X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie w Sylwestra :-)
Odpowiedz

Testowanie w Sylwestra :-)

Oceń ten wątek:
  • kasiora3105 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zrobiłam wczoraj test i wynik negatywny :( no i w nocy okropny bol i rano okres... ale jakos sie nie zalamuje..wierze ze nowy rok przyniesie mi szczescie ..tego każdej z Was zycze i bardzo gratuluje tych wymarzonych 2 kreseczek ! oby wszystko teraz dobrze się potoczyło dalej :) mam nadzieje ze bedziemy sie wspierac w oczekiwaniu na fasolki, ze znajde w Was wsparcie... Zycze jeszcze raz wszystkiego dobrego w Nowym Roku i udanej zabawy! tym którym się nie udało w tym roku...odprezcie sie dziewczyny i zaszalejcie w Sylwestra nalezy sie nam wszystkim ! pozdrawiam :*

    wistful lubi tę wiadomość

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodi zadzwon do szpitala najbliższego, i zapytaj u mnie w mieście jest własnei przy szpitalu czynne 24h :0

    oar8skjod4lwslof.png
  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiora a ile cyklów się starasz?

    oar8skjod4lwslof.png
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiora3105 wrote:
    ja zrobiłam wczoraj test i wynik negatywny :( no i w nocy okropny bol i rano okres... ale jakos sie nie zalamuje..wierze ze nowy rok przyniesie mi szczescie ..tego każdej z Was zycze i bardzo gratuluje tych wymarzonych 2 kreseczek ! oby wszystko teraz dobrze się potoczyło dalej :) mam nadzieje ze bedziemy sie wspierac w oczekiwaniu na fasolki, ze znajde w Was wsparcie... Zycze jeszcze raz wszystkiego dobrego w Nowym Roku i udanej zabawy! tym którym się nie udało w tym roku...odprezcie sie dziewczyny i zaszalejcie w Sylwestra nalezy sie nam wszystkim ! pozdrawiam :*

    Bardzo mi przykro .
    Nie trac nadziei ,przeciez marzenia sie spelniaja :)


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiora również tego Ci życzę by Nowy Rok przyniósł tylko Szczęście :)

    Ja kupiłam dziś dwa testy w aptece dr Maxa, dwie 10-tki, jutro idzie jeden, drugi w niedziele :)

    Misi@, lojkalojka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny..jutro wielki dzien :)

    lojkalojka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Ten test uważam,ze byl porządniejszy,bo na tych z allegro bylo cienko widać,a na tym jak byk druga kreska,choc jeszcze nie tak super wyrazna...
    może bym skoczyla dzis na ta betę,tylko za bardzo nie wiem gdzie...Może któraś z Was tez jest z Poznania?
    Diagnostyka na Al. Solidarności 36
    tel: 663 680 217, 663 680 351
    czynne do 18:00 :)
    pon.-pt. 7:00-18:00
    sob. 7:00-13:00
    jutro do 15 :00

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2014, 14:17

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia a Ty jutro tez testujesz wczesniej? :)

  • mrt Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, ja tez dolaczam sie do jutrzejszego testowania.....mam nadzieje, ze nam sie uda....
    W moim przypadku tez jest troche za wczesnie, ale nie moge juz dluzej czekac.


    Buziaki!!!!

    Misi@ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiora3105 wrote:
    ja zrobiłam wczoraj test i wynik negatywny :( no i w nocy okropny bol i rano okres... ale jakos sie nie zalamuje..wierze ze nowy rok przyniesie mi szczescie ..tego każdej z Was zycze i bardzo gratuluje tych wymarzonych 2 kreseczek ! oby wszystko teraz dobrze się potoczyło dalej :) mam nadzieje ze bedziemy sie wspierac w oczekiwaniu na fasolki, ze znajde w Was wsparcie... Zycze jeszcze raz wszystkiego dobrego w Nowym Roku i udanej zabawy! tym którym się nie udało w tym roku...odprezcie sie dziewczyny i zaszalejcie w Sylwestra nalezy sie nam wszystkim ! pozdrawiam :*
    ja zrobiłam dziś rano bo już nie mogłam wytrzymać no i też negatywny. chyba psychicznie się blokuję bo odrazu dostałam charakterystycznego ciągnięcią w brzuchu. no cóz. może następnym razem...

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wistful spokojnie ejszcze może wyjść :) mi wyszedł dopiero 13 dpo i to bladzioch pod światło :)))

    wistful, Misi@ lubią tę wiadomość

    oar8skjod4lwslof.png
  • malgosiam Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinka wrote:
    malgosiam mam ten sam problem :( co prawda ja nie wytrzymalam i zrobiłam już 3 testy. Wszystkie negatywne :( a temperatura ciągle rośnie. Jutro idziemy na imprezę i nie wiem czy mogę się bawić czy nie. ..


    Alinka, widzę z Twojego profilu, że też jesteś nowa:)

    Nasze starania są na razie bardzo spontaniczne (1. cykl), więc nie dam sobie ręki uciąć za dokładny dzień owulacji, temperatury póki co nie mierzę, jakichś specjalnych objawów potencjalnej ciąży na razie nie dostrzegam. Ale test w szafce już mnie świerzbi... :)

    Co do imprezy sylwestrowej, to bawić się zawsze możesz :D choć niekoniecznie z wieloma %%% ;) Prawda jest taka, że lepiej alkoholu unikać nie tylko w ciąży, ale i podczas starań, choć sądzę też, że niewielka jego ilość na samym początku ciąży nie powinna zaszkodzić.

    W pierwszej ciąży (mam w domu 2-latka) spóźnił mi się okres i też chciałam testować w Sylwestra, ale mąż przekonał mnie, żebyśmy spędzili ten dzień na luzie, nie myśląc o życiowej rewolucji. Poszliśmy na rewlacyjną domówkę, oczywiście łyknęłam już tylko trochę szampana, a test (pozytywny) zrobiłam 2 stycznia 2012 :)

    Wtedy to już było X dni po spodziewanym okresie, więc tym razem mam wątpliwości, czy to w ogóle warto testować tak szybko. Ale chyba spróbuję - rano, oczywiście, więc zaraz Wam napiszę, co mi tam wyszło ;)

    Trzymam kciuki za wszystkie Testujące i czekam na Wasze (dobre) wieści!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie wytrzymałam dziś i zrobiłam sikanca..prawie widać drugą kreskę, ale to widmo cienia, nawet nie cien cienia..
    poszłam więc na Betę, nawet mąż nie wiedział i wlaśnie przyszły wyniki..19,85 ;)
    Bosze tak trudno mi uwierzyć, że nie wiem czy to nie pomyłka, tym bardziej, że laborantka nie mogla mi pobrać krwi..dosłownie ciurkiem spływała i malutko pobrala, nawet nie 1/3 ale stwierdzila, że to wystarczy, nie chciała mnie męczyć..ech a może to pomyłka, moze było większe stęzenie bo malo krwi???\Tak się boje, że to błąd!

    PrezesGąska, ceska, malgosiam, Tosia 1981, wistful lubią tę wiadomość

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misi@ wrote:
    No to nie wytrzymałam dziś i zrobiłam sikanca..prawie widać drugą kreskę, ale to widmo cienia, nawet nie cien cienia..
    poszłam więc na Betę, nawet mąż nie wiedział i wlaśnie przyszły wyniki..19,85 ;)
    Bosze tak trudno mi uwierzyć, że nie wiem czy to nie pomyłka, tym bardziej, że laborantka nie mogla mi pobrać krwi..dosłownie ciurkiem spływała i malutko pobrala, nawet nie 1/3 ale stwierdzila, że to wystarczy, nie chciała mnie męczyć..ech a może to pomyłka, moze było większe stęzenie bo malo krwi???\Tak się boje, że to błąd!

    Misia a dopiero pytałam kiedy testujesz :D Gratulacje! Czy dobrze pztrzę, że 6 dni przed terminem @ jestes? Moze jest jakas nadzieja dla mnie jutro :) pokaż zdjęcie testu :D jutro czy pojutrze to juz tluste kreseczki beda :)

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Betka na ten dzień po owu wysoka! Na innym forum dziewczyna miala 16 coś a po kilku dniach juz ponad 400 także super!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2014, 15:59

    Misi@ lubi tę wiadomość

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobre jest misia gratulacje !!!! :))))))

    Misi@ lubi tę wiadomość

    oar8skjod4lwslof.png
  • malgosiam Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misi@, cień cienia cienia, to zawsze już jakiś cień :D
    A beta raczej nie kłamie - teraz niech tylko pięknie rośnie.
    Trzymam kciuki!!!


    Misi@ lubi tę wiadomość

  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 592

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misi@ Gratuluję ależ cudne wieści :-) No i na Sylwestra piccolo :-)

    Misi@ lubi tę wiadomość

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 592

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lojkalojka wrote:
    Witajcie moje drogie ! Ja rowniez chetnie sie przylacze do waszego grona :)
    Przewidywany termin @ mmm... trudno powiedziec . Czas ma ta wredota do 01.01
    Ja jeszcze testow nie kupilam. Wykozystalam tylko wszystkie owulacyjne, ktore jak wiadomo ciazy nie wykryja.
    Boje sie troche testowania i kolejnego rozczarowania.
    Z drugiej strony czekam tez na @ ,bo zaczynam stymulacje do IUI .
    W glebi duzy ludze sie marzeniami , ze stal sie CUD :)

    Gratuluje zafasolkowanym zielonej trawki na wykresach !!!
    lojkalojka twój wykres to wygląda tak jakby @ miała przyjść za 9 miesięcy :-)

    Misi@ lubi tę wiadomość

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suwaczek jest nieaktualny, mam nieregularne cykle... miedzy 31-60 i tak na oko ustawilam. Nie trafiłam za bardzo :p
    Stosowałam infolik i donga i myśle, że to przyśpieszylo owulkę... jestem dziś w 11dpo!

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ