X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie w Sylwestra :-)
Odpowiedz

Testowanie w Sylwestra :-)

Oceń ten wątek:
  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 592

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 24 + 2,50 pobranie krwi
    dddodiii ty nie czytaj tych głupot (teraz macham paluszkiem)

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 592

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i są już wyniki :-( nic z tego teraz to sobie mogę popłakać

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia...głowa do góry!!Teraz to ja macham paluszkiem!!;)
    Na Twoim wykresie nie widać kiedy serduszkujesz...Czemu tak?
    Zobaczysz-w styczniu się uda!!Ja w to wierzę i Ty musisz uwierzyć!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Źle się coś czuję dzisiaj...to jest normalne..?

  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 592

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii bo u nas był seksik na szkiełku (invitro) i może dlatego pokładałam takie nadzieję że się jednak udało

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
  • malgosiam Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia, przykro mi... Nie poddawaj się! Każdy kolejny miesiąc przybliża Cię do tego wymarzonego.

    Tosia 1981 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia jeżeli w nazwie nicku masz swój rocznik to jesteśmy jednolatki:) trzymaj się i nie poddawaj. u mnie też nici. nadzieję muszę schować na przyszły miesiąc.

    Tosia 1981 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia jeżeli w nazwie nicku masz swój rocznik to jesteśmy jednolatki:) trzymaj się i nie poddawaj. u mnie też nici. nadzieję muszę schować na przyszły miesiąc.

  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 592

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wistful tak to mój rocznik a u Ciebie to jeszcze nic nie wiadomo :-)

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem co sie dzieje , ale ja ostatni mam ochote na dziwne rzeczy na ktore wczesniej nawet nie spojrzalam: sledzie , ogorki kiszone i przed chwila opendzlowalam sloik grzybkow. Czy to moja psychika robi mi figla,czy moze cos jest na rzeczy;
    Jutro test :)


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • malgosiam Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lojkalojka wrote:
    Dziewczyny nie wiem co sie dzieje , ale ja ostatni mam ochote na dziwne rzeczy na ktore wczesniej nawet nie spojrzalam: sledzie , ogorki kiszone i przed chwila opendzlowalam sloik grzybkow. Czy to moja psychika robi mi figla,czy moze cos jest na rzeczy;
    Jutro test :)

    Lojkalojka, trudno powiedzieć, może i jedno, i drugie :D A jak miałaś w 1. ciąży? Testujesz jutro rano? Ja się przymierzam, ale wciąż się waham, bo to trochę za wcześnie ;)

  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja normalnie mam cylke 28-31 dni. W pierwszej ciazy wiedzialam , ze jestem w ciazy zanim zrobilam test ( brodawki i sutki mialam nabrzmiale) Test, ktory zrobilam dzieiec lat temu mam do tej pory i sa na nim dwie kreski :)
    Problam w tym ,ze boje sie , ze to moja psychika plata mi figla , bo ogolnie to szanse na ciaze sa nikle ( kiepskie nasienie meza ).
    Tak czy inaczej jesli tempka utrzyma sie na 36.80 jutro test :)


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia tulam wspieram...
    W diagnostyce zapłaciłam niecałe 43 zł...jestem w szoku, że może kosztować mniej .. ale mam niedaleko do tego labu, więc nie chce mi się gdzie indziej marznąć...
    Dziękuje za zaprosznenie do wrześniówek..dolącze jak tylko 2.01 okaże się, że beta przyrasta, narazie poczekam, aczkowiek, widze na wkładce takie małe łuszczenie, pewnie macica już zaczynała się łuszczyć, ale nie zdążyła...czekam do piątku co się wydarzy.
    Powiem, wam, że mam strasznie dziwny bol piersi i pod pachami mam i już myślałam, ze to wezły chłonne i chciałam iść na usg piersi. Zapytam jeszcze gin. Podczas wizyty 14.01.
    Infolik kupiłam na allegro do owulacji brłam 2 opakowania a po jedno i do tego dong 3 szt dziennie przez 7 dni i 2 przez 3 dni, a potem po kilku dniach była owulka, jak widać owocna ;)
    Jak na razie nie mam żadnych ciążowych objawów, ani zachcianek..piłam zawsze duzo, więc częstomocz u mnie to normalka, ból głowy.no cóz mniewam migreny..tylko te piersi, są wręcz gorące i bolące strasznie dziwnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia 1981 wrote:
    wistful tak to mój rocznik a u Ciebie to jeszcze nic nie wiadomo :-)
    kochana tak mnie już brzuch ciągnie na @ że wiem że nici. ale dziękuję za dobre słowo. zresztą zrobiłam dziś test- negatywny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lojkalojka wrote:
    Dziewczyny nie wiem co sie dzieje , ale ja ostatni mam ochote na dziwne rzeczy na ktore wczesniej nawet nie spojrzalam: sledzie , ogorki kiszone i przed chwila opendzlowalam sloik grzybkow. Czy to moja psychika robi mi figla,czy moze cos jest na rzeczy;
    Jutro test :)
    trzymam za ciebie kciukasy, mam nadzieję że to dobry znak. ja w tym roku na święta też tak miałam. nawet flaczki polubiłam a w życiu ich nie jadłam no ale u mnie zonk.

  • malgosiam Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kto tu jeszcze testuje w końcu - jutro skoro świt? ;)
    Czekamy na wysyp podwójnych kresek! Dobranoc, dziewczyny.

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Malgosiu :)

    malgosiam lubi tę wiadomość

  • malgosiam Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to do boju! Trzeba trochę pospać i dać się pęcherzowi napełnić ;)

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie pije herbatke i na dzis finito:))

    Misi@, malgosiam lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też z samego rana zrobie test :) a potem poczekam na wyniki bety :)

    malgosiam, respondeca lubią tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ