dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2015, 16:37

  • MW26 Autorytet
    Postów: 537 355

    Wysłany: 5 marca 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za wszystkie testujące kciuki:-D

    respondeca lubi tę wiadomość

    n59yvcqgpqmxp37y.png
  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia - nie wiem dokładnie ile dni po owulacji, bo w tym miesiącu próbowałam "starać się na luzie";) W ostatnim cyklu w którym mierzyłam temp. i robiłam testy owulacyjne, owulacja wg OF wypadła 15 dc, więc może w tym cyklu było podobnie, bo zazwyczaj mam regularne cykle, więc dzisiaj byłby to 14 dpo...ale może była później. Od ok 1,5 miesiąca przyjmuję Euthyrox na niedoczynność tarczycy - być może to leczenie ma jakiś wpływ na cykl.
    Boje się mieć nadzieję, ale równocześnie bardzo bym chciała żeby była jeszcze szansa.

    Topgear - bardzo bym chciała, żeby było jak u Ciebie :)
    Nie martw się - czytałam mnóstwo tematów o wczesnych objawach ciąży i ból podbrzusza był chyba najczęściej wymienianym i wszystko z tymi ciążami było dobrze. Z Twoją pewnie też jest;)

    Ja z "objawów" mam jedynie ból piersi od około tygodnia, ale miałam już tak kilka razy przed @...
    Na razie będę czekać, jak w weekend nie dostane @ to w pon. powtórzę test.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki :)

    Gabi. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chce już 8 marca

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to już tylko dwa dni ;)

    respondeca lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ