X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie w Sylwestra :-)
Odpowiedz

Testowanie w Sylwestra :-)

Oceń ten wątek:
  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialam wlasnie twoj tescior :D ledwo ledwo widoczna :)) musze sie wybrac na bete ale stres niesamowity ...

    skabarka lubi tę wiadomość

    oar8skjod4lwslof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ceska no na szczęście wcześniej na forum widziałam kreski jeszcze słabsze więc to dało mi nadzieję że może faktycznie się udało :) beta jeszcze niziutka, ale termin @ jutro więc wysoka być nie może ;) zobaczymy co tam u Fasolki jutro, bo idę do gina :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zrobiłam test wczoraj, wiem że za wcześnie ale nie mogłam się powstrzymać :) I rozbudziłam swoje nadzieje, bo jak się człowiek wystara to baaardzooo blada druga kreska jest. Nawet mój mąż ją zauważył. :) Na wykresie zaznaczyłam negatyw, ale następny test zrobię właśnie w sylwestra. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym jutro rano powtórzyła :) i jeśli będzie widoczna bardziej to od razu na bete :)

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tez testuje w Sylwestra ;) nie nastawiam sie bo staran mialo nie byc w tym miesiacu do momentu uregulowania tsh, ale akcja w owulacje jednak byla wiec chce to sprawdzic ;) w Sylwestra bedzie 11 dpo ale chce wiedziec czy lampke szampana moge wypic ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gąsko to może warto 31 na bete iść?? coś powinno już być, chociaż i test wyjdzie :) mi słaby ale wyszedł ;)

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie chce sie nakrecac za bardzo ta beta, a poza tym musze zrobic poziom tsh jakos zaraz po nowym roku to mialam ewentualnie wtedy bete robic jakby cos na tescie wyszlo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 04:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka!!Gratuluję Ci kochana:)Cieszę się bardzo,że Ci się udało:)Teraz dbaj o siebie;)
    Ja chyba na tą bete nie pójde,bo zrobiłam teraz test(a jest 4 rano) i myslalam,że bedzie widać bardziej,a widać mniej...trzeba naprawdę się przyjrzeć...Straciłam nadzieję:(
    Mój mówi,że mam czekać do 31-1 i jak @ nie przylezie,to wtedy mam iść na bete i wtedy testy robić,a nie teraz...
    Chyba go posłucham...Za bardzo się nakręcam,a jak z tego nic nie wyjdzie,to przepłaczę cały nowy rok:( A nie o to chodzi...Boję się:(
    Dzisiaj temp miałam taka jak wczoraj,że aż w szoku byłam,ale termometr też do d... bo taki zwykły elektroniczny i za bardzo mu nie ufam...pod paszką mierzę,ale od nowego cyklu(oby go nie było) będę rtęciowym mierzyła...
    Jestem jakaś taka zrezygnowana dzisiaj...
    Naprawdę wierzyłam,że jak zrobię rano test,to będzie widać bardziej...:(
    Spać przez to wszystko nie mogłam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u mnie dzisiaj już kreska elegancka wyszła rano :)

    dddodiii może faktcznie jeszcze poczekaj z tymi testami :) zrób za dwa dni :) i wtedy porównuj :) będzie dobrze!

  • kasiuleks Autorytet
    Postów: 266 172

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka to super :)jeszcze raz gratuluje :)
    dddodiii tak jak mowia dziewczyny poczekaj jeszcze dzien lub dwa i powtorz test. Ja tez juz dzis nie testowalam , jutro powtorze chociaz juz nie mam nadzieji.

    Trzymam caly czas kciuki za Was dziewczyny :)

    h44e3e3kpp3ne81z.png
    03.08.11 - Aniolek 8tc cp
    22.01.15 - Aniolek 7tc
    19.06.15 - Aniolek - 5tc
    11.11.15 Aniolek - 6tc
    12.12.16 Aniołek - 7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dddodi testuj 31.12.
    Skarbka a moge zapytac czy mialas duzo bialego sluzu? Bo ja nic nie mam sucho :( a podobno powinien pojawic sie bialy sluz...czuje, ze znow sie nie udalo :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ceska bylas na becie? Daj prosze znac jaki wynik :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest taka sama blada jak wczoraj...Ze mnie ciągle cos leci normalnie...Ciagle mam biało i wilgotno..Kupie sobie inny test.Mam nadzieje,ze to jest to

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dddodi to moze to fasolina? Trzymam kciuki....ja umowilam sie na styczen do ginekologa bede dostawac wspomagacze...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2014, 12:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski!!!Laseczki moje!!!Kupiłam test porzadny test w aptece i...sa dwie kreski!!!To jest naprawde,czy ja śnie???

    Misi@, skabarka, Tosia 1981, wistful, malgosiam, kasiuleks lubią tę wiadomość

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii jedziemy na tym samym wózku :D na bete leć :D
    Ja dzisiaj po 18 ide :)

    oar8skjod4lwslof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę jutro...To napisz szybko jak bedziesz znała wynik:)

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA DZISIAJ O 18 BETA JUTRO PO 18 WYNIK DOPIERO :) I TO W SZPITALU :D ALE WAZNE ZE PRZED SYLWESTREM

    Misi@, Tosia 1981 lubią tę wiadomość

    oar8skjod4lwslof.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ceska i Dddodiii gratuluję wam dziewczyny serdecznie :D zarażajcie wiruskami!

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:20


1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ