X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie TESTOWANIE W DNIU KOBIET! 8 MARZEC
Odpowiedz

TESTOWANIE W DNIU KOBIET! 8 MARZEC

Oceń ten wątek:
  • karolazka Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 9 marca 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadal negatywne testy. @ na razie nie ma a temperatura wysoko więc ciągle mam nadzieje że się udało. Gratulacje dziewczyny:)

    4a49d7e1bac689fea964918b31758844.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje jeszcze raz <3
    Ja jutro testuję ponownie... A jutro Dzień Mężczyzn, ale byłby piękny prezent!!

  • NerVusek Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 9 marca 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki , zrobilam test i niestety negatywny a po poludniu pojawila sie obfita miesiaczka . Wlasnie leze pod kocykiem i w sumie bardzo silny bol miesiaczkowy uwiezil mnie w domu .Z cyklu na cykl coraz bardziej boli , czyzby hormony ... w kazdym badz razie czekam na nastepny cykl , co ma byc to bedzie , to dopiero 1 miesiac powaznych staran wiec ... nic straconego :)

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 9 marca 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia trzymam kciuki za teścior. Mnie w sobotę i w niedzielę tez pojawiły się blade kreski po "parunastu minutach" Póki co nie biorę ich pod uwagę po przecież są po terminie minutowym. Dziś powinnam dostać @ póki co rano znowu plamiłam i nic, nie rozkręciła się jeszcze. Czekam do nocy.... albo jutro mnie dopadnie franca ;-)

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję:) Udało mi się zdobyć test o czułości 10, myślę że powinien jutro być w miarę wiarygodny =P

  • karolazka Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i niestety czekam kolejny cykl:)

    4a49d7e1bac689fea964918b31758844.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolazka, taka ładna temperaturka i nic? :-(
    Powodzenia w nowym cyklu <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Ja dzisiaj wieczorem serduszkowałam z małżem :) i po stosunku plamienie... Nie raz już tak miałam, że kilka dni przed @ seks spowodował plamienia/ szybszą @, zatem spodziewam się wyniku jutrzejszego testu... :-(

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 10 marca 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mnie @ sobie nie zapomniała, kolejny miesiąc nowe nadzieje. Testowane przesuwam na kwiecień :-]

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak jak się spodziewałam - negatyw. I to test o czułości 10.

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 10 marca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki to test o czułości 10?proszę podaj nazwę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Life, są dostępne w aptekach SuperPharm

  • *EwelkA* Znajoma
    Postów: 21 11

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety tempka w dół a na dokładkę test potwierdził przypuszczenia....
    Czekam na @ a testowanie przekładam na kwiecień.

    http://ovufriend.pl/graph/02699afad885890ce4da8654c13d12c3
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 10 marca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny, powiem wam, że nie wiem czemu zatestowałam dzisiaj - test facelle z rossmana , jakos dziwnie mnie kłuje w jajnikach na zmiane , cos nowego dla mnie wiec zatestowałam ot tak , bo przeciez jak widzicie nawet owu nie miałam w tym cyklu i wyszła mi rano blada kreska od razu , nie wiem co to moze byc. Testował juz ktos tymi testami?
    142048e0e62ce4298d553c2f50c8bcb7.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatestuj jeszcze raz:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katdud, ja dzisiaj zatestowałam testem z Rossmana i nie mam nawet cienia, więc chyba Twój wynik jest wiarygodny:-)

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 11 marca 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze może być to torbiel :(
    dzisiaj kreseczka taka sama - cieniowa, że tak powiem ale mam lekkie plamienie sluz hm ogromnie gęsty duzzzo i momentami różowawy-brązowawy :(

  • karolazka Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 11 marca 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura nadal wysoka niestety tylko z przeziębienia. Następne testowanie wypada na 6 kwietnia ale zapewne tak długo nie wytrzymam. W sumie to nawet wolę te dwa tygodnie oczekiwania na owulację niż na testowanie a wy ?

    4a49d7e1bac689fea964918b31758844.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katdud, wybierz się na betę:-)

    Ja dostałam właśnie okres, zaczynam nowy cykl. Mam postanowienie bardziej się postarać w tym miesiącu, może uda się zrobić prezent urodzinowy mężowi (1.04) oraz mamie (09.04), a calej rodzinie wielkanocny... :) trzymajcie kciuki, ja życzę powodzenia wszystkim staraczkom w nowym cyklu <3

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 11 marca 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja znów wolę czas testowania :)

    bedę musiała wybrac się na bete i trzymam kciuki za was , ja też marze o takim małym "zajączku" ;)

    natalia__ lubi tę wiadomość

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ