X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie w Sylwestra :-)
Odpowiedz

Testowanie w Sylwestra :-)

Oceń ten wątek:
  • malgosiam Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm, a ja właśnie miałam już iść spać i okazało się, że nie będzie jutro testowania... :( Pierwsze znikome ślady @ już się pokazały, w ciągu kilku dni się na pewno rozhula.

    To jest właśnie chyba problem. Odkąd wrócił mi okres po pierwszej ciąży, każdą miesiączkę poprzedzają 3-4-dniowe plamienia. Domyślam się, że to może być kwestia hormonów...Czy to może być jakaś komplikacja po łyżeczkowaniu macicy z łożyska po 1. porodzie??? Wtedy wydawało się, że nie, ale po ponad dwóch latach już nie jestem tego taka pewna... :/

    Czy któraś z Was ma/miała podobnie albo wie coś o takich przypadkach?Ja chyba mam już pierwsze postanowienie na Nowy Rok... zbadać tę sprawę dokładniej.

    Jak pisałam, to nasz pierwszy miesiąc starań, taki na luzie, więc nie mam jeszcze za sobą żadnych temperatur, testów owulacyjnych itp.

    Trzymam kciuki za sikające o poranku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2014, 00:01

  • mrt Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jutro robie test, tez jest to pierwszy miesiac staran po lyzeczkowaniu w sierpniu....zobaczymy czy sie uda, trzymam za wszystkie mocno kciuki:*

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 02:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka30 wrote:
    martika a ten infolik to na recepte? serio Ci pomogło ? jak długo go bierzesz?

    Pierwszy cykl, zaczęłam pić dopiero od 8 dnia i troche opóźnił mi owulkę, ale w drugim już piłam od pierwszego i ją przyspieszył, a wynik z progesteronu z 7dpo to 25 z kawałkiem :D Także polecam, nie jest na recepte, tańczy zamiennik o takim samym składzie to inofem.

    PrezesGąska lubi tę wiadomość

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 02:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika a Ty co jeszcze nie spisz? :>

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja wczorajsza beta <1,2 mlU/ml niestety
    dzisiaj też już temperatura niższa niż wczoraj, a naprawdę miałam nadzieję że się uda..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tule Was wszystkie bardzo mocno, mam nadzieje , ze wkrotce sie Wam uda!
    Malgosiam ja zawsze mam tak, ze moj @ poprzedza plamienie, ale lepiej to wszystko sprawdzic!

    Wszystkim zycze Szczesliwego Nowego Roku <3

  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Nowy Rok przywitam w podpasce ;)
    Co prawda temp!podskoczyla, ale to pewnie wina wczorajszego wina :)
    Test rano zrobilam , ale byl wadliwy . Po nasiusianiu zapelnilo sie tylko pol okienka rrr...
    Ale juz nie mam nadziei ,ze sie udaalo.
    Od 02.01 zaczynam stymulacje do IUI

    Mam nadzieje , ze Wam sie udalo i wkroczycie w Nowy Rok z PLUSEM !!!


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Negat, no ale czego spodziewac sie 11 dni po owulacji, po 3 godzinach spania ;) Takze Sylwester będzie w dwójkę :)

  • mrt Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez negatyw:( i na dodatek z tych nerwow tez nie przespalam nocy.

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech musimy dziewczyny się trzymać, wyszalejmy się dzisiaj za wszystkie czasy, nawet w domu przed tv, bo ja obiecuje Wam, że w przyszłego Sylwestra już nie poszalejecie :D tego Wam życzę, aby przyszły Rok przyniósł Wam zdrowe dzidziusie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane głowa do góry. ja dziś dzien zamiast od testu zaczęłam od podpaski buuuuuuuuuuuu a miało być tak pięknie. poryczałam sie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie głupie ovu pokazuje że mam 54% szans na pozytywny test.. słaby coś z tej matematyki jest :)

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinka u mnie dzis dokladnie tak samo ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGąska patrzę na Twój pamiętnik i mamy tą samą datę ślubu :)

    A tak w ogóle potłukłam swój termometr... znowu :) To już drugi raz w tym cyklu, a kosztuje 40 zł!

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to czyli masz rtęciowy? ja się boję ich :P dlatego mam elektroniczny owulacyjny ale jakos nie moge sie zebrac do mierzenia tempki;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn on jest niby bezrtęciowy, ale wygląda jakby był :) myślę, że jest na pewno dokładniejszy niż te elektroniczne. Nazywa się: Geratherm Basal TERMOMETR BEZRTĘCIOWY OWULACYJNY

  • mrt Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje ovu pokazuje, ze mam 34% szans na pozytywny test, wiec jeszcze sie nie zalamuje, jestem 10dpo.

  • wiola92 Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Kochane :)
    Jestem tu nowa i myślę że mi pomożecie, będę bardzo wdzięczna :)

    Zrobiłam dzisiaj test i nie wiem jak go zinterpretować bo wyszła blada druga kreska... Boję się że może być zafałszowany :/ Byłam u gina w poniedziałek bo byłam pewna że ciąży nie ma i dopatrzył się stanu zapalnego i dał tabletki dopochwowe. Dziś robię test a tu jest bladzioch. Tyle już ich w życiu robiłam i każdy negatywny a dzisiaj coś widać. Zerknijcie proszę, pewnie któraś z Was pomoże :)

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/15864da23eaf91af.html

  • wiola92 Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Kochane :)
    Jestem tu nowa i myślę że mi pomożecie, będę bardzo wdzięczna :)

    Zrobiłam dzisiaj test i nie wiem jak go zinterpretować bo wyszła blada druga kreska... Boję się że może być zafałszowany :/ Byłam u gina w poniedziałek bo byłam pewna że ciąży nie ma i dopatrzył się stanu zapalnego i dał tabletki dopochwowe. Dziś robię test a tu jest bladzioch. Tyle już ich w życiu robiłam i każdy negatywny a dzisiaj coś widać. Zerknijcie proszę, pewnie któraś z Was pomoże :)

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/15864da23eaf91af.html

  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 592

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiola92 to nie jest żaden bladzioch :-) Ja zdecydowanie poszłabym na bete i do innego gina bo być może ten twój stan zapalny będzie trwał przez kolejne 9 miesięcy :-)

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ