X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie TESTOWANIE W DNIU KOBIET! 8 MARZEC
Odpowiedz

TESTOWANIE W DNIU KOBIET! 8 MARZEC

Oceń ten wątek:
  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    respondeca wrote:
    Zrobiłam test, 11 dpo . Jestem w szoku, zesztywniałam !

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b43da4e60486.jpg

    Gratulacje :-))))

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
  • topgear Znajoma
    Postów: 25 17

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NerVusek wrote:
    Witam wszystkie staraczki :) Dzis testowalam i jestem rozczarowana , niby dzien przed badz tez dzien miesiaczki bo roznie bywa z cyklami u mnie srednio 29 ,30dni ...ale dzis znow tylko cien , ktory dopiero pol h pozniej zrobil sie naprawde widoczny i lekko niebieski , nie wiem czy sobie robic nadzieje . Cierpilwosc nie jest moja mocna strona :(

    Miałam tak samo! Mąż mówił, że sobie wmawiam, że on nic nie widzi, a ja pod światło coś tam widziałam. Dwa dni później była już druga kreseczka wyraźna :)

    NerVusek lubi tę wiadomość

  • topgear Znajoma
    Postów: 25 17

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Respondeca gratulacje!!! :) Rodzimy w tym samym terminie :-P

    respondeca lubi tę wiadomość

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    respondeca wielkie gratulacje !!


    A u mnie ... wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam testa, mąż miał urodziny i pomyślałam fajny byłby prezent ;-).Test ok 20 bo przyszłam z pracy, cóż jedna kreska. Przed 23 poszłam się kąpać i zerkam na test a tam drugi bladzioch..tak tak wiem nie bierze się pod uwagę testu po tak długim czasie .. Czekam do jutra na @

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,dziewczyny wszystkiego naj naj w naszym dniu :) Ja mam 7dzień po owulce i jeszcze za wcześniej na testowanie ale nie wiem czy w wtorek nie wybiore się na bete.. gdyż biore duphaston i dobrze wiedzieć czy przerwać i czekać na @ czy brać dalej.. Miłego dnia wam życze :)



    respondeca-gratulacje :) Jakiej marki masz test? i gdzie kupiłaś?

    respondeca lubi tę wiadomość

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 8 marca 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Respondeca gratulacje:) piękny prezent na Dzień Kobiet! Ciekawe kto jeszcze przekaże dziś dobre wieści? Testujcie dziewczynki. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet:)

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję !
    Zrobiłam test, w tym czasie w szlafroku wyszłam z psem na siku na 3 minuty, wracam a tu druga kreska. Bez dopatrzania się, widać gołym okiem ,że jest .
    Ale nie wierzę i chyba będę płakać <3 :)
    Oczywiście nie napalam się, w środę pójdę na betę :)

    Elfik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Respondeca, ogromne gratulacje! Cudowna wiadomość, trzymam kciuki za piękną betę!

    U mnie negatyw :( Ale to dopiero 9dpo, więc nie tracę nadziei :)

    respondeca lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, mam nadzieję, że to nie żadna pomyłka;) poczekaj jeszcze parę dni i powtórz :)

    natalia__ lubi tę wiadomość

  • Aga1983 Nowa
    Postów: 2 8

    Wysłany: 8 marca 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś robiłam test i okazało się, że są dwie kreski, ale bez euforii, pojechałam na bete hcg i mam oto taki wynik 1677,00 mIU/ml
    Chyba mogę zacząć się cieszyć ;)

    respondeca, NerVusek, lawendowa, Elfik, BISCA lubią tę wiadomość

  • Aga1983 Nowa
    Postów: 2 8

    Wysłany: 8 marca 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na marginesie po 4 latach...

    Elfik, BISCA, Anna82 lubią tę wiadomość

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 8 marca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobre wieści. Gratulacje ! :-)

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow! super ;) gratuluje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga super!!!!! Czemu 4 lata? Na cos sie leczylas? Czy po prostu tyle trwalo trafienie:)

  • NerVusek Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje kobietka ktorym sie udalo , zazdroszcze :D i mam nadzieje ,ze pozostalym staraczka nastepny cykl przyniesie zamierzone owocne efekty :* A ja ...coz okresu nie mam dalej , ale testu nie zrobilam gdyz nocowalismy poza domem i go nie wzielam, wiec testowanie zostawiam na jutrzejszy poranek , coz zobaczymy do ktorej grupy z Was dolacze :)

    respondeca lubi tę wiadomość

  • dniska Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 marca 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkie przyszłe mamusie!!!
    ja znowu będę testować jutro lub pojutrze (na jutro mam wyznaczoną @)... miałam 2-dniową przerwę bo przez ostatnie dni nic innego nie robiłam tylko testowałam hihi także jeśli jutro nie przyjdzie @ to we wtorek o dzieła <3 pozdrawiam

    hope
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, dziewczyny, a ja mam wrażenie, że na moim teście jest cień cienia cienia... Wiem doskonale o tym, że nie mam co na niego patrzeć jakiś czas po testowaniu itd., ale no nie mogę... Trochę już tych testów zrobiłam i wiem, jak wyglądają odbarwione "miejsca na kreskę testową", a teraz wygląda to inaczej... Albo ja chcę, żeby tak wyglądało, albo faktycznie coś tam jest...
    Obiecałam sobie, że w tym cyklu nie zatestuję dopóki @ nie przyjdzie, że nie kupię testu, ale... pech chciał :D że znalazłam podczas porządków w łazience jeden test :D... jutro kupię jeszcze jeden i we wtorek zatestuję, wtedy będzie 11dpo, zatem skoro teraz faktycznie jest jakiś cień cienia cienia :P to za dwa dni powinien być już wyraźniejszy... Trzymajcie kciuki <3

    respondeca lubi tę wiadomość

  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, Respondeca -super wieści! Gratulacje :)

    U mnie wczoraj przyszła @ - okropnie boląca :/
    Czas na kolejny cykl staranek.

    Pozdrowienia serdeczne dla wszystkich Staraczek oraz zafasolkowanych Szczęściar ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam niepewna wczorajszego testu, więc zgłaszam się, że ponownie wyszedł pozytyw :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/66e2f1cc7496.jpg

    natalia__ lubi tę wiadomość

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 9 marca 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje!!:)

    respondeca lubi tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ